Predstavljanje članova

Pravila foruma, predlozi, sugestije i kritike, uputstva za rad na forumu i slično.
Odgovori
Lionel_Andres_Messi
Nema harmoniku
Postovi: 4
Pridružio se: 21 Sep 2012, 22:49

Re: Predstavljanje članova

Post od Lionel_Andres_Messi »

Pozdrav za sve vas, vidim da ste vec vecina iskusnih muzicara..

Ja sam GOran iz Podgorice,imam 20 godina, sviram udaraljke, posebno tapan...

Uvjek sam zelio da sviram harmoniku/klavijaturu i eto odlucio sam da pocnem, ali bukvalno iz pocetka.

Sto mislite da li je kasno za mene, i da ste na mom mjestu da li bi odustali? Imate li neki savjet za mene?
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Predstavljanje članova

Post od Webmaestro »

Dobrodosao. Naravno da nikad nije kasno. Ali treba da znas da harmonika zahteva dosta rada, vezbanja i vremana, i ne trebas odustajati ukoliko imas volje i želje za sviranjem iste. :svirac:
Lionel_Andres_Messi
Nema harmoniku
Postovi: 4
Pridružio se: 21 Sep 2012, 22:49

Re: Predstavljanje članova

Post od Lionel_Andres_Messi »

Hvala ti puno.

Eto odlucio sam iz pocetka, zasto da ne... Imas neki savjet kako da pocnem i slicno? Zelim bar da imam osnovno znanje, pa cemo vidjeti posle koliko mogu i sta...
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Predstavljanje članova

Post od Webmaestro »

Mozes samostalno poceti sa literaturom koje ima ovde: LITERATURA
Ipak preporucljivo je da nadjes nekog pa odes na casove da ti pokaze neke osnove za pocetak. Ali pazi kada biras nastavnika. Nije poenda samo da ides kod nekog tek toliko da kazes da ides na casove, nego je vazno da nadjes nekog ko ce na pravi nacin da te usmeri, pa ce i rezultati na duge staze biti bolji.
Lionel_Andres_Messi
Nema harmoniku
Postovi: 4
Pridružio se: 21 Sep 2012, 22:49

Re: Predstavljanje članova

Post od Lionel_Andres_Messi »

Posto ja za sada nemam harmoniku, pa dok kupim, da li mogu ja tu osnovu da naucim na klavijaturi?

Poznajem jednog covjeka koji svira odlicno harmonikui, svira u nase folklorno drustvo.
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Predstavljanje članova

Post od Webmaestro »

Sto se tice desne ruke, moze. A basove ces posle kad nabavis harmoniku. Tu je onda i meh... ;)
Lionel_Andres_Messi
Nema harmoniku
Postovi: 4
Pridružio se: 21 Sep 2012, 22:49

Re: Predstavljanje članova

Post od Lionel_Andres_Messi »

:ijuju:

Pa ja sam vidio ovdje tu literaturu, sve cu to da skinem pa polako, neka i godinu duze traje ali da naucim.

Mozda ce mi trebati vremena da se naviknem na harmoniku, al bolje da ne cekam pa da pocnem za godinu.

Nego cu na klavijaturu, pomalo, te osnovne stvari, ima vidim odje dosta tih "knjiga" pa polako.

Hvala ti jos jednom :depkvk:
Ziks
Nema harmoniku
Postovi: 1
Pridružio se: 23 Sep 2012, 22:36

Re: Predstavljanje članova

Post od Ziks »

Pozdrav svima. Zovem se Zeljko, imam 17 godina i dolazim iz Rume (gradic blizu Novog Sada). Sviram bas-prim oko 7 godina, i poceo sam klavijature (yamaha psr1100) pre godinu dana, samouk sam i solidno mi ide za sada. Zelja mi je prvo bila da naucim harmoniku al nisam mogao jer nisam imao bas puno vremena, a i to sigurno ne bih mogao bez nekog profesora. Zivi bili! :D
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Predstavljanje članova

Post od Webmaestro »

Dobrodošao :depkvk:
Korisnikov avatar
salele
48 basova
48 basova
Postovi: 81
Pridružio se: 12 Okt 2012, 22:06

Re: Predstavljanje članova

Post od salele »

Pozdrav svima. Ja sam Sale iz Leskovca i nisam neki opasan svirac ali sam zato opasan zaljubljenik u harmoniku :svirac: :svirac: :svirac: :svirac:
Za ovaj forum imam sve hvale zato sam se i registrovao, vidim da ima dosta strucnjaka iz ove oblasti koja me interesira
Odgovori