Nešto o ovoj harmonici

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Tomina
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 388
Pridružio se: 08 Sep 2011, 11:35

Nešto o ovoj harmonici

Post od Tomina »

Pozdrav, nije me bilo duže vrijeme.

Prodao sam svoju paolo soprani 140 basova, jer u zadnje vrijeme sve manje sviram i reko - treba nešto jeftinije uzeti pošto sam malo i sa parama bio u lošijem stanju.

Ovu harmoniku sam vidio prije dosta vremena, još nije prodana, nalazi se na Kosovu:

https://www.kupujemprodajem.com/Dallape ... id=1871296

http://www.youtube.com/watch?v=BEqzgkt1V4U

Da ju odem pogledati, jako teško jer je daleko. Novci nisu preveliki, na videu se vidi da je dihtacija i globalno u ok stanju za te pare.

Jel ima tko saznanja šta o ovom instrumentu? Ovo je valjda jedina harmonika koja ima i svoj video uradak da se vidi kako svira.
Korisnikov avatar
srks69
120 basova
120 basova
Postovi: 288
Pridružio se: 07 Jan 2013, 13:31

Re: Nešto o ovoj harmonici

Post od srks69 »

Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: Nešto o ovoj harmonici

Post od dugmetarac78 »

Pozdrav Tomina prijatelju, znači prodao si Sopranku,? Neznam dali ti baš hoćeš 3-glasnu, al imaš i 3+1 za sličnu lovu, što je po meni ipak bolje rašenje, a što se tiče videa, ovaj je star koliko sam oko 2 godine, tako da nije merodavan (moglo se puno toga promeniti) a i ako ti se svidi neka sa oglasa, zamoliš čoveka da snimi kratak video, pa ti pošalje da vidiš i čuješ i to je to. Odeš brate na KP. uneseš minimalnu i maximalnu cenu koju si spreman platiti, i ima da ti izbaci koliko hoćeš komada, https://www.kupujemprodajem.com/dallape ... id=1874677 meni se na oko dopala ova. Pozdrav :svirac: :svirac: :depkvk:
Tomina
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 388
Pridružio se: 08 Sep 2011, 11:35

Re: Nešto o ovoj harmonici

Post od Tomina »

ma moze i troglasna...vidio sam ih dosta po oglasnicima, problem jr sto mogu jedino na nevideno kupiti,daleko mi za voziti se....Bilo bi super kad bi sa foruma nasao nekoga da prodaje jer ipak je sigurnije...
Korisnikov avatar
srks69
120 basova
120 basova
Postovi: 288
Pridružio se: 07 Jan 2013, 13:31

Re: Nešto o ovoj harmonici

Post od srks69 »

Zašto nema klavirki za te pare?
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: Nešto o ovoj harmonici

Post od dugmetarac78 »

srks69 napisao:Zašto nema klavirki za te pare?
Pa pređi brate na dugmetaru i što bi rekao Radovan treći "EVO REŠENjAAAA" :pudc8: :lol: :svirac: :depkvk:
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: Nešto o ovoj harmonici

Post od Koca »

To sam pitanje i ja skoro u postu za Supermaestro postavio zasto su dugmetre jeftinije? Od nekoga prijatelja sam dobio odgovor da se klavirke vise sviraju i da se najvise dugmetare sviraju u Srbiji, i ako je dugmetaru lakse svirati, ako neko ima jos koji prihvatljivi razlog neka iznese. :svirac:
Korisnikov avatar
srks69
120 basova
120 basova
Postovi: 288
Pridružio se: 07 Jan 2013, 13:31

Re: Nešto o ovoj harmonici

Post od srks69 »

dugmetarac78 napisao:
srks69 napisao:Zašto nema klavirki za te pare?
Pa pređi brate na dugmetaru i što bi rekao Radovan treći "EVO REŠENjAAAA" :pudc8: :lol: :svirac: :depkvk:
Ha ha, mudro zboriš :ijuju: , kod nas je bilo pravilo ko ne može da nauči svirati na klavirki uzme dugmetaru :D
Šala mala, bez ljutnje. :svirac: :ijuju:
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: Nešto o ovoj harmonici

Post od dugmetarac78 »

Što bih se ljutio brate, taman posla, ima tu i istine, al ja sam nakon što sam naučio svirati klavirku, prešao na dugmetaru, i ostao, jar mi puno više odgovara. :depkvk: :svirac:
Korisnikov avatar
srks69
120 basova
120 basova
Postovi: 288
Pridružio se: 07 Jan 2013, 13:31

Re: Nešto o ovoj harmonici

Post od srks69 »

Kasno mi je sada prelaziti :jdishddf: sviram samo rekreativno, što bi rekli za svoju dušu, a ponekad duša kaže " dosta je i tebe više" :D ha ha. Kad vidim kako ljudi dobro sviraju, zapitam se... :depkvk:
Odgovori