Download preko MULTIUPLOAD-a

Pravila foruma, predlozi, sugestije i kritike, uputstva za rad na forumu i slično.
Odgovori
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Narodna Kola - Dragan Koja

Post od micha56 »

alibaba40 napisao:Ma ljudi niti sam lud niti mi noge smrde sad sam probao sa predhodnih stranica da ladenujem i ide ali sa ove linkovi nece stalno mi javlja da su ne aktivni,pojma nemam sta se dogadja? :pudc8:
E ovako @alibaba40

1. kliknes na link, koji je multiupload i pojavi ti se ova slika br. 1:

Slika

2. Tu pritisnes "Download file" u pravcu MEGAUPLOAD (zaokruzeno - prati strelicu) i pojavi ti se slika br. 2:

Slika

3. Sacekas da odkucaju ove sekunde do nule (zaokruzeno - prati strelicu). Tada ti se pojavi slika br. 3:

Slika

4. Sad kliknes na "Regular download" (zaokruzeno - strelica) i tada krene download.

Ako na megaupload nece - onda verovatno nece ni na jednom drugom sa slike broj 1, jer on drzi najduze.

Ovo za sad stoji ovde. Kasnije cu ga prebaciti u posebnu temu u okviru podforuma - Vezano za forum, kao uputstvo za sve druge.

Pozzz.
dragan.koja
Nema harmoniku
Postovi: 6
Pridružio se: 03 Mar 2011, 08:05

Re: Narodna Kola - Dragan Koja

Post od dragan.koja »

Ma idi begaj sve potanko i do krajnje sitnice.Svaka cast za objasnenje Miso.Pozdrav
vasko
Nema harmoniku
Postovi: 3
Pridružio se: 23 Feb 2012, 20:15

ne radi-multiaploud

Post od vasko »

moze li mi objasniti radi li MULITIAPLOUD za skidanje kolca ili ne kod mene nece ako ima neki stos molio za objasnjenje poooozzzzzzz
Odgovori