prodajem scandalli i hohner

Pravila foruma
Prilikom postavljanja oglasa nemojte stavljati linkove ka vašem oglasu na nekom drugom sajtu! Postarajte se da u postu napišete što više detalja o predmetu oglasa, kao i kontakt podatke.
Alix
Nema harmoniku
Postovi: 4
Pridružio se: 12 Maj 2013, 20:10
Lokacija: Ljubljana

Re: prodajem scandalli i hohner

Post od Alix »

Ja sam interesent za Scandalli Supe VI,i zanima me imateli kakve papire,serijski broj,itd itd...Pošto sam jednu gledao kod nas u Sloveniji i mogu vam reći da je identična vašoj,čak ima i ozada aluminijastu ploču na kojoj piše Hand Made in Italy ali brate zvučala je katastrofalno...Ja sam inače zagrejan kupac za Scandalli Super VI i ako zvuči onako kao i kod Baneta Vasića,imate ozbiljnog mušteriju...Pozdrav!
idriz licina
48 basova
48 basova
Postovi: 52
Pridružio se: 17 Jun 2011, 09:36

Re: prodajem scandalli i hohner

Post od idriz licina »

gospodine alix prodata je ova skandali vec odavno,,,ova je zvucal mracno strasno,,
ja sam imao,,5komada,, super6.toje ova iz 77me ,pa 2je iz 62ge i jednu iz 1957me,,i jednu iz 1990te
neznam zastoje ta koju ste probali tako lose zvucala,pogledajde na yu tube imam klip sa tom super6
upisite idriz licina visegrade ,,
od svi tih 5 skandali najbolji model je ovaj iz 1957me.ali meni licno se nijedna nije svidjala kao model
scandalli super6 L iz 1990 te koju sam prodao pedji raimovicu pogledajte na yu tube,,
ali ima puno dobri harmonika,,nije super 6,jedina prava,naravno kazem svoje misljenje,
mozete se javiti na meil pa ako budem imao nesto javim vam,
[email protected]
pozdrav,
Dragoljub
Nema harmoniku
Postovi: 8
Pridružio se: 01 Okt 2011, 16:14

Re: prodajem scandalli i hohner

Post od Dragoljub »

Zdravo
Moze li slika i cena za Armando Bugari?
Hvala, i pozdrav naravno! :jdishddf:
idriz licina
48 basova
48 basova
Postovi: 52
Pridružio se: 17 Jun 2011, 09:36

Re: prodajem scandalli i hohner

Post od idriz licina »

gospodine dragoljub
javite se na meil i poslacuvam slike,,,od bugari harmonike,
[email protected]
pozdrav,licina.
brunoMARGETA
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 26 Maj 2013, 16:38

Re: prodajem scandalli i hohner

Post od brunoMARGETA »

Taj scandalli iz 1957 god,prodali ste u banja luku,ono predragu damejnaovicu,prezadovolljan je njome,i sad ju prodaje..Ima deklo kao settimio soprani arstist Vi,ima preklopnik,vrhunska..
A stvarno mislim da je sramota sto onaj vas bugaari vec nije nasao kupca
brunoMARGETA
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 26 Maj 2013, 16:38

Re: prodajem scandalli i hohner

Post od brunoMARGETA »

http://www.pik.ba/artikal/7177725/bugar ... ardo-nova/

sjaji se kao nova,je,a i samo znamo koliko kostaju ove hamronike kada se prave nove..
idriz licina
48 basova
48 basova
Postovi: 52
Pridružio se: 17 Jun 2011, 09:36

Re: prodajem scandalli i hohner

Post od idriz licina »

da gospodine bruno taj scandalli iz 1957,model koji je bar po mom misljenju jedna od najbolji harmonika,,koja se moze naci na trzistu zamislite tu harmoniku iz 1957 godine scandalli super 6 koja nikad nije iznesena iz sobe,,a ja sam drugi vlasnik bio,,,potvrdno i garantovano kazem daje model koji je nemoguce pronaci u takvom stanju,,koja za sve svoje godine nikad otvorena nije bila,i kad je uzmete radi kao sad da je iz fabrike,,
naravno i za bugarija ste u pravu,,,nekontam ljude koji sviraju harmonike,,sta traze,ja kazem vjerovatno neki krs na kome pise guerrini izliven negdje u nekoj zeljezari , a unutra delicia kabinska naravno sa deklom guerini,,no medjutim ja se time ne bavim,,
razloga ima puno,,zasto nije prodata,,navescu neke,,,jedan kaze rucni rad(neznam na sta je covjek mislio) pa kazu,,suvise plitka,pa kazu nesmijem uzet ovako novu kakva ce bit kad se razradi,pa kazu nije guerini,,,pa kazu moze se kupit guerini,,,pa najradije bi onu mrak harmoniku za 1000 eura,,
a vama netrebam pricati kao ni mnogim drugim koji znaju staje i koji je kvalitet bugari armando,,,chc model kao i ostali a za silver i gold da ne govorim,
ipak dragomi je i dobro je sto ima jos mnogo poznavaoca harmonike kao vi i znaju staje dobra harmonika,,,
pozdarav idriz licina
Odgovori