Za Webmaestra

Pravila foruma, predlozi, sugestije i kritike, uputstva za rad na forumu i slično.
Korisnikov avatar
accordionist
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 543
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Za Webmaestra

Post od accordionist »

Na preporuku sam dosao do novog foruma jednog naseg clana i ono sto sam tamo video meni lici na neku provokaciju. Ne znam sta Web misli o svemu tome ali da se ja pitam... :pudc8:
Ovakva je podela foruma, citiram:
Diskusija o instrumentima
Sve što imate da pitate ili kažete u vezi instrumenata. Kupovina, modeli, čuvanje, ozvučavanje, razne preporuke i saveti...

Ono što svakom pismenom muzičaru treba - NOTE

PC i muzički programi
Predložite i opišite softver koristan za muzičare. Zabranjeno je postavljanje linkova za besplatan download programa!

Oglasi
Instrumenti, oprema i delovi za instrumente, muzičari... (ponuda/potražnja)

Razno
Sve u vezi narodne muzike što ne spada u gornje podforume

Multimediji
Sadržaj nevezan za muziku

:hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm:
Ja sam za mir u svetu. Doticni clan je dao dosta doprinosa nasem forumu, ali...
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Za Webmaestra

Post od Webmaestro »

Doticni clan mi je napisao da je njegov forum jos uvek u probnoj fazi tako da sam siguran da ce to vec srediti u dogledno vreme kako ne bi delovalo tako kako sada deluje ;)
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Za Webmaestra

Post od micha56 »

Molim Weba, a i ostale clanove, da ne pomisle da se ja sada ovde nesto reklamiram. Zaboleo me je ovaj sarkazam od strane @accordionist, tako da moram da odgovorim.
Uostalom Web, slobodno obrisi ovaj moj odgovor, a i pitanje doticnog clana, ako mislis da je u pitanju reklama. Forum "Muzika Harmonike" ce i dalje stajati kod mene, na mom forumu, kao prijatelj foruma, bez predrasuda i problema. Taj podatak ovaj clan nije uocio, niti prokomentarisao, ali da se on pita :pudc8:

Pa naravno @accordionist - tacno je ovo sto je Web napisao - forum je jos u probnoj i besplatnoj verziji. U startu sam nabacao sve sto mi je palo na pamet, a sada cu jedno po jedno da redukujem i prilagodjavam potrebama clanova i aktuelnosti odredjenih tema. A mozda cu ga i ugasiti, ako ne ide. Videce se to za neko vreme.
A sto bi to bila provokacija accordionist? A koga i cime ja to provociram. Zar time sto sam Muziku harmonike postavio za prijatelja mog foruma i jednostrano reklamiram ovaj forum, iako mene nema za prijatelja ovog foruma? Izgleda da ja to samo tebe provociram. Bravo!

Pa valjda ja imam neki minuli rad na ovom forumu, pa valjda sam ja nesto uradio ovde i postavio nesto? Pa ja i dalje smatram forum Muzika Harmonike "mojim" forumom, a uostalom i dalje sam clan foruma i ucestvujem u radu, doduse mnogo manje nego ranije (nemam vremena), ali - tu sam povremeno - od prilike koliko je i Web kod mene na forumu - svakodnevno.

I da zakljucim - Web - ne brini vrlo brzo cu uraditi veliko spremanje mog foruma (u toku ove nedelje) i uciniti da nista ne "lici" na forum Muzika harmonike, da slucajno accordionist ne pomisli da ga ja mozda i ne daj Boze - provociram.

Veliki pozdrav. :ijuju:
Korisnikov avatar
accordionist
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 543
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Za Webmaestra

Post od accordionist »

Samo sam skrenuo paznju na neke stvari koje sam zapazio. Ja tebe Micha postujem zbog velikih dela koje si ucinio za ovaj nas forum i nije mi namera da zapocinjem temu koja bi se pretvorila u nesto u sta ne bi trebalo jer ovaj forum je poznat po uvek dobroj atmosferi :ijuju:
Zato Micha ogroman respekt za tvoj minuli i buduci rad na Muzici Harmonike :depkvk:
z.zoric
Nema harmoniku
Postovi: 5
Pridružio se: 28 Mar 2012, 16:39

Re: Za Webmaestra

Post od z.zoric »

Posećujem ovaj sajt Muzika Harmonike već dugo vremena i mogu reći da mi se ,kao velikom zaljubljeniku u harmoniku,veoma dopada.Do sada se nisam registrovao ali nekim delovima nije moguce pristupiti kao neregistrovan a i imam nekih predloga za uredništvo pa sam se registrovao.Zovem se Zoran iz Beograda sam,volim harmoniku,dugo pratim harmonikaška takmičenja, i pozdravljam sve ljubitelje harmonike i harmonikaše širom sveta.
Primetio sam da se na spisku takmičenja ne spominje sabor harmonikaša u Lugavčini,memorijal Saše Todorovića u Jagodini,Prva harmonika Srbije u Čačku,pokaži šta znaš u Mladenovcu,Takmičenje u Topoli i možda još neko,trenutno ne mogu da se setim.To su takmičenja na kojima je u žiriju bio i Ljubiša Pavković,Dragan Aleksandrić,Slavko Stefanović,Novica Negovanović,Branimir Đokić,Zoran Vlajić,Časlav Ljubenović,i drugi renomirani harmonikaši.Zaboravio sam na sabor harmonikaša u Boleču koji je revijalnog karaktera.
Hteo sam da pitam,gledajući spisak harmonikaša,prvenstveno mislim na naše,primetio sam da nedostaje nekoliko imena veoma talentovanih harmonikaša koji su pbeđivali na takmičenju u Sokobanji a i na drugim takmičenjima.Ne znam da li imate dovoljno podataka o njima ali mislim da zaslužuju da budu na spisku.Mislim na Saška Velkova iz Makedonije,Aleksandra Sofronijevića,koji trenutno rukovodi orkestrom u Kraljevu ,zatim na Stoiljković Dalibora iz Vlasotinca,izvanrednog harmonikaš(jedan od pobednika u Sokobanji),Dušana Đukića iz Niša(takođe pobednika u Sokobanji, na Svetosavskom saboru),pa Tomislava Latinkića,koji je pobeđivao na mnogim takmičenjima( u Staparu tri puta,u Čačku,Sokobanji kao mlađi junior).Svi oni kao muzičari,iako neki veoma mladi, već imaju iza sebe zavidne uspehe,vode orkestre,putuju po svetu i promovišu naš stil sviranja ovog instrumenta.
Mislim da bi trebalo na spisaku da bude i ,nažalost nastradali,Aleksandar Saša Todorović,jer je on,koliko znam,prvi koji je u Skokobanji pobedio u svim kategorijama.
Zoki
Korisnikov avatar
surbatovic.a
96 basova
96 basova
Postovi: 97
Pridružio se: 13 Avg 2012, 21:39

Re: Za Webmaestra

Post od surbatovic.a »

Z.Zoric. Bravo na komentaru. Ako cete mi vjerovati, sad sam gledao na YouTubu Mix Kola - Aleksandar Sasa Todorovic, objavljenog 8.10.2013. koji je postavio Rade Kosanin, i automatski sam usao u ovaj sajt da pogledam da li ga ima u forumu Harmonikasi svetski i nasi, i vidim da nijesu uneseni njegovi podaci kao ni za Sasku Velkova, a naravno i za ostale koje ste vi naveli. Smatram, uz duzno postovanje prema cijenjenim umjetnicima, na veliku nasu zalost, Aleksandar Sasa Todorovic nije medju nama, ali se njegovo ime ne smije, ne moze i sigurno nece nikad biti zaboravljeno. Volio bih naravno uz misljenje i odobrenje Webmaestra da se zabiljeze i njihova cijenjena imena kao i relevantni i dostupni podaci o njihovom umjetnickom zivotu i radu. Hvala na razumijevanju i nadam se da cete uvaziti moje a i misljenje postovanog Z.Zorica.
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Za Webmaestra

Post od Webmaestro »

Za svakog harmonikaša čiju biografiju imate ili ste u mogućnosti da je napišete slobodno možete postaviti u podforumu "Harmonikaši svetski i naši".
vasko
Nema harmoniku
Postovi: 3
Pridružio se: 23 Feb 2012, 20:15

Re: Za Webmaestra

Post od vasko »

Zdravo brate WEB-e ne znam da li sam na pravo mestu postavio pitanje dugo me nije bilo na forumu pa nisam u toku no vidim neke promene nema rubrike MP3 muziku sto je nema brate to je bila super rubrika za skidanje kola bice je li u skora vremena nece biti moze li objasnjenje pozzzz brate
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Za Webmaestra

Post od Webmaestro »

Pozdrav vasko. Teme su prebacene ovde: [hide]http://harmonikamp3.forumsr.com/[/hide]
Korisnikov avatar
surbatovic.a
96 basova
96 basova
Postovi: 97
Pridružio se: 13 Avg 2012, 21:39

Re: Za Webmaestra

Post od surbatovic.a »

Da li sam od vas dobio mail u kome obavijestavate clanove ovog sajta, da se nalazite i na facebook stranici, pitanje je cisto informativnog karaktera, nista drugo? S postovanjem. Hvala. Poz. :svirac:
Odgovori