Webmaestro

Ovde možete otvoriti temu sa snimcima vaše svirke.
Pravila foruma
Kada postavljate temu sa snimcima vaše svirke naslov teme treba da nosi vaše korisničko ime na forumu. Svaki član može da ima samo jednu temu u kojoj će postavljati sve svoje snimke.
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Webmaestro

Post od Webmaestro »

Evo jedan mp3 snimak od pre 3 godine. Kad slusam sebe kako sam svirao onda, imam neke primedbe. Veoma sam samokritičan, šta ću :lol: Jedna od greški je rukovanje mehom, tj na mestima sporog tempa se oseća prelazak meha... Al na greškama se uči.
I da, u pitanju je ruska narodna pesma To ne veter vetku klonit, tako da znate ako ste očekivali neki narodni melos da se ne iznenadite :shock: :lol:
Pozdrav.

DOWNLOAD
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

webmaestro

Post od Bata Kanda 73 »

Fantasticno! I...nemoj biti skroman,kao nije bas ovo-ono.Odsvirano je extra.Predpostavljam da si i opismenjen i to prilicno i to je mnogo vazno.Ja polupismen i to nije to.Neznam kolko godina imas ali kako god nastavi sa svojim usavrsavnjem-greota da ne"teras" dalje.Jos jednom SVAKA CAST(stvarno si Maestro! :) )
ivek-cool
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Webmaestro

Post od ivek-cool »

Nemam riječi !!!!!!!! Odlično Webmaestro , stilski pogodjeno nema kaj..........

Pitanje ,na kojoj je harmonici odsvirano to?
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

webmaestro

Post od Bata Kanda 73 »

Auu momci iz vase price ja mu dodjem "malji deca".Boga mi vi mu to dodjete PROFESIONALCI! U svakom slucaju svaka vam cast,ja cu se truditi da vam pariram koliko god mogu!I bas mi je drago sto vidim i cujem da ima puno ljudi koji postuju pravu muziku,sto ima onih sto harmoniku dozivljavaju kao jednu plemenitu stvar koja,definitivno,ima dusu!
ivek-cool
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Webmaestro

Post od ivek-cool »

Vidim da je atmosfera na ovom forumu odlicna i da ce se tu nova prijateljstva steci ......to je to!
Na harmonici se da svasta odsvirat da to lijepo zvuci i ima smisla!
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

webmaestro

Post od Bata Kanda 73 »

Ma fala Bogu da je tako i treba da bude lepa i zdrava atmosfera!Za mojih 36 god.sam ukapirao da na svetu postoje dobri i losi i nijedni drugi ljudi! Epa,mi cemo da budemo ovi prvi .Na poslu me zezaju kako samo zevam u harmonike i muziku(na harmonici),a oni nemaju pojima kao je meni mojoj dusi LEEPOO :D I bas mi je drago da postoje ovakvi forumi.A na harmonici bukvalno moze da se SVE odsvira samo...znate vec ;)
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Webmaestro

Post od Bata Kanda 73 »

Auuuu! Slika Aloo piroćanac jesi li ovo ti?Alal vera MAESTROO Slika Nemam reci!Extra!Tačno,slatko.mekano,leva ruka PUUNA-ama...to je to!!Jel je to ta Settimio Soprani?
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Webmaestro

Post od dugi68 »

mašala, i sad nek ja snimim i postavim sebe :P
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Webmaestro

Post od Bata Kanda 73 »

Bravooo!Ajde be dugi nezafrkavaj,pa ti si prijatelju fakticki tek poceo,a Web.,ivek pa do nekle i ja, smo dugo u "tim vodama" pa onda je i normalno da kao vise znamo.Polako samo,imas volju i ljubav prema muzici i instrumentu,vezbas,pa...polako,doci ce to na svoje mesto.Web.je vidi se pravi muzicar ai ivek isto tako,pored toga sto su odavno uz harm.,ljudi se i aktivno bave time(tezge i tsl.),sto znaci da i prilicno redovno vezbaju i...eto ti ovako lepe svirke.Ja bi postavio kad bi znao kako se to radi,ustvari pirocanac bi mogo da m objasni kako :D.Web lepa ti je Settimio.izgleda kao noviji model.
ivek-cool
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Webmaestro

Post od ivek-cool »

Webmaestro nista drugo reci nego skidam kapu i cestitam........pogotovo ova rumunska pogodjen stil i sve!


Jbg ja sam malo odsutan zadnje vrijeme al nabrzinu popratim!
Odgovori