Kuda ide ovaj svet??

Harmonikaši na YouTubu - od amatera do profesionalaca.
Odgovori
guerini
120 basova
120 basova
Postovi: 276
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Kuda ide ovaj svet??

Post od guerini »

Znam da je ovo mesto gde se postavljaju snimci harmonikasa ali ovog puta necu postaviti nista nego samo cu da napisem ono sto vidim surfujuci svakodnevno na Youtube gde tamo neki klinci sviraju na harmonikama pesmice nekih kao pevaca kao sto je neki Gastoz, pa onda neki MC ovaj MC onaj, pa neki FEATI i tako dalje, i to su pesmice od tri tona i jednog akorda klinac to odsvira na harmonici sa dva prsta bez trilera ko da nabada na kucacoj masini i za dva dana to vidi 10000 ljudi. a kada neki ozbiljan harmonikas umetnik odsvira nesto posteno vredno na harmonici to za dva dana vidi 50 ljudi. Pa pitam se KUDA IDE SVE TO?? eeeeeeeeeeeeeee narode moj sta je sa kulturom!
Korisnikov avatar
Harmonikašica Ivana
48 basova
48 basova
Postovi: 75
Pridružio se: 21 Apr 2014, 23:09

Re: Kuda ide ovaj svet??

Post od Harmonikašica Ivana »

Svašta se može pronaći na YouTube-u.. ne bih da pišem ovako javno i kačim sve klipove na koje sam naišla a koji su me jako razljutili i razžalostili jer ( žalosno ali istinitno ) u zadnje vrijeme toga je sve više, što je još gore - ljudi to sve vide i zahvaljujući takvima pomisle da je lako biti harmonikaš.. da je lako svirati toliko kompleksan i predivan instrument. Ako želite vidjeti te klipove, možete mi se javiti privatnom porukom pa ću vam poslati.
Sviram godinama, ali svoje klipove ne kačim niti ih snimam jer postoji jako puno harmonikaša i harmonikašica koji su milion puta bolji od mene. Iz tog jednostavnog razloga ne kačim klipove, nego slušam, vježbam, učim i sviram da bih postala što bolja. Drago mi je da je još netko primjetio to što ste vi kolega guerini napisali, i da je netko javno progovorio o tome!! :pozdrav:
Ibro dirka
16 basova
16 basova
Postovi: 36
Pridružio se: 04 Jan 2016, 23:31

Re: Kuda ide ovaj svet??

Post od Ibro dirka »

Ja bih samo dodao onu poznatu ...koliko para toliko muzike- Moje misljenje je da svaki svirac ili orkestar ili pjevac ma kakve kvalitete bio uvjek ce se naci neki odredjeni ljudi kojima je to dobro.U biti samo neka tresti a kvaliteta ,ko te pita,jer sto puta sam se uvjerio da sto je meni bilo gadno za slusati toliko da me bilo stid uime njih.drugima je to bila muzika ,boli glava,.Tako da svaka roba ima svoga budalu koji ce to da kupi.....
Odgovori