Slaba posećenost forumu

Pravila foruma, predlozi, sugestije i kritike, uputstva za rad na forumu i slično.
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Slaba posećenost forumu

Post od micha56 »

Javljam ti se na tvoj e-mail.
Pozzz.
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Slaba posećenost forumu

Post od Webmaestro »

Pozdrav vernim forumasima i harmonikasima. Sto se tice posecenosti foruma, statistika govori da se tu nista bitnije nije promenilo nakon prelaska na novi hosting (u proseku imamo oko 200 i nesto vise poseta na dan, a taj broj je bio i ranije). Izgleda da je problem u cenzuri za skidanje materijala. Dok je ta cenzura postojala, bilo je vise poruka na forumu, sto je i logicno. Tako da, ocekujemo opet izvesna ogranicenja na forumu za one koji nisu aktivni!
Korisnikov avatar
zvrk555
120 basova
120 basova
Postovi: 133
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Slaba posećenost forumu

Post od zvrk555 »

moje osobno mišljenje je to da je onaj stari hosting bio puno pregledniji od ovog, a znam imati često i probllema s logiranjem na forum, zadnjih 5 dana mi nije htio serber prihvatiti lozinku kao ispravnu, neznam ni sam što je tome razlog :(
TM.music
16 basova
16 basova
Postovi: 21
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Slaba posećenost forumu

Post od TM.music »

Generalno gledano na mnogim forumima poseta opada. Razlog su socijalne mreze. Sajt je stvarno super i lepo je sto i mi koji se bavimo Harmonikama imamo forum gde mozemo da se okupljamo. Mozda je potrebnija samo malo bolja promocija i bilo bi vise clanova. Pozdrav
Odgovori