Sajamski popust u Frankfurtu

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Odgovori
PedjaQ7
Nema harmoniku
Postovi: 2
Pridružio se: 07 Mar 2018, 09:16

Sajamski popust u Frankfurtu

Post od PedjaQ7 »

Pozdrav svima
Mozda je neko vec bio na sajmu instrumenata u Frankfurtu pa me interesuje da li ima neki popust ako se tamo kupi harmonika???
Interesuje me direktno Bugari DM Balkan

Hvala unapred
Korisnikov avatar
sampionce
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 603
Pridružio se: 04 Feb 2012, 22:41

Re: Sajamski popust u Frankfurtu

Post od sampionce »

Druze, sajam i jeste mesto gde mozes da se cenkas! Narocito sa "zabarima"... :D Nemoj da oklevas, budi direktan.
Srecno, pa da nam uskoro pokazes novu ljubimicu! :cool:
PedjaQ7
Nema harmoniku
Postovi: 2
Pridružio se: 07 Mar 2018, 09:16

Re: Sajamski popust u Frankfurtu

Post od PedjaQ7 »

Ova godina bice bez nje ali iduce se nadam
Korisnikov avatar
sampionce
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 603
Pridružio se: 04 Feb 2012, 22:41

Re: Sajamski popust u Frankfurtu

Post od sampionce »

Svako dobro, i nek se svira! :svirac:
forspiler88
Nema harmoniku
Postovi: 2
Pridružio se: 15 Apr 2018, 12:06
Lokacija: Franfurkt

Re: Sajamski popust u Frankfurtu

Post od forspiler88 »

Da se nadovezem na temu, evo malo mojih dojmova iz sajma u franfurktu. Probao sam sve talijanske harmonike, sto se kvalitete tice vece tvornice mogu proci al tonski me nijedna izlozena harmonika nije obradovala. Posebno sam se razocarao u Harmonike siwa jer sam mislio da su prilagodene za nasu muziku ali kada sam probao te harmonike nemaju ni ton ni kvalitetu. Guse se tonovi a tipka tvrda ubi boze. Zao mi je sto je to tako jer je vlasnik s nasih prostora ali mogu reci da su jedne od najlosojih harmonika koje sam probao !
Jaric_T_Zivadin

Re: Sajamski popust u Frankfurtu

Post od Jaric_T_Zivadin »

Hvala za vesti s terena ;)
Reci mi kakav ti je utisak za settimio soprani i scandalli?
I meni je to pomalo razocaravajuce za siwa s obzirom da ume da napravi harmoniku. -Mislim da sam vec negde pisao da mi se ona siwa sto svira Nesa Ivanovic veoma dopada. Verovatno je tu ona stara fora: napravim dobar majstorski instrument i dam nekom da me reklamira, a ostalima prodajem serijske instrumente...
forspiler88
Nema harmoniku
Postovi: 2
Pridružio se: 15 Apr 2018, 12:06
Lokacija: Franfurkt

Re: Sajamski popust u Frankfurtu

Post od forspiler88 »

Probao sam scandalli ali me nije tonski odusevila. Klavijatura je tvrda ali je daleko bolja od siwe...kod njih imam osjecaj sa nemogu izdrzati pravu tezgu jer sve nesto lupka, jednostavno nije kvaliteta ko druge talijanske a tonski necu komentirati. Mislim da ni jedna nemoze konkurirati starim harmonikama po tonu jos.
Jaric_T_Zivadin

Re: Sajamski popust u Frankfurtu

Post od Jaric_T_Zivadin »

Pa da. U sustini se slazem. Ali mislim da je to zato sto mi vise nismo toliko interesantno trziste kao nekada, pa se ti proizvodjaci vise i ne trude toliko bar sto se nas tice. Da je drugacije verujem da bi proizvodjaci narucivali malo drugacije (verovatno i skuplje) tonove za "nase harmonike" To je neki moj utisak.
Verovatno bi neke od tih harmonika koje si probao, s vremenom kada se rasviraju bile solidne, al to je vec nagadjanje.
Odgovori