Dallape Superrmaestro

Sve o različitim markama i modelima harmonika, o proizvodjačima i fabrikama, opšte karakteristike instrumenata.
Pravila foruma
Molimo držite se teme. Prilikom odgovaranja na temu pišite o harmonici (modelu) koja je predmet teme. Sve ostale poruke biće obrisane ili premeštene.
Dimitrije Ivkovic
16 basova
16 basova
Postovi: 45
Pridružio se: 17 Feb 2014, 18:32

Dallape Superrmaestro

Post od Dimitrije Ivkovic »

Postovani proslo je 7,8 godina koliko sviram svirao sam svakakve harmonike i umem sve da raspoznam.Imao sam susret sa mnogo dobrim harmonikasima i mnogo je harmonika prodlo kroz moju ruku tako da umem da raspoznam razliku izmedju kopije i originala.Posto vec dugo sviram planiram da kupim dallape supermaestro 1976 jubilarka sa 2+2 sa dve kabine i 15 registra u primu i 7 u basu.Harmonika je orginalna kupio ju je vrhunski virtuoz na klavirnoj harmonici srdjan savic.Ima racun harmonika ima midi a cena je 3500e.Harmonika je veoma glasna i pitoma i ljupka a laka za razvlacenje.Kazite mi nesto o njoj.Molim sto brze da mi date odgovor unapred hvala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dimitrije Ivkovic
16 basova
16 basova
Postovi: 45
Pridružio se: 17 Feb 2014, 18:32

Re: Dallape Superrmaestro

Post od Dimitrije Ivkovic »

Dimitrije Ivkovic napisao:Postovani proslo je 7,8 godina koliko sviram svirao sam svakakve harmonike i umem sve da raspoznam.Imao sam susret sa mnogo dobrim harmonikasima i mnogo je harmonika prodlo kroz moju ruku tako da umem da raspoznam razliku izmedju kopije i originala.Posto vec dugo sviram planiram da kupim dallape supermaestro 1976 jubilarka sa 2+2 sa dve kabine i 15 registra u primu i 7 u basu.Harmonika je orginalna kupio ju je vrhunski virtuoz na klavirnoj harmonici srdjan savic.Ima racun harmonika ima midi a cena je 3500e.Harmonika je veoma glasna i pitoma i ljupka a laka za razvlacenje.Kazite mi nesto o njoj.Molim sto brze da mi date odgovor unapred hvala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:svirac: molim bata kandu 73 dami kaze nesto o njoj unapred hvala
edo harmonikas
16 basova
16 basova
Postovi: 23
Pridružio se: 04 Okt 2011, 02:24
Lokacija: St. Louis, MO USA

Re: Dallape Superrmaestro

Post od edo harmonikas »

dallape supermaestro 1976 jubilarka sa 2+2 sa dve kabine i 15 registra u primu i 7 u basu.Harmonika je orginalna kupio ju je vrhunski virtuoz na klavirnoj harmonici srdjan savic.Ima racun harmonika ima midi a cena je 3500e.Harmonika je veoma glasna i pitoma i ljupka a laka za razvlacenje.
Druze pa sta jos hoces da znas sve si sam rekao.
Dimitrije Ivkovic
16 basova
16 basova
Postovi: 45
Pridružio se: 17 Feb 2014, 18:32

Re: Dallape Superrmaestro

Post od Dimitrije Ivkovic »

edo harmonikas napisao:
dallape supermaestro 1976 jubilarka sa 2+2 sa dve kabine i 15 registra u primu i 7 u basu.Harmonika je orginalna kupio ju je vrhunski virtuoz na klavirnoj harmonici srdjan savic.Ima racun harmonika ima midi a cena je 3500e.Harmonika je veoma glasna i pitoma i ljupka a laka za razvlacenje.
Druze pa sta jos hoces da znas sve si sam rekao.
Da mi kazete kakva je dal je dobra kakva je cena. :svirac: :svirac: :svirac: :svirac: :svirac: :svirac: :svirac: :svirac: :svirac: :svirac: :svirac: :ijuju: :| :roll: ;) :( :shock: :lol: :x :P :oops: :D :zbunjen: :pozdrav: :pozdrav: :affraid: :cool:
mbkrhr
16 basova
16 basova
Postovi: 40
Pridružio se: 14 Okt 2012, 14:17

Re: Dallape Superrmaestro

Post od mbkrhr »

Harmonika ti je sta kao obićna dallape supermaestor iz 1976 samo je razlika u deklu a cena je prihvatljiva ako je original i ao je očuvana.
Dimitrije Ivkovic
16 basova
16 basova
Postovi: 45
Pridružio se: 17 Feb 2014, 18:32

Re: Dallape Superrmaestro

Post od Dimitrije Ivkovic »

mbkrhr napisao:Harmonika ti je sta kao obićna dallape supermaestor iz 1976 samo je razlika u deklu a cena je prihvatljiva ako je original i ao je očuvana.
hvala na odgovoru ali imam jedno pitanjeda li je harmonika dobra po vasem misljenju po tastaturi i tonski :svirac: 8-) :x :P :P :P :P :svirac: :svirac: :svirac: :cool: :cool: :affraid: :affraid: :roll: :cry:
Korisnikov avatar
bpodnar
96 basova
96 basova
Postovi: 96
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Dallape Superrmaestro

Post od bpodnar »

Dimitrije Ivkovic napisao:Postovani proslo je 7,8 godina koliko sviram svirao sam svakakve harmonike i umem sve da raspoznam.Imao sam susret sa mnogo dobrim harmonikasima i mnogo je harmonika prodlo kroz moju ruku tako da umem da raspoznam razliku izmedju kopije i originala.Harmonika je veoma glasna i pitoma i ljupka a laka za razvlacenje.Kazite mi nesto o njoj.Molim sto brze da mi date odgovor unapred hvala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Meni tu nešto nije jasno, prvo sam sebe hvališ kako znaš puno o harmonikama (iako sviraš svega 7-8 godina), a onda postavljaš pitanja da ti netko drugi kaže nešto o harmonici koju nitko osim tebe nije vidio!? :zbunjen:
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: Dallape Superrmaestro

Post od alibaba40 »

Hmmmm interesantno :zbunjen: :zbunjen:
Dimitrije Ivkovic
16 basova
16 basova
Postovi: 45
Pridružio se: 17 Feb 2014, 18:32

Re: Dallape Superrmaestro

Post od Dimitrije Ivkovic »

harmoniku nisam bas licno probao video sam je ali pitanje je da li je srdjanovu harmoniku neko licno svirao pa da zna kakva je
Dimitrije Ivkovic
16 basova
16 basova
Postovi: 45
Pridružio se: 17 Feb 2014, 18:32

Re: Dallape Superrmaestro

Post od Dimitrije Ivkovic »

a ti bpodnar nemas pojma.Ja i jesam dobar poznavalac harmonika medjutim ovu harmoniku nisam licno probao pa da znam kakva je.Inace sam planirao da kupim dallapu organtonku 3+1 klavirnu medjutim imaju neke koje imaju crne basove i belu podlogu a ja vise volim sa belim basovima i crnoma podlogom i da je originaal do2500 e.TRazim tu harmoniku jer mislim da se srdjanova prodala
Odgovori