pomozite!

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Korisnikov avatar
steela
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 386
Pridružio se: 15 Avg 2012, 11:48

pomozite!

Post od steela »

pozdrav svima!
ovako,ima 6 dana,prodao sam svoju trojku,i dallape,i kupio originalnog presidenta 80 godiste,model kao kod LJ.pavkovica,samo njgva 43 dirke a moja 41,dobio sam po povljnoj cijeni,ali treba servis,juce je posalna na servis,i onda ce biti super.
razmisljam da je prodam,ona ide i do 6500 eura,i da doplatim i jos500 eura,i uzmem ARTISTA VI..
vec sam se cuo s g.PEtrovicem,on ima jednu prodaje je, on kaze da s njom mogu ici i na svadbu i veslje,a ja mislim drukcije.ne zato sto artist,nije za svake uslove,vec mislim da je to,grehota,nazovimo tako,za takv isntrumen,jer omakne se casa,prospe se rakij,pibo :D,i onda nista nisam napravio.a mozda bi bilo izvodljivo,ali da ne dozvaljam takve isapde.
meni treba savjet,da li da kupim,dvije harmonike,naravno kabinske,jednu losiju za veselja,i jednu bolju,za kuce,i koncerta..
ili da kupim tog artista?

PS,trazim odgovore,od ljudi koji hoce da mi pomognu,a ne da mi odma sasijeku,i krijituku!!!
hvala
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: pomozite!

Post od dugmetarac78 »

Ako već hoćeš iskren odgovor, e onda ja bih ti rekao da ja da imam artista, nebih ga iznosio iz kuće ni pod razno, a po meni ako misliš tezgarit, za te pare kod gospodina petrovića ima da kupiš dve harmonike da te glava zaboli koliko su dobre, a iskreno, artist je uistinu odličan instrument, ali više predstavlja statusni simbol i stvar nekog prestiža, e sad na tebi je da doneseš konačnu odluku.
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: pomozite!

Post od Koca »

Kupi jednu za mikrofon 2+2 i jednu za suvu svirku 3+1 (Superior 4 ili Organtone).
Korisnikov avatar
steela
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 386
Pridružio se: 15 Avg 2012, 11:48

Re: pomozite!

Post od steela »

nesto sam tako i mislio,a opet kad pogledaj artista :?
a ja od teyge i svirke,zivim dobrim dijelom,a sve sam prodao da bi kupio,presidenta,ali mi opet trebaju,2,i tako ce najvjerovatnije i biti.
cupavac
120 basova
120 basova
Postovi: 152
Pridružio se: 04 Jan 2012, 18:14
Lokacija: Dalmacija

Re: pomozite!

Post od cupavac »

steela napisao:pozdrav svima!
ovako,ima 6 dana,prodao sam svoju trojku,i dallape,i kupio originalnog presidenta 80 godiste,model kao kod LJ.pavkovica,samo njgva 43 dirke a moja 41,dobio sam po povljnoj cijeni,ali treba servis,juce je posalna na servis,i onda ce biti super.
razmisljam da je prodam,ona ide i do 6500 eura,i da doplatim i jos500 eura,i uzmem ARTISTA VI..
vec sam se cuo s g.PEtrovicem,on ima jednu prodaje je, on kaze da s njom mogu ici i na svadbu i veslje,a ja mislim drukcije.ne zato sto artist,nije za svake uslove,vec mislim da je to,grehota,nazovimo tako,za takv isntrumen,jer omakne se casa,prospe se rakij,pibo :D,i onda nista nisam napravio.a mozda bi bilo izvodljivo,ali da ne dozvaljam takve isapde.
meni treba savjet,da li da kupim,dvije harmonike,naravno kabinske,jednu losiju za veselja,i jednu bolju,za kuce,i koncerta..
ili da kupim tog artista?

PS,trazim odgovore,od ljudi koji hoce da mi pomognu,a ne da mi odma sasijeku,i krijituku!!!
hvala
Upravo kako si rekao, grehota bi bila Artista ili neku harmoniku tog cjenovnog ranga nositi na svadbe i svirati u svakakvim uvjetima... Ja sam do nedavno imao dvije vrhunske harmonike, no zbog nedostatka vremena za vježbu kod kuće, tu koja mi je bila za dušu, i u stanju kao nova, sam prodao... Da skratim, ja sam svakako za soluciju sa dvije harmonike :-)
Korisnikov avatar
steela
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 386
Pridružio se: 15 Avg 2012, 11:48

Re: pomozite!

Post od steela »

pa najvjerovatnije,da cu i uraditi tako,mozda bi uzeo nekog presidentORO on je lafan i rodadoran,a za takve uvjete moze i dobar i izdrzljiv RR.
a mozete li predoloziti sta bi mogao za koncerte i mikrofona,mozda serenellini,i tako.
Korisnikov avatar
sqartist
96 basova
96 basova
Postovi: 107
Pridružio se: 28 Mar 2011, 11:31
Lokacija: HR
Kontakt:

Re: pomozite!

Post od sqartist »

Ej, ajde nabaci koju fotku tog starog presidenta. Ima ovdje zainteresiranih ako misliš prodavati pa bi sljedeći tjedan došli do tebe da pogledamo.
Korisnikov avatar
steela
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 386
Pridružio se: 15 Avg 2012, 11:48

Re: pomozite!

Post od steela »

harmoniku sam posalo u prosli cet.na servis.posto harmoniika nioje svirala,od 90 ih godina,mora se mijeh sanirati,i dotegnuti,a deklo je deformisano skroz,neznam sta cu.
Korisnikov avatar
sqartist
96 basova
96 basova
Postovi: 107
Pridružio se: 28 Mar 2011, 11:31
Lokacija: HR
Kontakt:

Re: pomozite!

Post od sqartist »

Pa šta si ju vuko sa Stojadinom po avliji???
Korisnikov avatar
steela
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 386
Pridružio se: 15 Avg 2012, 11:48

Re: pomozite!

Post od steela »

hehhehe,nisam ja,moj otac,nioje htjeo da svira,pa je malo experimentisao...
NISAM ni znao doskora da je ima,bil kod mog djeda na tavanu,i nesto smo cistili i vidim veliki cetvrstaski kofer,i ja otvorio,kad ono nesto veliko zamotano u veliki celofan,i preko oga jos neki peskir,i ja razmotao kao ono president..
(ziva istina)
Zaključana tema