Predstavljanje članova

Pravila foruma, predlozi, sugestije i kritike, uputstva za rad na forumu i slično.
Odgovori
Korisnikov avatar
bojannis
16 basova
16 basova
Postovi: 22
Pridružio se: 01 Okt 2011, 21:48

Re: Predstavite se

Post od bojannis »

cao bubamaro...dobro dosla...

kod mene slicna situacija, kao sto rekose ima ovde za svakog po nesto...

sve sto mislis da treba dodati ti reci...

pozz
Korisnikov avatar
Ukika
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 400
Pridružio se: 20 Mar 2011, 19:38

Re: Predstavite se

Post od Ukika »

dobrodosla!
Korisnikov avatar
bubamara
48 basova
48 basova
Postovi: 48
Pridružio se: 06 Okt 2011, 23:24

Re: Predstavite se

Post od bubamara »

Hvala svima :) Vidim da ste svi ok a cula sam svakakve price o harmonikasima, cccccccc..... te harmonikasi su ovakvi, te harmonikasi su onakvi...... :D :D :D :D :D
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Predstavite se

Post od micha56 »

Prvo - dobro ti nama dosla bubamaro i da se mi dugo, dugo druzimo ovde.
A sto se tice harmonikasa - mi smo bre duse od ljudi, a jedino smo opasni za pevacice. E tu ne mogu da kazem da smo dobri u svakom pogledu.
Sad, ako si i ti pevacica, e onda tu moz' da bude svasta. Medjutim, koliko vidim - nisi, tako da nema opasnosti po tebe. Videces - stvarno smo OK.

Pozdrav.
Korisnikov avatar
Shop
120 basova
120 basova
Postovi: 197
Pridružio se: 08 Avg 2011, 09:39
Lokacija: Petrovac na Mlavi

Re: Predstavite se

Post od Shop »

bubamara napisao:Hvala svima :) Vidim da ste svi ok a cula sam svakakve price o harmonikasima, cccccccc..... te harmonikasi su ovakvi, te harmonikasi su onakvi...... :D :D :D :D :D

To su sve lazi,nije istina sto pricaju....

Sto rece Micha harmonikasi su duuuuuuuuuse od ljudi! :D :D :D
Ne bi harmonika bila dzabe blizu srca!! :)


pozz
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Predstavite se

Post od Bata Kanda 73 »

Dobro nam dosla a ovo za harm.da su ovakvi i onakvi...To je tacno...dobre su duse,druzeljubivi,dobri drugari,saljivdzije....znaci,tacno je! :D :lol: :svirac:
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: Predstavite se

Post od alibaba40 »

Veliki pozdrav novoj Forumasici bubamari i nece se pokajati jer je ovo najbolji forum na svijetu :ijuju: :svirac:
Korisnikov avatar
bubamara
48 basova
48 basova
Postovi: 48
Pridružio se: 06 Okt 2011, 23:24

Re: Predstavite se

Post od bubamara »

Ne sumnjam da je najbolji :)
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: Predstavite se

Post od alibaba40 »

MA vjeruj mi! :D
Korisnikov avatar
mirosne
Nema harmoniku
Postovi: 3
Pridružio se: 12 Okt 2011, 22:11
Lokacija: SLOVAČKA,SLOVENSKO,SK,SLOVAC REPUBLIC

Re: Predstavite se

Post od mirosne »

Pozdrav svima!Isam iz Slovačke i drago mi je za što sam otkrio ovo najbolji forum na svijetu.Pokušavam se pisati za vaš jezik, nešto znam pričať nešto pišu za pomoći GOOGLE TRANSLATOR.Ne sam glazbenik, ali ja stvarno poput glazbe, jer moja majka dolazi iz grada Kneževac, tako da ćete morati mnogo emocionalnih odnosa.Hvala svima za vaš pjesme, a većina Micha56 zahvaliti za lijepe dobrodošlice i vrlo dobru suradnju.Hvala Vam,pozdrav Miroslav Nemček,ne Miroslav Nemecek.(Micha56) :lol:

Ahoj všetci! Som zo Slovensko a som rád za to, čo som našiel, to najlepšie fórum na svete.Snažím sa písať vo Vašom jazyku, niečo viem povedať a niečo prekladám s GOOGLE TRANSLATOR.Nie som muzikant, ale mám rád Vašu hudbu,a moja matka pochádza z mesta Kneževac, takže mám aj ja u Vás korene.Ďakujem Vám,za všetky vaše pesničky, ale najviac ďakujem Micha56[/ b] za pekné privítanie a veľmi dobrú spoluprácu a ochotu.Ešte raz Vám ďakujem a pozdravujem Vás všetkých. Miroslav Nemček a nie Miroslav Nemecek.(Micha56) :lol:


Hi everyone! Am I from Slovakia and I am glad therefor, what am finds, top dog forum in the world.Try to type at your tongue, know a thing or two say and something translate with GOOGLE TRANSLATOR.Am I not musician, but I like that your music,and my mother comes from towns Knezevac, accordingly I have got to too I at you rootage.Thank you,in all your song, but most thank you Micha56[/ b] in nice welcome and much good co - operation and willingness.Yet once more you thank you and greet you of all. Miroslav Nemček et non Miroslav Nemecek.(Micha56) :lol:
Odgovori