Dallape Organtone 3+1

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
mali harmonikas
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 318
Pridružio se: 15 Nov 2018, 08:12

Re: Dallape Organtone 3+1

Post od mali harmonikas »

Koca napisao: 04 Mar 2022, 12:03 Preslusao sam snimke i deluje kao normalna 3+1 nije da kresti, odlicno dihtuje kako sam uocio meh veoma lagano ide dok je svirao, bandon nastimovan. Svirao je na visokim pikolicama Crven konac forspil i ton izlazi brzo.
Na y.t sam cuo Organtonku pa mi se cini da je prepuna organa a na na trenutke kao da je mussette
Korisnikov avatar
Džoga
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 385
Pridružio se: 14 Jun 2018, 10:29
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Dallape Organtone 3+1

Post od Džoga »

Brca napisao: 24 Feb 2022, 11:26 Pozdrav,
Molim za komentar na ovaj oglas: https://www.njuskalo.hr/harmonike/dalla ... s-36439832.
Trenutno sam u potrazi za harmonikom do nekih 2500 EUR, ali mi je ova zapela za oko.
Zna li netko vrijedli li navedena cijena? Također, koliko kabina ta harmonika ima?

Dodatni savjeti su također dobro došli, ili preporuka za najbolju harmoniku koju mogu dobiti za te novce (klavirna, recimo 120 baseva i da ima kabinu).
Relativni sam početnik i sviram za svoju dušu i društvo, ali bih volio imati kvalitetan instrument za daljni napredak.
Hvala svima na pomoći!
Da li si nabavio instrument
Odgovori