talijanske kopije

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Odgovori
Motif
96 basova
96 basova
Postovi: 117
Pridružio se: 22 Dec 2011, 16:40

talijanske kopije

Post od Motif »

Dali tko ima iskustva sa harmonikama koje je izradio g.Stevan Anđić iz Iriga?Ono šta sam čuo,da su vrlo kvalitetne,te da sve dijelove od A do Ž kupuje u Italiji,te ih u potpunosti napravi kao orginal,stavlja artigiana tonove prve klase,te mu harmonike rade vrhunski.Cijene su od 3500eur za president,i 3800eur za preident oro,kojeg sam imao neko vrijeme,i harmonika je bila bomba....avion.Volio bi čuti i mišljenje drugih koji su se susretali sa njegovim harmonikama.Ono šta nebi volio su prepucavanja,i naklapanja,samo realna i točna mišljenja.
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: talijanske kopije

Post od dugmetarac78 »

Bilo je već reči i na tu temu, ja sam probao njegovu izvedbu presidenta, harmonika je stvarno super, al da se ne lažemo, nije kao original, al naravno i cena je zato niža nego kod originalnih harmonika, ali ako izuzmemo cenu, i uporedimo samo harmonike kao takve, primeti se razlika.
brunoMARGETA
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 26 Maj 2013, 16:38

Re: talijanske kopije

Post od brunoMARGETA »

radi ih super.
samo ne kupuje se od A do Z u italiji,to je netacno..
korpus,dekla itd..
i slazem se s dugmearcem
Odgovori