Prodajem dugmetaru Fratelli Crosio 140 basova

Pravila foruma
Prilikom postavljanja oglasa nemojte stavljati linkove ka vašem oglasu na nekom drugom sajtu! Postarajte se da u postu napišete što više detalja o predmetu oglasa, kao i kontakt podatke.
Odgovori
Scandalli Silvio
Nema harmoniku
Postovi: 1
Pridružio se: 20 Jul 2011, 13:28

Prodajem dugmetaru Fratelli Crosio 140 basova

Post od Scandalli Silvio »

Prodajem Dugmetaru Fratelli Crosio 140 basova.
Jedinstvena!
Harmonika s pocetka 70`- ih!
Cuvena Stradella ("Dallape"-ina posestrima). U basovima zvuci odprilike kao Dallape ali je zato u primu vanprosecna!
Lepo ocuvana,12+5 registra ,5-glasna, Kabina ipo,13,6 KG teska, izuzetna fizicki i tonski, Jedinstveni fabricki mehanizam sa kompresionim oprugama u primu (za bolju kompresiju-dihtovanje)na svakoj dirci zasebno! Original pecati sa serijskim brojem na svakom fasenu! Izuzetno lep i prodoran ton! . . .

Vredi probati je, bicete odusevljeni kvalitetom zvuka i narocito njegovom jacinom( u manjim kafanicama i prostorijama, ne treba vam razglas uopste!). Na harmonici je stavljen nov jastuk. Kaisevi su ok.

Posto neznam kako da direktno ovde zakacim slike harmonike, zainteresovani neka mi se jave, poslacu im mejlom (spremio sam 10-tak slika harmonike).
Sve ostalo sto Vas interesuje u vezi ove harmonike, mozete me pitati ovde preko poruka ili na
063/420-101!
Hvala i pozdrav!
:svirac:
Odgovori