Servisi za popravku harmonika

O konstrukcionim i tehničkim rešenjima harmonike, delovi i oprema, kvarovi, popravke i servisiranje, ozvučavanje.
Odgovori
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od dugmetarac78 »

Koca napisao:Ja svoju cetvorku drzim u sobi u kojoj grejem i nemam tih problema, sve normalno. :svirac:
Koco al dali je tvoja možda Steela model????? :pudc8: :pudc8: :pudc8: :pudc8: :pudc8: :pudc8: :depkvk:
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od Koca »

Ne mogu skontati sta si pitao, pomenuti je imao puno bisera ko ce se svih setiti. Ja sam moju kupio a on je nasao na tavanu :ijuju:
suti
Nema harmoniku
Postovi: 2
Pridružio se: 15 Nov 2013, 09:04

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od suti »

Motif napisao:
rasputchin napisao:
fryyy napisao:U zagrebu (Lučko), jako dobar majstor za harmonike.
Ante 091/5502-151
Pa ja sam imao dva puta priliku vidjeti toga gospodina Antu i bio kod njega osobno ali moram upozoriti da on o popracima zna jako malo jedino što šije kaiše i prodaje na njuškalu, i prepravlja harmonike ne popravlja što je pokazao par Dellapa i Guernija sve sama kopija nabavljena iz Beograda i Novog Sada malo ulickana i preprodana masno pod original za popravak ne preporučujem nikome jedino ako je neka weltmeisterka djačije ok ali skupa harmonika ne preproučujem tamo nosit opravit jer će iz utrobe biti zamijenjeno što je dobro, odgovorno tvrdim, Hvala
Nebih se složio sa tobom,znam dosta ljudi koji kod njega nose harmonike na popravke.Meni je osobno dok sam imao superior 4, promjenio par tonova,poštimao je,i promjenio dihtunge,i na elka super cassotto mi je napravio tremolo,pošto je imala ravni štim,tremolo je ispao više nego dobar,baš onako kako sam htio.Nije da hvalim čovjeka,ali prije svega je poštenjak,i nije skup,ima dijelova,i materijala,ne čekaš harmoniku po 2 tj,sve riješava u najkračem mogučem roku,ovisi o kvaru.Šije i dobre remene...Tako da prića rekla kazala nije točna.Vidim i da u oglasniku prodaje ponekad nešto,trenutno guerrinku,koja nije orginal,niti je naveo da je orginal. (NE BRANIM ČOVIJEKA,VEĆ MOGU SAMO REĆI DA JE VRLO DOBRA OSOBA SPREMNA POMOĆI.)
E OVAKO. Vrlo rijetko črčkam nekom obranu, ali sad na ovo moram stvarno nešto reći. Svi Pažljivo pročitajte tekst i shvatit ćete da se radi o čistom luzeru koji blati Antu. Ante je jako cijenjen na daleko šta se tiče harmonika i poznajem osobno puno ljudi s surađuju i jako su zadovoljni, svi ga hvale i imaju povjerenja i nevjerujem niti jednoj napisanoj riječi. Po ovome što ste napisali ispada da ste popravljali kod Ante i da ste veliki njegov mušterija, a ustvari jasno je ko dan da ste običan luzer koji želi izvući svoju korist jer koliko vidim "poštovani" iz vašeg posta da Vi bolje poznajete Antu nego sebe samoga i vlastiti džep jer su kritike neumjerene i čini mi se da ste Vi kod Ante nosili cijelu radionu na servis, a ne svoju harmoniku, a vjerujem da je to samo hir ljubomore i igra bez granica (reklama nekog luzera na račun Ante). Luzer :pudc8:
suti
Nema harmoniku
Postovi: 2
Pridružio se: 15 Nov 2013, 09:04

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od suti »

E OVAKO. Vrlo rijetko črčkam nekom obranu, ali sad na ovo moram stvarno nešto reći. Svi Pažljivo pročitajte tekst i shvatit ćete da se radi o čistom luzeru koji blati Antu. Ante je jako cijenjen na daleko šta se tiče harmonika i poznajem osobno puno ljudi s surađuju i jako su zadovoljni, svi ga hvale i imaju povjerenja i nevjerujem niti jednoj napisanoj riječi. Po ovome što ste napisali ispada da ste popravljali kod Ante i da ste veliki njegov mušterija, a ustvari jasno je ko dan da ste običan luzer koji želi izvući svoju korist jer koliko vidim "poštovani" iz vašeg posta da Vi bolje poznajete Antu nego sebe samoga i vlastiti džep jer su kritike neumjerene i čini mi se da ste Vi kod Ante nosili cijelu radionu na servis, a ne svoju harmoniku, a vjerujem da je to samo hir ljubomore i igra bez granica (reklama nekog luzera na račun Ante). Luzer :pudc8:
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od alibaba40 »

bega19933 napisao:Ljudi imam ozbiljan problem.Imam drvenu harmoniku staru skoro 40 godina..Krece sezona zime i ja nju drzim u kuci i imam centralno grijanje,radijatore..to nije dobro za harmoniku to mi je majstor iz sl broda reko ..trebam ju drzati na hladnijem mjestu..imam jednu sobu u kuci u kojoj ne grijem u njoj je temperatura uvijek oko 17 C i kada uzmem harmoniku iz te sobe i odem u onu topliju stvara se kondenzacija i izlazi mi nekakva voda iz harmonike..skupljaju se kapljice ..kako to sprjeciti?

Najbolje nalozi vatru ispod nje da se osusi :lol: :lol: :lol:
Worgosiwa
48 basova
48 basova
Postovi: 55
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od Worgosiwa »

markovs82 napisao:pozdrav svima. poznajete li nekog dobrog majstora iz Zrenjanina ili okoline (srednji banat) ?
Opet ja malko zakasnio...
Majstor u Zrenjaninu je Gale i ODLIČAN JE!
063 526 196
markovs82
16 basova
16 basova
Postovi: 20
Pridružio se: 29 Jun 2011, 14:15

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od markovs82 »

Worgosiwa napisao:
markovs82 napisao:pozdrav svima. poznajete li nekog dobrog majstora iz Zrenjanina ili okoline (srednji banat) ?
Opet ja malko zakasnio...
Majstor u Zrenjaninu je Gale i ODLIČAN JE!
063 526 196
Hvala ti puno covek !

Vec bio kod njega, cujem od mnogih da je dobar majstor, sat i po vremena sam sedeo kod njega...pravi on i harmonike, ali nazalost, ne ispod 3 k eura...malo mnogo za mene,... :(

U svakom slucaju hvala ti.
Boško Sova
Nema harmoniku
Postovi: 1
Pridružio se: 07 Jan 2014, 18:58

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od Boško Sova »

Iz osobnog iskustva garantiram da gosp. Ante Kaurinović prodaje tj. stavlja u harmonike dijelove iz kine. Meni je stavio kineski dekl te remenje i letvicu. Puno jeftinija mi je bila opcija uzeti od njega kineza nego kupiti orginal za 300% skuplji. Ja sam zadovoljan sa njegovim radom. :svirac:
rasputchin
Nema harmoniku
Postovi: 3
Pridružio se: 19 Jun 2012, 00:38

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od rasputchin »

Što se tiče Ante iz Lučkog on samo može da prodaje kaiše za harmonike ai ti su kvaliteta do mojega jer bio sam u nekoliko navrata osobno tamo a o servisiranju ne bih dao ni dječje harmonike, a drugo kao i mnogi on kupuje iz Srbije i Makedonije jeftine harmonike malo ulicka masku promjeni dekl naglanca ko pasju kesu i to je to poslije papri cijenu i nađe uvijek neke tutleke domaće iz onih sela pri Zagrebu uvali, kad je nešto složenije nosi drugima na opravak nema pojma koliko sam vidio, ne pišem iz neke zavisti ili nekih drugih osobnih razloga nego da ljudi ne nalete jer ako donesu dobru harmoniku ostaće bez onog unutra što je dobro i imat će krš. Za gospodina Petrovića sam čuo od Navračića osobno mi ga je preporučivao znam da ima visoke cijene usluga o kvaliteti ne mogureći ali jednu harmoniku koju pravi pod svojom markom Petromaestro bijele boje što sam vidio daje prodao jednom dečku neka jeftinija varijanta od 2200 eura mogu samo reći za taj model šteta novca Delicija >Choralka kabinska je puno bolja, dobar mlad majstor je u Bosanskoj Dubici zove se Zoran čuo sam da je pridobio dosta klijenata iz Zagreba jer dobro radi i cijene u Bosni su dosta povoljnije neki moji prijatelji su nosili na servisiranje i zadovoljni su nij daleko od Zagreba a jeftinije više nego upola
petar3petar
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 536
Pridružio se: 02 Jul 2011, 23:23

Re: Servisi za popravku harmonika

Post od petar3petar »

Jedini kriterij kvalitete bilo u kojem poslu je povjerenje u nekoga, sve ostalo je sporedno.
Ako taj netko harmoniku i napravi loše tolerira mu se jer se ima u njega povjerenje pa "drugi puta će bolje"...

Dobro je da ste se do kraja izjasnili jer bi Vas već netko u narednom postu proglasio agitatorom koji druka za mene.
Ne treba mi nikakva propaganda u bilo kojem smislu jer sam već 15. tak godina u zakašnjenj kao i trenutačno.
Vi svoju harmoniku nosite u Bosnu, netko će Anti, drugi Marku ili nekome od desetak koji se nalaze u Zagrebu i široj okolici... Svako svome.

Što se tiće bijele harmonike s natpisom "Petromaestro" ta nije izašla iz moje butige, odnosno nije moj rad.

Ivan Petrović
Odgovori