Registar harmonike

Sve o različitim markama i modelima harmonika, o proizvodjačima i fabrikama, opšte karakteristike instrumenata.
Pravila foruma
Molimo držite se teme. Prilikom odgovaranja na temu pišite o harmonici (modelu) koja je predmet teme. Sve ostale poruke biće obrisane ili premeštene.
Odgovori
nikoboy15
Nema harmoniku
Postovi: 4
Pridružio se: 19 Maj 2012, 11:08

Registar harmonike

Post od nikoboy15 »

Pozdrav harmonikaši,

Zanima me koja je harmonika u pitanju na ovoj snimci ? Pitao sam klavijaturistu ovog benda rekao mi je da je registar "violin" u pitanju. E sad me jos zanima koja je harmonika.

https://www.youtube.com/watch?v=6lAtIvjW01o

Hvala Vam na odgovoru!
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: Registar harmonike

Post od dugmetarac78 »

Pa neznam dal sam dobro shvatio pitanje al ukoliko jesam, to je sempl harmonike, i to ne neka "kabina", nista posebno uradjena.
nikoboy15
Nema harmoniku
Postovi: 4
Pridružio se: 19 Maj 2012, 11:08

Re: Registar harmonike

Post od nikoboy15 »

Tako je. To je sempl harmonike. Planiram semplirati taj registar jer ovo sto je na internetu bas i nije neka kvaliteta. Zanima me koju harmoniku da uzmem ?
kompozitor
96 basova
96 basova
Postovi: 101
Pridružio se: 11 Jun 2016, 18:58

Re: Registar harmonike

Post od kompozitor »

nikoboy15 napisao:Tako je. To je sempl harmonike. Planiram semplirati taj registar jer ovo sto je na internetu bas i nije neka kvaliteta. Zanima me koju harmoniku da uzmem ?
Nadji gotove banke semplova, ima pun internet. Sa losom opremom neces dobiti nista, sem gubitka vremena.
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: Registar harmonike

Post od dugmetarac78 »

Sta imas koju klavijaturu, i koji format ti treba. Mozda nesto iskopam iz arhive. Puno mu je propalo kad mi je crk'o hard na kompu.
nikoboy15
Nema harmoniku
Postovi: 4
Pridružio se: 19 Maj 2012, 11:08

Re: Registar harmonike

Post od nikoboy15 »

Slazem se kolega. Pokusat cu nesto naci. Ali ako netko zna nek napise za svaki slucaj koji je to registar.
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: Registar harmonike

Post od dugmetarac78 »

Pazi tesko je tacno reci jer se pored klavijature cuje i solo gitara, al u sustini to ti je neka mala kabina dodatno ofarbana efekima, nista vise. :svirac:
nikoboy15
Nema harmoniku
Postovi: 4
Pridružio se: 19 Maj 2012, 11:08

Re: Registar harmonike

Post od nikoboy15 »

Evo saznao sam. Guerrini Superrior 2 President je u pitanju. Hvala svima na pomoci. :)
Odgovori