Pobednici Prve harmonike u Sokobanji
Poslato: 29 Dec 2009, 00:12
Apsolutni pobednici na finalnim takmičanjima PRVA HARMONIKA u Sokobanji
0. Živanović Randjel
iz Sokobanje, Prva harmonika Sokobanje 1962. god
1. Matić Dragan
iz Bošnjana (Varvarin) Prva harmonika Srbije 1963. god
2. Djokić Branimir
iz Beograda, Prva harmonika Jugoslavije 1964. god
3. Matić Dragan
iz Bošnjana, Prva harmonika YU 1965. god
4. Vasić Živomir
iz Požarevca PH YU 1966. god
5. Negovanović Novica
iz Kraljeva PH YU 1967. god
6. Ivanović Mile-Sitni
iz Niša PH YU 1968. god
7. Popović Dragoslav
iz Ćićevca PH YU 1969. god
8. Mitić Jakov
iz Leskovca PH YU 1970. god
9. Matejić Siniša
iz Pojata PH YU 1971. god
10. Bogić Rade-Žumajac
iz Požarevca PH YU 1972. god
11. Radosavljević Ljuba
iz Ćićevca PH YU 1973. god
12. Randjelović Dragan
iz Zaječara PH YU 1974. god
13. Stanković Novica
iz Velike Plane PH YU 1975. god
14. Nikolić Miroslav
iz Požarevca PH YU 1976. god
15. Dakić Rajko
iz Beograda PH YU 1977. god
16. Vijatov Dejan
iz Beograda PH YU 1978. god
17. Ljubenović Časlav
iz Beograda PH YU 1979. god
18. Mijatović Miša
iz Kraljeva PH YU 1980. god
19. Marković Mikica
iz Niša PH YU 1981. god
20. Ivanov Ilče
iz Štipa PH YU 1982. god
21. Jovanović Aleksa
iz Beograda PH YU 1983. god
22. Stefanović Dragan
iz Niša PH YU 1984. god
23. Jovanović Momir
iz Obrenovca PH YU 1985. god
24. Dimić Bora
iz Obrenovca PH YU 1986. god
25. Marković Darko
iz Mačvanske Mitrovice PH YU 1987. god
26. Stefanović Slavko
iz Prištine PH YU 1988. god
27. Tufegdžić Siniša
iz Radenkovića (Sr. Mitrovica) PH YU 1989. god
28. Velkov Saško
iz Kočana PH YU 1990. god
29. Stanojević Aleksandar
iz Beograda PH YU 1991. god
30. Todorović Dragan
iz Padinske Skele PH YU 1992. god
31. Savić Srdjan
iz Niša 1993. god
32. Demirović Saša
iz Bojnika 1994. god
33. Mihailović Goran
iz Šapca 1995. god
34. Kovačević Aleksandar
iz Beograda 1996. god
35. Panović Vladimir
iz Kraljeva 1997. god
36. Nikolić Aca
iz Beča 1998. god
37. Bogdanović Aleksandar
iz Orida (Šabac) 1999. god
38. Stanković Dušan
iz Beograda 2000. god
39. Todorović Aleksandar
iz Leštana 2001. god
40. Sofronijević Aleksandar
iz Kraljeva 2002. god
41. Milić Predrag
iz Sladaja 2003. god
42. Tešić Siniša
iz Uba 2004. god
43. Radivojević Borko
iz Ćovdina (Petrovac na Mlavi) 2005. god
44. Stoiljković Dalibor
iz Vlasotinca 2006. god
45. Djukić Dušan
iz Mramora (Niš) 2007. god
46. Kostić Aleksandar
iz Kragujevca 2008. god
47. Miroslav Nisić
iz Bogojevce Leskovac 2009.god.
48. Jelena Davidović
iz Niša 2010.god.
49. Jelena Petrović
Puhovac kod Niša 2011. god
50. Nikola Tasić
iz Niša 2012. god.
51. Aleksandar Živanović
naselje Slanci kod Beograda, 2013. god.
52. Vladimir Marković
iz Niša, 2014. godina
53. Miloš Teofilović
iz Vrčina, 2015. godina
54. Milan Milićević
iz Vinče, 2016. godina
55. Dušan Komnenović
iz Vrčina, 2017. godina
56. David Nikolić
iz Beča, 2018. godina
0. Živanović Randjel
iz Sokobanje, Prva harmonika Sokobanje 1962. god
1. Matić Dragan
iz Bošnjana (Varvarin) Prva harmonika Srbije 1963. god
2. Djokić Branimir
iz Beograda, Prva harmonika Jugoslavije 1964. god
3. Matić Dragan
iz Bošnjana, Prva harmonika YU 1965. god
4. Vasić Živomir
iz Požarevca PH YU 1966. god
5. Negovanović Novica
iz Kraljeva PH YU 1967. god
6. Ivanović Mile-Sitni
iz Niša PH YU 1968. god
7. Popović Dragoslav
iz Ćićevca PH YU 1969. god
8. Mitić Jakov
iz Leskovca PH YU 1970. god
9. Matejić Siniša
iz Pojata PH YU 1971. god
10. Bogić Rade-Žumajac
iz Požarevca PH YU 1972. god
11. Radosavljević Ljuba
iz Ćićevca PH YU 1973. god
12. Randjelović Dragan
iz Zaječara PH YU 1974. god
13. Stanković Novica
iz Velike Plane PH YU 1975. god
14. Nikolić Miroslav
iz Požarevca PH YU 1976. god
15. Dakić Rajko
iz Beograda PH YU 1977. god
16. Vijatov Dejan
iz Beograda PH YU 1978. god
17. Ljubenović Časlav
iz Beograda PH YU 1979. god
18. Mijatović Miša
iz Kraljeva PH YU 1980. god
19. Marković Mikica
iz Niša PH YU 1981. god
20. Ivanov Ilče
iz Štipa PH YU 1982. god
21. Jovanović Aleksa
iz Beograda PH YU 1983. god
22. Stefanović Dragan
iz Niša PH YU 1984. god
23. Jovanović Momir
iz Obrenovca PH YU 1985. god
24. Dimić Bora
iz Obrenovca PH YU 1986. god
25. Marković Darko
iz Mačvanske Mitrovice PH YU 1987. god
26. Stefanović Slavko
iz Prištine PH YU 1988. god
27. Tufegdžić Siniša
iz Radenkovića (Sr. Mitrovica) PH YU 1989. god
28. Velkov Saško
iz Kočana PH YU 1990. god
29. Stanojević Aleksandar
iz Beograda PH YU 1991. god
30. Todorović Dragan
iz Padinske Skele PH YU 1992. god
31. Savić Srdjan
iz Niša 1993. god
32. Demirović Saša
iz Bojnika 1994. god
33. Mihailović Goran
iz Šapca 1995. god
34. Kovačević Aleksandar
iz Beograda 1996. god
35. Panović Vladimir
iz Kraljeva 1997. god
36. Nikolić Aca
iz Beča 1998. god
37. Bogdanović Aleksandar
iz Orida (Šabac) 1999. god
38. Stanković Dušan
iz Beograda 2000. god
39. Todorović Aleksandar
iz Leštana 2001. god
40. Sofronijević Aleksandar
iz Kraljeva 2002. god
41. Milić Predrag
iz Sladaja 2003. god
42. Tešić Siniša
iz Uba 2004. god
43. Radivojević Borko
iz Ćovdina (Petrovac na Mlavi) 2005. god
44. Stoiljković Dalibor
iz Vlasotinca 2006. god
45. Djukić Dušan
iz Mramora (Niš) 2007. god
46. Kostić Aleksandar
iz Kragujevca 2008. god
47. Miroslav Nisić
iz Bogojevce Leskovac 2009.god.
48. Jelena Davidović
iz Niša 2010.god.
49. Jelena Petrović
Puhovac kod Niša 2011. god
50. Nikola Tasić
iz Niša 2012. god.
51. Aleksandar Živanović
naselje Slanci kod Beograda, 2013. god.
52. Vladimir Marković
iz Niša, 2014. godina
53. Miloš Teofilović
iz Vrčina, 2015. godina
54. Milan Milićević
iz Vinče, 2016. godina
55. Dušan Komnenović
iz Vrčina, 2017. godina
56. David Nikolić
iz Beča, 2018. godina