Guerrini profesional cassoto

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Motif
96 basova
96 basova
Postovi: 117
Pridružio se: 22 Dec 2011, 16:40

Re: Guerrini profesional cassoto

Post od Motif »

Lijepo sam postavio temu,bez ikakvih provokacija,Koliko znam nisam nigdje spominjao balirku za sijeno,i pumpanje guma.Cemu to?Cisto me zanimalo dali neko ima takav guerrini da kaze kako je zadovoljan,ali u medjuvremenu sam saznao sve sta me zanimalo.
Korisnikov avatar
zvrk555
120 basova
120 basova
Postovi: 133
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Guerrini profesional cassoto

Post od zvrk555 »

Motif napisao:Lijepo sam postavio temu,bez ikakvih provokacija,Koliko znam nisam nigdje spominjao balirku za sijeno,i pumpanje guma.Cemu to?Cisto me zanimalo dali neko ima takav guerrini da kaze kako je zadovoljan,ali u medjuvremenu sam saznao sve sta me zanimalo.
obična zezancija Robi, svako sa smislom za humor bi to skužio odmah, ne tereba se odmah ponašati ko uvređena curica...
Motif
96 basova
96 basova
Postovi: 117
Pridružio se: 22 Dec 2011, 16:40

Re: Guerrini profesional cassoto

Post od Motif »

Da se tema nastavila u takvom kontekstu,zavrsila bi vrijedjanjem,i ko zna cim ne.Meni je drago da je obrisano.Imas otvorenu temu balirke,pa se tamo ispucavajte koliko ocete.Ja dobro kuzim,i volim zajebanciju,a pratim i forume sa harmonikama,i vidim tko je sto,i kako razmislja.I da. ne ljutim se na nikog,nemam razloga.
Korisnikov avatar
zvrk555
120 basova
120 basova
Postovi: 133
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Guerrini profesional cassoto

Post od zvrk555 »

Motif napisao:... pratim i forume sa harmonikama,i vidim tko je sto,i kako razmislja..
daj mi molim te pojasni samo još ovu rečenicu pa da završimo raspravu , što sam to ja i kak razmišljam, čisto da vidim dal sam te dobro shvatio? Hvala unaprijed na odgovoru.
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Guerrini profesional cassoto

Post od Webmaestro »

Ok prijatelji, a sada predjimo na sise malo, hajte :D Dakle, koji oblik je vaš favorit? O veličinama nećemo! :ijuju:
Motif
96 basova
96 basova
Postovi: 117
Pridružio se: 22 Dec 2011, 16:40

Re: Guerrini profesional cassoto

Post od Motif »

Ja volim ogromne sise,a volim i dobro dupe,onak,milface,prave,raskvasene,razradjene,kao stare guerrinke,iz 70g
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Guerrini profesional cassoto

Post od Webmaestro »

Dakle ova tema više nema svrhe, a pošto si rekao da si već došao do odgovora onda bi bilo najbolje da je zaključam. O sisotresu ćemo tamo gde im je mesto :ijuju:
Zaključana tema