Opet ekipa iz Bosne "ordinira..!"

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Korisnikov avatar
surbatovic.a
96 basova
96 basova
Postovi: 97
Pridružio se: 13 Avg 2012, 21:39

Re: Opet ekipa iz Bosne "ordinira..!"

Post od surbatovic.a »

naivno
Motif
96 basova
96 basova
Postovi: 117
Pridružio se: 22 Dec 2011, 16:40

Re: Opet ekipa iz Bosne "ordinira..!"

Post od Motif »

ssokac
48 basova
48 basova
Postovi: 91
Pridružio se: 22 Avg 2013, 22:40

Re: Opet ekipa iz Bosne "ordinira..!"

Post od ssokac »

Ma to je ona muckara sto je prodavao slicnu za 180 e ali uvjet je bio bez ikakog isprobavanja /koja budala ce to tako kupit???../ i otvaranja!
Vrtila se dugo na kupujem prodajem,nisam gledo,mozda ju je kome i utrapio..
Kad mu jednog dana neko bude sve to naplatio tamburanjem vrag ce mu bit kriv.
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Prevare

Post od Koca »

Na Kupujem prodajem moze se naci na veoma povoljne cene profesionalnih instrumenata po ceni od 200-350e i to slike preuzete sa drugih oglasa evo na primer

https://www.kupujemprodajem.com/Guerrin ... -oglas.htm

a original se nalazi u Zgrebu

http://www.njuskalo.hr/harmonike/guerri ... s-14795211

i jos mnogo primera recimo Dallape supermaxima A klavirka za 260e koje vise nema od juce pa bilo je i Sampionki za opet per stotina evrica, epa dragi forumasi neko se ovde ocigledno zabavlja pa ne nasedajte na ovakve oglase jer pretpostavljam da ocekuju avansnu uplatu. Ova tema je bila i ranije aktuelna ali u Bosni pa neka administratot presmesti jer sam otvorio vec postojecu temu ali ne znam gde je sad.
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Prevare

Post od Webmaestro »

Evo te druge teme na forumu o sličnim prevarama: viewtopic.php?f=66&t=2241
ali neka za sada i ova tvoja tema ostane ovde zasebno, da što više ljudi vidi to, jer ovo su zaista bitne informacije.
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: Prevare

Post od Koca »

NJih 6 ili jedan sa 6 oglasa u razlicitim gradovima su blokirani na oglasu ;)
Korisnikov avatar
magicyzy
48 basova
48 basova
Postovi: 61
Pridružio se: 30 Apr 2013, 23:30
Lokacija: Duisburg, Deutschland

Re: Prevare

Post od magicyzy »

Samo bih htio nadodati da i na "zapadu" covjek cesto moze naletiti na te sumljive oglase.
U danasnje vrijeme interneta, nekako mi je tesko vjerovati da netko tko stavlja instrument na prodaju putem interneta nije provjerio putem istog koliko taj instrument vrijedi.
I zato ljudi OPREZ!
Bolje vrabac u ruci nego golub na grani.
mamula
120 basova
120 basova
Postovi: 173
Pridružio se: 16 Jun 2011, 07:57

Re: Prevare

Post od mamula »

petar3petar
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 536
Pridružio se: 02 Jul 2011, 23:23

Re: Prevare

Post od petar3petar »

Poštovanje.
Cijeli se svijet time bavi i svatko ima orginalni nastup.
Nedavno sam bio napadnut od izvjesnog kupca iz Bosne koji je prevalio više od 300 kilometara do Zagreba jer se dogovorio s prodavaocem koji ga je kada je došao do Zagreba odhebo.
Što se dogodilo!
Izvjesni je stavio sliku jedne moje harmonike na PIK sa irealno niskom cijenom na što je potencialni kupac odmah reagirao i uputio se u Zagreb ne znajuči da ga ovaj za je...
Nije mi jasan interes spomenutog prodavaoca. Iz kojih pobuda je navukao čovjeka da prevali oko 700 kilometar(jer morao se je i vratiti iz Zagreba kući) a da pri tome nema nikakve financijske koristi.
Nedavno su mi se dvojica javila iz Beograda koji su mi rekli da se slike moje harmonike povlače na "Kupujemprodajem" uz smješne cijene.
Naravno rijeć je o prevarantu na što su oni oboje odmah reagirali i obavijestili redakciju oglasa tako da je oglas skinut.
Odgovori