Borsini vienna k11 super donosit gold

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Odgovori
Korisnikov avatar
magicyzy
48 basova
48 basova
Postovi: 61
Pridružio se: 30 Apr 2013, 23:30
Lokacija: Duisburg, Deutschland

Borsini vienna k11 super donosit gold

Post od magicyzy »

Poštovani forumaši,
naletio sam na jednu borsini vienna k11 super compact. Kolega ju je naslijedio od očuha i meni bi je prodao ispod realne cijene. Ja sam malo u nedoumici jer iako se radi o poznatoj marki, nemam nikakvog iskustva s istom. Bio bih vam jako zahvalan ako biste mi mogli dati svoje mišljenje o oovoj harmonici, odnosno podijeliti svoje iskustvo.

Hvala
Korisnikov avatar
magicyzy
48 basova
48 basova
Postovi: 61
Pridružio se: 30 Apr 2013, 23:30
Lokacija: Duisburg, Deutschland

Re: Borsini vienna k11 super compact gold

Post od magicyzy »

magicyzy napisao: 16 Mar 2021, 18:33 Poštovani forumaši,
naletio sam na jednu borsini vienna k11 super compact. Kolega ju je naslijedio od očuha i meni bi je prodao ispod realne cijene. Ja sam malo u nedoumici jer iako se radi o poznatoj marki, nemam nikakvog iskustva s istom. Bio bih vam jako zahvalan ako biste mi mogli dati svoje mišljenje o oovoj harmonici, odnosno podijeliti svoje iskustvo.

Hvala
Korisnikov avatar
magicyzy
48 basova
48 basova
Postovi: 61
Pridružio se: 30 Apr 2013, 23:30
Lokacija: Duisburg, Deutschland

Re: Borsini vienna k11 super compact gold

Post od magicyzy »

Nitko se nije javio sa mišljenjem/ iskustvom, ali nema veze. Danas sam išao još jednom probati stroj i nakon 5 minuta sam je pazario :D

Sljedeći tjedan idem po nju ( valja pare skupiti :o ) pa cu u danima nakon toga napisati svoje utiske.
:svirac:
Odgovori