Servisi za popravku harmonika

O konstrukcionim i tehničkim rešenjima harmonike, delovi i oprema, kvarovi, popravke i servisiranje, ozvučavanje.
Odgovori
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od dugi68 »

bpodnar je rekao dobro, ništa nisi preuveličao, samo još da riješimo "šengen" pa mi je bliže doći kod tebe nego u ZG, pa usput da malo prošetam po BG. Nisam bio otkako smo organizirano išli na Titin grob u osnovnoj školi a znam da ima dobrog "ića i pića". :) :)
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od Bata Kanda 73 »

Pozdrav dugi,nema te dugo.Kako si? Kako porodica? Napredujes li u ovom nasem 'poslu" :) Uzo si weltmeister?
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od dugi68 »

pozdrav i tebi bata kando, supruga se vratila iz bolnice pred novu godinu i sada je ok, sinu zarastaju prsti što je polomio, ja sam povadio konce što sam šivan pored nosa i jedino hvala Bogu kćer je prošla mirno ovaj protekli period. Sada je sve ok, da kupio sam Dianu 120 basova za 2200 Kuna (300 eura). Kao početnik sam vrlo zadovoljan. Što se napredovanja tiče puževim korakom ali je zadovoljstvo što je napredak očigledan. Nikuda ne žurim i polako, tiha voda brege dere! :D :)
zoki73
Nema harmoniku
Postovi: 3
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od zoki73 »

Gospodin Petrović iz Zagreba je za svaku preporuku.Posao napravi kvalitetno i neuzima basnoslovne cifre za posao.
zoki73
Nema harmoniku
Postovi: 3
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od zoki73 »

ivek-cool napisao:
hrmnk napisao:Vrhunski majstor Josip Petrović U Dubravi
tel 2988333
Hvala lijepa al radije ne!!!
Ivek ,imaš li neka loša iskustva iz prve ruke?
Ovako napisano i neargumentirano nije baš neka preporuka a znam da radi korektno.Ili možda ne?
Korisnikov avatar
bpodnar
96 basova
96 basova
Postovi: 96
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od bpodnar »

Vjerojatno je čuo da je prijateljev prijatelj nosio tetkovu harmoniku na popravak koju je tetak posudio od stričevog ujaka pa je Petrović tražio više za popravak nego što harmonika vrijedi. Malo se šalim, naravno, ali i ja sam ga pitao koji je razlog njegovog negativnog mišljenja, ali odgovor nije stigao. Ja sam puno puta bio kod Petrovića bilo da sam nešto kupovao ili na servisu ali baš nikad nisam imao negativna iskustva u bilo kojem pogledu.
harmonistak
48 basova
48 basova
Postovi: 88
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od harmonistak »

kamikazars napisao:Zna li neko kakva je situacija sa majstorima u BiH ? Pozdrav iz banjaluke!
imas u bijeljini meho hanusic. porodica se bavi servisiranjem harmonika preko 100 godina a i pravili su svoje harmonike. meho je stari majstor ima skoro 80 godina. ne znam da li jos radi ali je vrhunski majstor i veoma je povoljan. nalazi se u beogradskoj ulici u biljeljini poznatija i kao siroka ulica. kada skrenes iz racanske ulice u beogradsku kuca se nalazi 50m prije semafora sa lijeve strane. ima neka mala prodavnica pored nje.

u beogradu ima majstor jovanovic ako se ne varam, u bulevaru revolucije. to je takodje stara majstorska porodica. uradio mi je bas mehaniku koju su p*deri iz jat-a s*ebali bacajuci harmoniku ikao je na koferu bilo 15 naljepnica lomljivo a nisu mi dozvolili da je unesem u kabinu majku.....uh kad se samo sjetim digne mi se kosa na glavi a ima 10 godina od tada.

od gorana jevremovica sam cuo da on, kemis, aca paunovic i ostali nose harmonike kod grace. taj majstor je valjda iz beograda ali dere kozu. ovo zadnje je "rekla kazala" da se razumijemo :D
Korisnikov avatar
bpodnar
96 basova
96 basova
Postovi: 96
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od bpodnar »

Ivek-cool nam još uvijek nije otkrio o čemu se radi tj. što stoji iza njegove izjave " da radije nebi išao kod Petrovića u Zagreb". Ivek čekamo, živo nas zanima što si misilio s tim!


Anto
16 basova
16 basova
Postovi: 20
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od Anto »

Također kod Petrovića uzeo harmoniku prije 6 godina, gdje ju i servisiram uredno. Bar prema meni je uvijek bio susretljiv, kvalitetno napravio posao i ne preskup.
shinobi1
Nema harmoniku
Postovi: 1
Pridružio se: 15 Mar 2011, 18:30

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od shinobi1 »

da pozdravim sve, ja sam novi ovdje, vidim da je netko spomenuo Žarka Peraka, on je iz Brezovca kraj Bjelovara 043/235105, u tom ga kraju hvale, e sad, meni je stelao harmoniku i ja sam zadovoljan...
Odgovori