pomozite!

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
steela
Šef orkestra
Šef orkestra
Učlanjen: 15 Avg 2012, 11:48

pomozite!

Post od steela » 01 Apr 2013, 21:19

pozdrav svima!
ovako,ima 6 dana,prodao sam svoju trojku,i dallape,i kupio originalnog presidenta 80 godiste,model kao kod LJ.pavkovica,samo njgva 43 dirke a moja 41,dobio sam po povljnoj cijeni,ali treba servis,juce je posalna na servis,i onda ce biti super.
razmisljam da je prodam,ona ide i do 6500 eura,i da doplatim i jos500 eura,i uzmem ARTISTA VI..
vec sam se cuo s g.PEtrovicem,on ima jednu prodaje je, on kaze da s njom mogu ici i na svadbu i veslje,a ja mislim drukcije.ne zato sto artist,nije za svake uslove,vec mislim da je to,grehota,nazovimo tako,za takv isntrumen,jer omakne se casa,prospe se rakij,pibo :D,i onda nista nisam napravio.a mozda bi bilo izvodljivo,ali da ne dozvaljam takve isapde.
meni treba savjet,da li da kupim,dvije harmonike,naravno kabinske,jednu losiju za veselja,i jednu bolju,za kuce,i koncerta..
ili da kupim tog artista?

PS,trazim odgovore,od ljudi koji hoce da mi pomognu,a ne da mi odma sasijeku,i krijituku!!!
hvala

dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Učlanjen: 31 Maj 2012, 20:31

Re: pomozite!

Post od dugmetarac78 » 01 Apr 2013, 21:54

Ako već hoćeš iskren odgovor, e onda ja bih ti rekao da ja da imam artista, nebih ga iznosio iz kuće ni pod razno, a po meni ako misliš tezgarit, za te pare kod gospodina petrovića ima da kupiš dve harmonike da te glava zaboli koliko su dobre, a iskreno, artist je uistinu odličan instrument, ali više predstavlja statusni simbol i stvar nekog prestiža, e sad na tebi je da doneseš konačnu odluku.

Sent from my Pisaća mašina

Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Učlanjen: 01 Jan 1970, 01:00

Post od Koca » 01 Apr 2013, 22:07

Kupi jednu za mikrofon 2+2 i jednu za suvu svirku 3+1 (Superior 4 ili Organtone).

steela
Šef orkestra
Šef orkestra

Post od steela » 01 Apr 2013, 22:34

nesto sam tako i mislio,a opet kad pogledaj artista :?
a ja od teyge i svirke,zivim dobrim dijelom,a sve sam prodao da bi kupio,presidenta,ali mi opet trebaju,2,i tako ce najvjerovatnije i biti.

cupavac
120 basova
120 basova
Učlanjen: 04 Jan 2012, 18:14

Post od cupavac » 02 Apr 2013, 07:18

steela je napisao:pozdrav svima!
ovako,ima 6 dana,prodao sam svoju trojku,i dallape,i kupio originalnog presidenta 80 godiste,model kao kod LJ.pavkovica,samo njgva 43 dirke a moja 41,dobio sam po povljnoj cijeni,ali treba servis,juce je posalna na servis,i onda ce biti super.
razmisljam da je prodam,ona ide i do 6500 eura,i da doplatim i jos500 eura,i uzmem ARTISTA VI..
vec sam se cuo s g.PEtrovicem,on ima jednu prodaje je, on kaze da s njom mogu ici i na svadbu i veslje,a ja mislim drukcije.ne zato sto artist,nije za svake uslove,vec mislim da je to,grehota,nazovimo tako,za takv isntrumen,jer omakne se casa,prospe se rakij,pibo :D,i onda nista nisam napravio.a mozda bi bilo izvodljivo,ali da ne dozvaljam takve isapde.
meni treba savjet,da li da kupim,dvije harmonike,naravno kabinske,jednu losiju za veselja,i jednu bolju,za kuce,i koncerta..
ili da kupim tog artista?

PS,trazim odgovore,od ljudi koji hoce da mi pomognu,a ne da mi odma sasijeku,i krijituku!!!
hvala
Upravo kako si rekao, grehota bi bila Artista ili neku harmoniku tog cjenovnog ranga nositi na svadbe i svirati u svakakvim uvjetima... Ja sam do nedavno imao dvije vrhunske harmonike, no zbog nedostatka vremena za vježbu kod kuće, tu koja mi je bila za dušu, i u stanju kao nova, sam prodao... Da skratim, ja sam svakako za soluciju sa dvije harmonike :-)

steela
Šef orkestra
Šef orkestra

Post od steela » 02 Apr 2013, 13:13

pa najvjerovatnije,da cu i uraditi tako,mozda bi uzeo nekog presidentORO on je lafan i rodadoran,a za takve uvjete moze i dobar i izdrzljiv RR.
a mozete li predoloziti sta bi mogao za koncerte i mikrofona,mozda serenellini,i tako.

sqartist
96 basova
96 basova
Učlanjen: 28 Mar 2011, 11:31
Kontakt:

Post od sqartist » 03 Apr 2013, 08:08

Ej, ajde nabaci koju fotku tog starog presidenta. Ima ovdje zainteresiranih ako misliš prodavati pa bi sljedeći tjedan došli do tebe da pogledamo.

Suština, a ne forma!!!

steela
Šef orkestra
Šef orkestra

Post od steela » 03 Apr 2013, 13:18

harmoniku sam posalo u prosli cet.na servis.posto harmoniika nioje svirala,od 90 ih godina,mora se mijeh sanirati,i dotegnuti,a deklo je deformisano skroz,neznam sta cu.

sqartist
96 basova
96 basova
Učlanjen: 28 Mar 2011, 11:31
Kontakt:

Post od sqartist » 03 Apr 2013, 13:21

Pa šta si ju vuko sa Stojadinom po avliji???

Suština, a ne forma!!!

steela
Šef orkestra
Šef orkestra

Post od steela » 03 Apr 2013, 13:38

hehhehe,nisam ja,moj otac,nioje htjeo da svira,pa je malo experimentisao...
NISAM ni znao doskora da je ima,bil kod mog djeda na tavanu,i nesto smo cistili i vidim veliki cetvrstaski kofer,i ja otvorio,kad ono nesto veliko zamotano u veliki celofan,i preko oga jos neki peskir,i ja razmotao kao ono president..
(ziva istina)

Zaključano