Amazing Slow Downer

Predložite i opišite softvere korisne za muzičare. Zabranjeno je postavljanje linkova za besplatan download programa koji se inače plaćaju!
Odgovori
dukati
Nema harmoniku
Postovi: 2
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Amazing Slow Downer

Post od dukati »

Super program za usporavanje mp3
http://www.ronimusic.com/amsldowin.htm
MladenIsakovic
120 basova
120 basova
Postovi: 212
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Re: Amazing Slow Downer

Post od MladenIsakovic »

Za te stvari ja koristim jedan dobar plugin za winamp (radi i u svim drugim playerima koji podržavaju winamp pluginove, recimo u Quintesential playeru, KMPlayeru, itd) koji se zove Chronotron. Instalirate ga u winamp plugins folder, zatim pokrenete winamp, odete u opcije, pa u Plugins-DSP/Effect , pa ga štiklirate u listi, i to je to. Odlična stvar!
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Amazing Slow Downer

Post od micha56 »

MladenIsakovic napisao:Za te stvari ja koristim jedan dobar plugin za winamp (radi i u svim drugim playerima koji podržavaju winamp pluginove, recimo u Quintesential playeru, KMPlayeru, itd) koji se zove Chronotron. Instalirate ga u winamp plugins folder, zatim pokrenete winamp, odete u opcije, pa u Plugins-DSP/Effect , pa ga štiklirate u listi, i to je to. Odlična stvar!
Skinuo, instalirao, probao -

Slika

Odlicna stvar i kad treba usporiti ono sto slusas (donji potenciometar), a treba ti da je skines, a i kad ti tonalitet u kome je original ne odgovara, pa treba tu melodiju da transponujes iz npr. Fis u F ili recimo G, A ili koji hoces tonalitet. Sa ovim transponovanjem se ne menja brzina - samo tonalitet (gornji potenciometar).

Instalacija - pokreni fajl inst_chronotron.exe
Pokretanje - Options/Plugins-DSP/Effect i od "none" ukljucis:

Slika

Odlicno !!!
Korisnikov avatar
boki80
48 basova
48 basova
Postovi: 86
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Amazing Slow Downer

Post od boki80 »

Probacu taj "Chronotron", mada koliko sam mogao da vidim traje samo 15 dana probni period. :cry:
superior 2
Nema harmoniku
Postovi: 5
Pridružio se: 21 Mar 2011, 20:21

Re: Amazing Slow Downer

Post od superior 2 »

SUPER JE.HVALA
Korisnikov avatar
accordionist
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 543
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Amazing Slow Downer

Post od accordionist »

Ima jos jedan zanimljiv program koji moze da se koristi za usporavanje, mada mu je primarna svrha za di dzejeve i za miksovanje... AtomixMP3

Slika
alex_mac
Nema harmoniku
Postovi: 6
Pridružio se: 27 Apr 2011, 01:08

Re: Amazing Slow Downer

Post od alex_mac »

Поздрав од Македонија.
Мислам дека SOUND FORGE (од 6.0 па нагоре) е најдобра и најлесна за работа.

-----------------------------

Поздрав из Македоније.
Мислим да је SOUND FORGE (6.0 и новије) је најбоља и најлака за рад.
NikaAlkos5
48 basova
48 basova
Postovi: 68
Pridružio se: 05 Mar 2011, 20:20
Lokacija: Banja Luka

Re: Amazing Slow Downer

Post od NikaAlkos5 »

micha56 napisao:
MladenIsakovic napisao:Za te stvari ja koristim jedan dobar plugin za winamp (radi i u svim drugim playerima koji podržavaju winamp pluginove, recimo u Quintesential playeru, KMPlayeru, itd) koji se zove Chronotron. Instalirate ga u winamp plugins folder, zatim pokrenete winamp, odete u opcije, pa u Plugins-DSP/Effect , pa ga štiklirate u listi, i to je to. Odlična stvar!
Skinuo, instalirao, probao -

Slika

Odlicna stvar i kad treba usporiti ono sto slusas (donji potenciometar), a treba ti da je skines, a i kad ti tonalitet u kome je original ne odgovara, pa treba tu melodiju da transponujes iz npr. Fis u F ili recimo G, A ili koji hoces tonalitet. Sa ovim transponovanjem se ne menja brzina - samo tonalitet (gornji potenciometar).

Instalacija - pokreni fajl inst_chronotron.exe
Pokretanje - Options/Plugins-DSP/Effect i od "none" ukljucis:

Slika

Odlicno !!!

U desnom gorenjem ćošku idite na setting pa na karticu register i tu ukucajte:

Name: HEROiN/DiG s/n: 9e59d41b

i biće vam registovan ovaj plug-in pozz svima plug-in nije loš odsad ću njega koristiti ne znači mi neka razlika ali sam dosad koristio plug-in pacemaker takođe za winamp a i ovaj je sličan tako da vam ga preporučujem pozz svima forumašima
nesa2409
16 basova
16 basova
Postovi: 17
Pridružio se: 07 Feb 2020, 21:39

Re: Amazing Slow Downer

Post od nesa2409 »

koja je zadnja verzija programa Amazing Slow Downer?
Odgovori