Aleksandar Nikolić Brajić

Ljudi bez kojih harmonika ne bi progovorila. Biografije harmonikaša.
Pravila foruma
Ukoliko imate biografiju nekog harmonikaša koji se još uvek ne nalazi u ovom delu foruma, slobodno postavite novu temu sa tekstom biografije. Cilj je da ovde sakupimo biografije svih naših i svetskih harmonikaša.
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: Aleksandar Nikolić Brajić

Post od Koca »

Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: Aleksandar Nikolić Brajić

Post od dugmetarac78 »

https://www.youtube.com/watch?v=gFJ3GW2QMfA Evo malo u tercama, nije nešto, al za šator može proći heheh!
Korisnikov avatar
salele
48 basova
48 basova
Postovi: 81
Pridružio se: 12 Okt 2012, 22:06

Re: Aleksandar Nikolić Brajić

Post od salele »

Ja ne sviram nesto posebno ali dugo i mnogo slusam harmoniku i razne harmonikase, naslusao sam se svega i svacega i shvatio sam da tehniku moze maltene svako da nabilduje ali lepota sviranja se ne uci ni u jednoj skoli, to ili imas ili nemas. Slazem se sa onim sto je reko sampionce.
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: Aleksandar Nikolić Brajić

Post od Koca »

Moram vas dvojicu po drugi put podsetiti na 1. pravilo foruma evo deo iskopiran:

"Forum je mesto susretanja ljudi različitih mišljenja, tako da je tolerancija veoma važna. Ponašajte se prijateljski i tretirajte svakog sa osnovnim poštovanjem. Imajte na umu da se o ukusima ne raspravlja."

Znaci pljuvati nekoga sa tolikim priznanjima i nagradama nije ukusno, zato postoji poseban odeljak "Harmonikasi svetski i nasi" pa ko sta voli nek okaci kome se ne svidja ne mora slusati. Ja toliko i zvrsavam ovaj post.
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: Aleksandar Nikolić Brajić

Post od dugmetarac78 »

Koca napisao: 31 Dec 2021, 12:57 Znaci pljuvati nekoga sa tolikim priznanjima i nagradama nije ukusno, zato postoji poseban odeljak "Harmonikasi svetski i nasi" pa ko sta voli nek okaci kome se ne svidja ne mora slusati. Ja toliko i zvrsavam ovaj post.
Upravo tako, dečko je van serijski talenat, ima pored tehnike, maštu i kreativnost. Jedina mana mu je što ne svira ležeći.
Korisnikov avatar
salele
48 basova
48 basova
Postovi: 81
Pridružio se: 12 Okt 2012, 22:06

Re: Aleksandar Nikolić Brajić

Post od salele »

U pravu si Koco, evo i sa tobom se slazem.
Korisnikov avatar
sampionce
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 603
Pridružio se: 04 Feb 2012, 22:41

Re: Aleksandar Nikolić Brajić

Post od sampionce »

Чему цитирање правила форума?
Да ли ја безпоговорно и безусловно морам да се усагласим са мишљењем било ког члана овде, истовремено одричући се сопственог?? Глупост!
Наравно да задржавам моје (не јуче изграђено!) мишљење и право на исто, допадало се то некоме или не...

Пљувања није било нити има потребе за тако нечим.
Ја сам аргументивано указао на оно што ми се не допада у конкретном примеру, поступку, и нема другог тумачења нити "задњих мисли".
Око тога (као било лега другог) можемо, и не морамо да се сложимо.

Поновио бих - мени се тај манир свирања НЕ допада, и сматрам да је штетан.
Бујрум!
Odgovori