Da li je Guerrini stvarno tako dobar?

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Odgovori
leon
Nema harmoniku
Postovi: 5
Pridružio se: 10 Feb 2013, 23:08

Da li je Guerrini stvarno tako dobar?

Post od leon »

Pozdrav!Prvo da vas upoznam.Harmoniku ucim svirati vec godinu i pol tako da je doslo vrijeme da kupim neku bolju harmoniku jer trenutno imam staru royal standard.Znaci,zanima me 96 basova,klavirna i da ima kvalitetan zvuk.Nebi trebala biti preteska.Razmisljao sam o nekoj Guerrinici jer su one u mom kraju najcjenjenije (iako mi je prijatelj rekao da nisu ni one vec danas nesto kvalitetne)ali ako znate neku bolju,kvalitetniju ili mi pak preporucate neki model guerrini molio bi da mi nesto napisete (sto se cijene tice kupio bih novu ne polovnu tako da oko 4500 eura).Hvala
šokac
120 basova
120 basova
Postovi: 189
Pridružio se: 20 Sep 2011, 17:07

Re: Da li je Guerrini stvarno tako dobar?

Post od šokac »

Guerini je samo kod nas napuvan i ništa bolji od puno talijanki za koje se ovamo nezna.
Probaj se raspitat za PETROMAESTRO,i petar3petar i Moger ti mogu složit kakvu hoćeš 96 b.
Dosta talijanki se mogu sakrit iza PETROMAESTRO pa ne razmišljaj da je to bez veze jer nije kupljena u Italiji.
Nemoj gledat na natpis nego šta izlazi iz harmonike,kako ti leži i kakva je tehnički.
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: Da li je Guerrini stvarno tako dobar?

Post od dugmetarac78 »

Slažem se sa tim što je Šokac napisao, jer npr. ako kupiš novu Petromaestro, znaš šta si kupio, a pošto ti hoćeš isključivo novu harmoniku, sa Guerrinijem nemožeš biti načisto, pošto oni zvanično nerade, tako da te može zadesiti da kupiš ko zna šta, a nije poenta samo da piše Guerrini. Sa gospodinom Petrovićem se dogovoriš, i za relativno malo novca imaš extra i novu harmoniku.
Odgovori