Predstavljanje članova

Pravila foruma, predlozi, sugestije i kritike, uputstva za rad na forumu i slično.
Odgovori
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Predstavite se

Post od micha56 »

alibaba40 napisao:... ali vjerujte kad uzmem harmoniku i kad zasviram sve zaboravim i tako se opustim da mi je poslije puno lakse.To je jedna dobra terapija.Eto toliko da znate o cemu se radi.
Pa sta mislis sta svi mi radimo sa harmonikom ???
Nema bolje tablete za glavu i zivce od nje.
Pa kad mi je najteze - dovoljno je samo da je pipnem, a kamo li da zasviram. Ma ko rukom odneseno ...

Pozzz.
Korisnikov avatar
marijanica025
Nema harmoniku
Postovi: 14
Pridružio se: 18 Mar 2011, 23:16

Re: Predstavite se

Post od marijanica025 »

Pa da se predstavim :) Ja sam Marijana i iz Sombora sam,82.sam godište i jedan od velikih sam obožavaoca zvuka harmonike,slušam je sa mnogo emocija i osećam je kao deo sebe iako je ne sviram.Došla sam na ovaj forum iz tog razloga jer znam da će na ovom forumu ljudi razumeti moju ljubav prema zvuku harmonike i podržati to,kao i da ću ovde moći čuti neke melodije koje nisam imala priliku da čujem pre,a predpostavljam da će me oduševiti,jer taj zvuk ipak proizilazi iz najduševnijeg instrumenta HARMONIKE!!!!!Pozdrav svim članovima foruma,kao i ljubiteljima predivnog instrumenta!!!!!
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Predstavite se

Post od Bata Kanda 73 »

Dobro nam dosla Marijanica025.Nije bas uobicajeno za zenski rod da je "harmonikaski" nastrojen :) pa je tim vece zadovoljstvo i cast, za vecinski muski deo ljubitelja ovog instrumenta, sto si sa nama!
U svakom slucaju ,nadamo se da ces zaista uzivati i provesti lepe trenutke na ovom forumu.Veliki pozdrav!
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Predstavite se

Post od micha56 »

Pridruzujem se dobrodoslici.
Da si ti nama ziva i zdrava, pa iako ne sviras harmoniku. Vazno je da je volis i to je dovoljno.
Da se ne ponavljam - znas ono za sarmu - ako ne znam da je spremam, ne znaci da ...

Veliki pozdrav i dobrodosla jos jednom.
luchhini
16 basova
16 basova
Postovi: 28
Pridružio se: 05 Mar 2011, 11:16

Re: Predstavite se

Post od luchhini »

Nov sam na forumu,ali sam odavno uz harmoniku.
Vrlo blizu smo geografski .Živim u Kruševcu.
Što se sviranja tiče sviram samo za svoju dušu i svoje drugare.Kad sam stasao kao muzičar počeo turbofolk pa nisam hteo da se mešam.Volim našu tradicionalnu narodnu muziku,a bogami i šlagere,valcere,tanga i td.U duši sam najviše za blues.
U ovoj temi vidim daješ preporuke za učenje harmonike.Moje mišljenje je za početak obavezno Albin Fakin i ozbiljan učitelj sviranja.
.Pa to je osnova .A dalje samo vežba,vežba,vežba.
Inače imam lep instrument koji doduše treba malo da se pretrebi kod majstora,nije to odavno urađeno.Sviram na klavirskoj Super Lucchini stradella harmonici,prim 4 glas ,dva u kabini,120basova..Za sad toliko o meni
Puno pozdrava svim forumašima i harmonikašima
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Predstavite se

Post od micha56 »

Pa dobrodosao @luchhini i da se mi druzimo uz harmoniku.
Pozzz.
Korisnikov avatar
marijanica025
Nema harmoniku
Postovi: 14
Pridružio se: 18 Mar 2011, 23:16

Re: Predstavite se

Post od marijanica025 »

Bata Kanda 73 napisao:Dobro nam dosla Marijanica025.Nije bas uobicajeno za zenski rod da je "harmonikaski" nastrojen :) pa je tim vece zadovoljstvo i cast, za vecinski muski deo ljubitelja ovog instrumenta, sto si sa nama!
U svakom slucaju ,nadamo se da ces zaista uzivati i provesti lepe trenutke na ovom forumu.Veliki pozdrav!
Hvala na lepoj dobro došlici,drago mi je da ste me tako lepo primili.....verujem da ću uživati na ovom forumu i da ću se lepo druži sa svima vama ovde.....sve najbolje svim forumašima od srca.....pozzzzz ;)
nikolacirjakovic
Nema harmoniku
Postovi: 5
Pridružio se: 25 Mar 2011, 19:02
Lokacija: Arilje
Kontakt:

Re: Predstavite se

Post od nikolacirjakovic »

Ja se zovem Nikola, iz Arilja sam, imam 16 god, idem u 2 razred srednje ekonomske skole, skoro sam poceo da ucim da sviram harmoniku dugmetaru, inace forum je super!!!
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Predstavite se

Post od micha56 »

Dobro nam došao Nikola i da se dugo družimo uz muziku harmonike.

Pozdrav.
Dulle
Nema harmoniku
Postovi: 12
Pridružio se: 25 Mar 2011, 23:52

Re: Predstavite se

Post od Dulle »

Evo samo kratko,zovem se Dusko imam 27 god,zivim u Kaluđerici na ulazu u Beograd.Harmoniku sam zavoleo kao mali sa 7-8 godina ali nisam imao priliku da naucim da sviram,polako sam poceo da ulazim u stos i nadam se da cu savladati tehniku sviranja veoma brzo.
Odgovori