Servis harmonike u Zagrebu ili okolici!

O konstrukcionim i tehničkim rešenjima harmonike, delovi i oprema, kvarovi, popravke i servisiranje, ozvučavanje.
Stiven8981
Nema harmoniku
Postovi: 14
Pridružio se: 25 Jul 2012, 03:32

Servis harmonike u Zagrebu ili okolici!

Post od Stiven8981 »

Pozdrav,imam pitanje...

ovako imam Royal Standard Monta fanu ,kupio sam ju prije 2 godine u odličnom stanju...s obzirom da se tek učim svirati te vježbam par sati na dan i odsviram tu i tamo koju svirku...e sad s vremenom se harmonika raštimala,pukla su 2 tona..ne dihta dobro...tipke su se rasklimale,čitao sam da su te harmonike dosta ne kvalitetne...

naime..pošto nemam trenutno sredstava za neku bolju harmoniku nažalost :/ zanima me di ima u Zagrebu i okolici kakav serviser i kolko bi me koštao popravak kvarova koje sam gore naveo..
Korisnikov avatar
bpodnar
96 basova
96 basova
Postovi: 96
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Servis harmonike u Zagrebu ili okolici!

Post od bpodnar »

Ovo si dobro napravio što si na srpskom forumu pitao za servisera u Zagrebu. Ovdje ima više članova iz HR nego na HR forumu glazbenog oglasnika. Ja bih ti preporučio jednog za kojeg znam da je vrhunski majstor, a to je g. Ivan Petrović, Zagreb, Dubrava.
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: Servis harmonike u Zagrebu ili okolici!

Post od dugmetarac78 »

Definitivno gospodin petrović. Mozes ga kontaktirati i preko ovog foruma, pod petar3petar.
Motif
96 basova
96 basova
Postovi: 117
Pridružio se: 22 Dec 2011, 16:40

Re: Servis harmonike u Zagrebu ili okolici!

Post od Motif »

Imas u Samoboru Josipa Suflaj,on ti je za harmonike takvog ranga,di ces s tim k Petrovicu.To ti je za usporedbu,kao da si dao Navracicu da svira na nju.Joza kad ti to slozi,i sprebrusi,ima da dela ko dallapa,ak ti kaj shebe,onda ju nosi Petrovicu
Korisnikov avatar
bpodnar
96 basova
96 basova
Postovi: 96
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Servis harmonike u Zagrebu ili okolici!

Post od bpodnar »

Što jedan takav "majstor" napravi, to 100 Petrovića više popraviti ne mogu!
Motif
96 basova
96 basova
Postovi: 117
Pridružio se: 22 Dec 2011, 16:40

Re: Servis harmonike u Zagrebu ili okolici!

Post od Motif »

Malo šale na forumu ne škodi....
Korisnikov avatar
sqartist
96 basova
96 basova
Postovi: 107
Pridružio se: 28 Mar 2011, 11:31
Lokacija: HR
Kontakt:

Re: Servis harmonike u Zagrebu ili okolici!

Post od sqartist »

Prema meni je bil uvijek Joža korektan. Za karnister vina je sve delal. Doduše nije niš napravil ali je jako simpatičan starček i trgovac.
Motif
96 basova
96 basova
Postovi: 117
Pridružio se: 22 Dec 2011, 16:40

Re: Servis harmonike u Zagrebu ili okolici!

Post od Motif »

Majstor joža je prije svega velika dobričina od čovjeka,i naivna osoba.Trgovcem i Švercerom ga nebi nazvao,jer to nije.Dosta se kuži u harmonike,ali nema dovoljno alata da neke stvari kvalitetno napravi.Harmonike poput melodije,welteister,delicia i slično napravit će bez problema ali nešto skuplije mu se ni sam nebi osudio dati.
Korisnikov avatar
sqartist
96 basova
96 basova
Postovi: 107
Pridružio se: 28 Mar 2011, 11:31
Lokacija: HR
Kontakt:

Re: Servis harmonike u Zagrebu ili okolici!

Post od sqartist »

Tada je bio trgovac jer mi je malo previše hvalio jednog divljaka prezidenta a ni sam nije znao da nije originalna.... No noževe mi je nabrusio savršeno.
Motif
96 basova
96 basova
Postovi: 117
Pridružio se: 22 Dec 2011, 16:40

Re: Servis harmonike u Zagrebu ili okolici!

Post od Motif »

on je majstor za noževe,da harmonika ima tonove kao nož,on bi najbolje naštimal crevo.No opet nije loš za sitne nezahtjevne popravke,i nije skup.
Odgovori