Dallape harmonike dugmetare

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Odgovori
Korisnikov avatar
frenky7
Nema harmoniku
Postovi: 5
Pridružio se: 06 Okt 2012, 21:42

Dallape harmonike dugmetare

Post od frenky7 »

Nasledio sam dve harmonike i ne razumem se u njih . Zeleo bi da ih prodam ali pojma nemam koliko vrede . Dali neko moze okvirno da ih proceni ? Harmonike je posedovao moj otac koji je ih je licno kupio i doneo iz Italije i jedini svirao . Ove harmonike nikada nisu popravljane niti stimovane . Supermaxima nije svirama sigurno zadnjih 5 godina i kazu da zbog toga lose zvuci . Supermaestro ja mnogo vise koriscen vide se i tragovi koriscenja dobro zvuci ali je potrebno stelovanje . Probao sam sto realnije da ih opisem .

Jedna je supermaxima-a , 3+2, 15 registara , produzena klavijatura, 5 glasna u basu i 140 basova .
Slika
Slika
Slika

A druga je supermaestro , 2+2 , 15 registara , 5 glasna u basu i 120 basova .
Slika
Slika
Slika
Korisnikov avatar
frenky7
Nema harmoniku
Postovi: 5
Pridružio se: 06 Okt 2012, 21:42

Re: Dallape harmonike dugmetare

Post od frenky7 »

Molim nekoga da kaze nesto . Imam kupca za harmoniku supermaestro i ocekuju da kazem cenu . Ne zelim da je prodam za 500 evra ako realno mozda vredi 1500 .
Korisnikov avatar
frenky7
Nema harmoniku
Postovi: 5
Pridružio se: 06 Okt 2012, 21:42

Re: Dallape harmonike dugmetare

Post od frenky7 »

Ako je neko zainteresovan da kupi harmonike neka me kontaktira putem E-mail-a : glcfrenky @gmail.com

Cena harmonika je : Supermaxima-a 1200 evra

Supermaestro 1600 evra


Imam jos jednu harmoniku Skala , 2 glasna bez kabine 4 glasna u basu cena je 300 evra

Slika
Korisnikov avatar
frenky7
Nema harmoniku
Postovi: 5
Pridružio se: 06 Okt 2012, 21:42

Re: Dallape harmonike dugmetare

Post od frenky7 »

Supermaestro je Prodat ! :depkvk: :svirac:
Korisnikov avatar
frenky7
Nema harmoniku
Postovi: 5
Pridružio se: 06 Okt 2012, 21:42

Re: Dallape harmonike dugmetare

Post od frenky7 »

Supermaxima-a prodata :depkvk: :svirac:
Odgovori