Problem sa Megaupload-om

Pravila foruma, predlozi, sugestije i kritike, uputstva za rad na forumu i slično.
Odgovori
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Problem sa Megaupload-om

Post od micha56 »

Ljudi koji sam problem imao sa sajtom MEGAUPLOAD.
Uspeo sam da ga resim - pa rekoh da to podelim sa vama - mozda neko ima isti.

Naime, juce popodne MladenIsakovic mi je na privatnoj poruci poslao link sa Megaupload-a, koji je okacio za mene sa nekim kolima za moju temu najlepsa kola i najbolji harmonikasi. Znaci - link je sa Megaupload-a i ja sam samo trebao da kliknem na taj aktivni link i da downloadujem to.
Tako sam i uradio - krenulo je ono odbrojavanje sekundi (Please Wait) i kad je doslo do nule pojavila se ikona REGULAR DOWNLOAD (radi se o free nalogu). Kliknuo sam na to i - NISTA. Cekaj, cekaj - ja ponovo i opet nista.
Znaci ne desava se nista - kao da je iskljucen net. I posle 5 minuta kaze - doslo je do greske na stranici i ne moze ... bla, bla bla ...

Sta sve nisam probao, trazio pomoc od drugih, jednostavno download bilo kog fajla sa Megaupload - NECE, a upload - RADI. Imam svoj Account tamo (postavljeno blizu 1Gb), pa sam probao kao ulogovan i kao gost, probao sam bilo koji fajl, pa cak postavim nesto tamo (upload), pa probam taj svoj fajl da skinem (download).
Ma kakvi - ne j*** me kao vrana obran vinograd, ne vidi me kao malu ljutu.

Kako sam resio problem:
Jednostavno sam obrisao cookies.
Posto koristim browser Mozilla Firefox, to sam uradio preko padajuceg menija:
Tools - Clear Recent History - izabrao samo cookies (ostalo odcekirano) i Clear Now.
Kako se to radi kod drugih bowsera - ne znam, ali je stos da se ti cookiesi obrisu.

Proradi Megaupload kao bela lala.
E sad - kako je doslo do te greske - ne znam, ali daleko mu lepa kuca. Jedino sam morao da postavljam sve lozinke ponovo za razne sajtove koje koristim, ali nema veze - vazno da je PRORADILO.
Vazno da sam to resio i ovo postavih kao pomoc nekom muceniku, koji eventualno naleti na ovaj isti problem kao i ja.

Pozzz.
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Problem sa Megaupload-om

Post od Bata Kanda 73 »

Eto ti,nekažem ja za džabe da si vr.važan i neizostavni "šraf" na ovom forumu.I šta bi sad ovakvi jadnici ko ja što pojima nemaju sa ovom mašinerijom (osim da ko Džeki samo prate komande :D ) da nema ljudi ko što si ti.Baš sam imao problem da "skinem" najlepša kola br.4,valjda ću sada moći.Hvala puno!Živ bio! Slika
Korisnikov avatar
darko
16 basova
16 basova
Postovi: 33
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

ovo

Post od darko »

koristi deipositefiles.com super ide za upload

8) :lol:
Odgovori