Da li je ovo original?

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Odgovori
mamula
120 basova
120 basova
Postovi: 173
Pridružio se: 16 Jun 2011, 07:57

Da li je ovo original?

Post od mamula »

Nisam znao gdje da stavim ovu temu. Nadam se da se administrator nece naljutiti. :-)
Posto trazim da uzmem harmoniku nailazim na svasta. Evo jedne koja mi je skroz sumnjiva, poznavaoci molim komentar. Hvala
[hide]http://www.glazbeni-oglasnik.com/pregle ... las/349158[/hide]
Dallape 1960
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 709
Pridružio se: 27 Maj 2011, 21:25
Lokacija: Kosovo i Metohija

Re: Da li je ovo original?

Post od Dallape 1960 »

Moze neka slika unutraswnjosti..cini mi se da nije original..a i da jeste preskupa je..ima boljih harmonila za taj novac..
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Da li je ovo original?

Post od Bata Kanda 73 »

Ma kakav original-sklapotina je u pitanju.Kakav supermaestro troglasni :lol: !Taj sto prodaje harm.na tima vasim oglasima ima 99 0/0 r.r.ili neke budzevine.Dakle,batali mamula te i slicne varijante.Polakoo,naici ce vec nesto! ;) Puno srece!Pozdrav!
mamula
120 basova
120 basova
Postovi: 173
Pridružio se: 16 Jun 2011, 07:57

Re: Da li je ovo original?

Post od mamula »

Bata Kanda 73 napisao:Ma kakav original-sklapotina je u pitanju.Kakav supermaestro troglasni :lol: !Taj sto prodaje harm.na tima vasim oglasima ima 99 0/0 r.r.ili neke budzevine.Dakle,batali mamula te i slicne varijante.Polakoo,naici ce vec nesto! ;) Puno srece!Pozdrav!
Xe,xe, nije ovaj moj! Ja sam iz CG.
Brale, ocajan sam! Ne mogu nista da nađem. Jebo me pas i kud prodah dvojku.
Ovaj isti ima neku Sonolu, tvrdi da je original.Mada je isto nabudzena cijena.
http://www.glazbeni-oglasnik.com/pregle ... las/349162
Dallape 1960
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 709
Pridružio se: 27 Maj 2011, 21:25
Lokacija: Kosovo i Metohija

Re: Da li je ovo original?

Post od Dallape 1960 »

Batali ovoga..za 3200 eura imas da kupis Npr. Dallape super maestro original , ili neki model guerinaja ako ti vise lezi..harmonikaza ceo zivot!!! pojma o zivotu ovaj nema..ali za dallape ti kazem jer sam nasao u oglasima kupujem-prodajem, deluje mi vrhunski, i mislim da je cena bas 3200 eura..a to su vrh-harmonike..
mamula
120 basova
120 basova
Postovi: 173
Pridružio se: 16 Jun 2011, 07:57

Re: Da li je ovo original?

Post od mamula »

Dallape 1960 napisao:Batali ovoga..za 3200 eura imas da kupis Npr. Dallape super maestro original , ili neki model guerinaja ako ti vise lezi..harmonikaza ceo zivot!!! pojma o zivotu ovaj nema..ali za dallape ti kazem jer sam nasao u oglasima kupujem-prodajem, deluje mi vrhunski, i mislim da je cena bas 3200 eura..a to su vrh-harmonike..
Mislis na ovu Kosovu? Dallape supermaestro?
http://www.oglasnik.hr/oglasi/glazbala/ ... 86143.html
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Da li je ovo original?

Post od Bata Kanda 73 »

More,blago tebi mamula kad mozes da izdvojis tri iljadark! :o Mozes da zamislais kako je bilo meni kada sam imao plafon iljadarku a hteo originalan instrument a 95% SKLOPORCIJE,R.R.SKLAPOTINE OD KO ZNA KAKVIH DELOVA....ma uzas,dve godine sam se vuko po srbiji i obrnuo na stotine telefona i...nista,i onda sasvim slucajno eto ti moje weltm.ko lutke za manje od iljadarke ;) .A ti burazeru ipak imas laksi poso (zbog budzeta),pa ce nesto izaci na cistinu.Ta Kosova me 95% deluje original ali zbog mase (njegovih) harm.koje su :x i ovu bih DOOObro proverio i ako je sve pod konac dao bi bu 3000evrica bez razmisljanja.Te supermastro dallape iz '60 su kako rece dallape 1960 za sva vremena...VRH!Eto.
mamula
120 basova
120 basova
Postovi: 173
Pridružio se: 16 Jun 2011, 07:57

Re: Da li je ovo original?

Post od mamula »

Imam lovu cim sam prodao dvojku!
Nisam imao namjere da je prodajem, zajebao me lik sa Dallapom 3-glasnom. Rekao je prvo da je original a kad sam mu rekao da cu da dodjem onda je rekao da je fals. Ima nas svakakvih, inace ne znam da li ste citali moj post kod predstavljanja da ne bude sad sto sam prodao dvojku.
Po meni je Dallapa bolja sa suvu svirku, tu sam napravio gesku pri kupovini. Jos da nadjem neku koja nije mnogo teska.
Za Dallape 1960, stari ja bi odmah dao 3000€ za troglasnu Dallapu da je u extra stanju.
Kos ce do Ostroga, pa mozda svrati do mene ovih dana sa harmonikom. Bas je zajebano bez harmonike, savjet svima: Ne prodavajte harmoniku dok ne kupite drugu!!!
Korisnikov avatar
Ukika
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 400
Pridružio se: 20 Mar 2011, 19:38

Re: Da li je ovo original?

Post od Ukika »

Kakav crni original, vis da registri u primu nisu od dallape i da je bas od supermaestro a to je 2+2 model...
mamula
120 basova
120 basova
Postovi: 173
Pridružio se: 16 Jun 2011, 07:57

Re: Da li je ovo original?

Post od mamula »

Znam ja sve to ukika, al uvijek postoji ono da je mozda narucioc tako htio. Tj. da je imao specijalne zahtjeve.
Odgovori