Hohner Verdi V

Pravila foruma
Prilikom postavljanja oglasa nemojte stavljati linkove ka vašem oglasu na nekom drugom sajtu! Postarajte se da u postu napišete što više detalja o predmetu oglasa, kao i kontakt podatke.
Odgovori
thepetko
Nema harmoniku
Postovi: 3
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Hohner Verdi V

Post od thepetko »

Pozdrav. Imam harmoniku iz naslova, otac mi je svirao, pa sam ja malo nastavio, ali sam se prebacio na gitaru. Sada mi vise nije potrebna harmonika, vec druga gitara, te bih istu prodao. Koliko se sada krece cena ove harmonike, koja je u super stanju, 120 basova, 11 registra, 4 registra na basovima, kofer. Hvala unapred na pomoci...
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Hohner Verdi V

Post od micha56 »

thepetko napisao:Pozdrav. Imam harmoniku iz naslova, otac mi je svirao, pa sam ja malo nastavio, ali sam se prebacio na gitaru. Sada mi vise nije potrebna harmonika, vec druga gitara, te bih istu prodao. Koliko se sada krece cena ove harmonike, koja je u super stanju, 120 basova, 11 registra, 4 registra na basovima, kofer. Hvala unapred na pomoci...
Dobro bi bilo da slikas harmoniku iz nekoliko uglova i postavis slike i od prilike koliko trazis za nju.

Pozzz.
thepetko
Nema harmoniku
Postovi: 3
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Hohner Verdi V

Post od thepetko »

Postavicu malo kasnije i slike, mada je moje pitanje bilo samo koliko otprilike koshta takva harmonika, nisam imao nameru ovde da je prodajem, sto ne znaci da necu, ali prvo me zanima koliko je informativno, jer postoji opcija i da je prodam mimo ovog sajta, sto bi mi olaksalo transport, dogovore i sl. Hvala unapred...Kasnije cu postaviti slike...
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Hohner Verdi V

Post od micha56 »

@thepetko
Ako samo kazes marku harmonike i tvoje misljenje u kavom je stanju - mislim da je od presudne vaznosti da je forumasi i vide na slikama.

Sto se mene licno tice, ja nemam neko posebno misljenje o nemackim harmonikama, jer smatram da nemaju balkansku dusu, a za nasu muziku cini mi se - ne odgovaraju.

No, svakako, vise cenim Hohner od Weltmeistera, jer daje nekako jaci ton i mislim da je izdrzljivija od ove druge. Zbog toga je uglavnom i skuplja.

Mozda je to pomodarstvo, ali ja nekako vise volim italijansku harmoniku, pa bilo koja da je, a medju njima najvise (nema veze redosled) - Soprani (Settimio, Paolo), Dallape, Guerrini i td.
Zasto? - Mislim da imaju dusu i stofa za ovaj nas melos. Ujedno, te italijanske harmonike prilicno i kostaju, ali to moze da bude i marketing, a ne samo kvalitet.
Uostalom i Hohner harmonike su uvek skuplje od Weltmeister (u istom rangu), pa i to mora nesto da znaci.

Pozzz.
thepetko
Nema harmoniku
Postovi: 3
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Hohner Verdi V

Post od thepetko »

Slika

Slika

Slika

Slika


Evo, slike su na mestu sada i nadam se da cete mi sada normalno proceniti harmoniku.. Hvala unapred!!!
Poslednja izmena od thepetko u 09 Jan 2011, 21:41, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Hohner Verdi V

Post od micha56 »

Auhhh.
Pa dal si mogao vecu rezoluciju da cepnes na ovim slikama.
Na forum treba kopirati onaj link koji je za forum samo ukoliko je velicina slike 500x500 ili tu negde manje ili vise, a ako je veca, kao sto je ova tvoja, onda se kopira kod za forum sa pregledom, pa se na forumu vidi samo manja slicica, a ko zeli da je vidi u pravoj velicini klikom na nju moze da je poveca.

Ovako je katastrofa. Probaj to da ispravis i kopiras onaj "kod za forum sa pregledom" ili smanji slike.

Pozzz.
Korisnikov avatar
srx
Nema harmoniku
Postovi: 15
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Hohner Verdi V

Post od srx »

Pozdrac Thepetko....
A I Vi Micha :)
Slazem se sa vama Micha (Bas ste sila osoba-Sve razumete i divim vam se-Ziveli)
A Za Ovu harmoniku ti mogu reci samo da mi kazes Od kada nije Svirana?
Znash li kada je kupljena?
Da li je skoro isla na servis-stimanje?
I pitaj starog gdje ti je uzeo harmoniku?

Pomalo sam zainteresovan... :) Ziv bio! :lol:
Korisnikov avatar
Ukika
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 400
Pridružio se: 20 Mar 2011, 19:38

Re: Hohner Verdi V

Post od Ukika »

zvao sam oglas, kupio bih ovu harmoniku da nije mussete stim... ali sta cu s njom kad nema organ, bason i picolo ... a super ponuda...
Odgovori