hohner imperator v

Sve o različitim markama i modelima harmonika, o proizvodjačima i fabrikama, opšte karakteristike instrumenata.
Pravila foruma
Molimo držite se teme. Prilikom odgovaranja na temu pišite o harmonici (modelu) koja je predmet teme. Sve ostale poruke biće obrisane ili premeštene.
Odgovori
amircic
16 basova
16 basova
Postovi: 20
Pridružio se: 07 Nov 2013, 11:34

hohner imperator v

Post od amircic »

zamolio bih nekog da mi nešto ispriča o ovoj harmonici i da je uporedi sa dalapom 3+1 ručni rad.Isto tako bih zamolio da se javi neko stvarno ko je imao priliku da je svira i drži u rukama.Hvala unaprijed.
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: hohner imperator v

Post od Koca »

Tesko pitanje koja je bolja, jer Dallape r.radovi mogu biti svakakvi sa ogromnim odstupanjima od primerka do primerka. Probao sam Hohner imperator 4 koja ima jako dobru klavijaturu i tonovi su sasvim OK i u basu i primu za tu cenovnu klasu, pa pretpostavljam da Imperator 5 (3+2) treba isto da je dobra ali bi po pricama trebalo biti teska. Ja bi za sebe uzeo Hohner kad bi birao i ako ima metalni korpus.
Moj savet : kupi Imperator 4, znaci 2+2 fina harmonika, nastimujes po volji i znas sta imas, jer ima i Delicija koje se prodaju kao Dallape r.r.
amircic
16 basova
16 basova
Postovi: 20
Pridružio se: 07 Nov 2013, 11:34

Re: hohner imperator v

Post od amircic »

hvala puno malo mi je jasnije.
Odgovori