giulietti

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Odgovori
mike.m
Nema harmoniku
Postovi: 3
Pridružio se: 12 Jan 2014, 11:43

giulietti

Post od mike.m »

pozdrav, prije pola godine sam kupio harmoniku giulietti MF 115. harmonika mi se dopala "na prvu", ima par nedostataka, no kako je bilo čovjeku dosta frka za lovu dobio sam je dosta povoljno... tako mislim. e sad bi ja da mi vi koji se bolje razumijete u harmonike kažete kolika bi joj okvirno bila vrijednost da je upravo servisirana? hvala.
brevetto
Nema harmoniku
Postovi: 3
Pridružio se: 22 Jan 2014, 15:16

Re: giulietti

Post od brevetto »

ako se ne varam to je beskabinska harmonika??? barem po specifikaciji. Ja sam imao jedno vrijeme Classic 127 s duplom kabinom.
mike.m
Nema harmoniku
Postovi: 3
Pridružio se: 12 Jan 2014, 11:43

Re: giulietti

Post od mike.m »

da, nema kabinu, klavirka 120 basova,41 sedef tipka, ima 11 registara plus master u primu i pet u basu. što je unutra nisam vidio, u rastavljanje se nebi upuštao.mislim da je nekad bila ozvučena, (ne tvornički) jer na poklopcu bas strane ima rupu u kojoj je po meni bio đek.
mike.m
Nema harmoniku
Postovi: 3
Pridružio se: 12 Jan 2014, 11:43

Re: giulietti

Post od mike.m »

ispravak: master sa strane na klavijaturi.
Korisnikov avatar
sqartist
96 basova
96 basova
Postovi: 107
Pridružio se: 28 Mar 2011, 11:31
Lokacija: HR
Kontakt:

Re: giulietti

Post od sqartist »

bila je jedna na njuškalu za mislim 15000 KN, ja sam kontaktirao prodavača koji mi je tvrdio da je kabinka. Ja sam ju trebao za klijenta iz Estonije koji skuplja Giuliettije.

U svijetu je to možda i niska cijena posebno u USA gdje je najcjenjenija. Ovdje su apriori beskabinske puno jeftijine zbog zvuka, iako je prvoklasna izrada u pitanju.
Odgovori