Mr.Jovica Djordjevic

Harmonikaši na YouTubu - od amatera do profesionalaca.
Korisnikov avatar
skylionM
120 basova
120 basova
Postovi: 142
Pridružio se: 08 Apr 2013, 23:56
Kontakt:

Re: Mr.Jovica Djordjevic

Post od skylionM »

Worga, zaista nema ovde mnogo toga da se kaže, čovek je virtouz sa osećajem. Nisam ovo komentarisao jer nisam ni poslušao do sada. Kompjuter mi ne radi od aprila, i sada pišem sa mobilnog (nisam lenj da ga popravim, nego sam imao druge troškove, a grad mi bio poplavljen)

Zaista si u pravu da je san umetnika sa harmonikom da ne svira tezge, da zivi od koncerata i pedagoskog rada, ali takvih nema mnogo, ili ih ima ali su malo poznati (evo ja ni za ovog čoveka nisam znao). To je i jedan od razloga zasto sam otisao na druge škole i fakultete, iako sam od 15te godine maštao samo o stajanju uz mikrofon sa harmonikom...

pozdravi tvog prijatelja bata Jocu, uzmi par biografskih podataka pa ga ubaci u deo foruma u kome si i ti, "harmonikasi svetski i nasi", da saznamo više o njemu i tamo delimo njegove snimke sa YT.

ajd, pozz, odoh da navijam da ga braća Bosanci zavuku Argentini :-)
Worgosiwa
48 basova
48 basova
Postovi: 55
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Mr.Jovica Djordjevic

Post od Worgosiwa »

Koliko ja znam on i jeste na toj stranici i to već dugo.Upravo smo se pre 3 dana i videli u Beču.Čovek koji ne prestaje da iznenađuje(a šta reći kada mu već i deca sviraju ko zmajevi!Stefan već sa 11 godina svira neke stvari koje su mnogim starijim harmonikašima enigma i dan danas.)Što se biografije tiče,ima dosta toga na internetu i van ovog foruma ali ću se potruditi da narednih dana dođem do još nekih informacija.
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Mr.Jovica Djordjevic

Post od Webmaestro »

Upravo tako. Ovde je tema: Jovica Djordjevic. Neće škoditi ako Worga napišeš još koji detalj :pozdrav:
Odgovori