Dallape harmonika

Sve o različitim markama i modelima harmonika, o proizvodjačima i fabrikama, opšte karakteristike instrumenata.
Pravila foruma
Molimo držite se teme. Prilikom odgovaranja na temu pišite o harmonici (modelu) koja je predmet teme. Sve ostale poruke biće obrisane ili premeštene.
Zaključana tema
Tomina
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 388
Pridružio se: 08 Sep 2011, 11:35

Re: Dallape harmonika

Post od Tomina »

eto nisam znao gdje da postavim pitanje a da se vidi, pa ću ovdje :

Znači, u subotu mi možda već ode moja sopranka..nažalost, prodajem ju zbog financijskih problema, tako da ću si za dalje kupiti neki ručni rad do 600 eura....

Jbg, ne sviram profi, ne zarađujem, novci mi trebaju, a nema mi potrebe onda imati skuplju harmoniku.

Pa evo, ako tko ima kakvu dugmetaru sa kabinom do 600 eura (može i troglasna), neka se javi na pp.
Korisnikov avatar
sqartist
96 basova
96 basova
Postovi: 107
Pridružio se: 28 Mar 2011, 11:31
Lokacija: HR
Kontakt:

Re: Dallape harmonika

Post od sqartist »

Tomina napisao:eto nisam znao gdje da postavim pitanje a da se vidi, pa ću ovdje :

Znači, u subotu mi možda već ode moja sopranka..nažalost, prodajem ju zbog financijskih problema, tako da ću si za dalje kupiti neki ručni rad do 600 eura....

Jbg, ne sviram profi, ne zarađujem, novci mi trebaju, a nema mi potrebe onda imati skuplju harmoniku.

Pa evo, ako tko ima kakvu dugmetaru sa kabinom do 600 eura (može i troglasna), neka se javi na pp.

evo, ovak nekaj??

http://www.pik.ba/artikal/5684524/dallape-140b/
Korisnikov avatar
steela
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 386
Pridružio se: 15 Avg 2012, 11:48

Re: Dallape harmonika

Post od steela »

slazem se s sqartist,znam ovog majstora,dobar majstor,nije skup ima dobre harmonike.
Tomina
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 388
Pridružio se: 08 Sep 2011, 11:35

Re: Dallape harmonika

Post od Tomina »

sqartist napisao:
Tomina napisao:eto nisam znao gdje da postavim pitanje a da se vidi, pa ću ovdje :

Znači, u subotu mi možda već ode moja sopranka..nažalost, prodajem ju zbog financijskih problema, tako da ću si za dalje kupiti neki ručni rad do 600 eura....

Jbg, ne sviram profi, ne zarađujem, novci mi trebaju, a nema mi potrebe onda imati skuplju harmoniku.

Pa evo, ako tko ima kakvu dugmetaru sa kabinom do 600 eura (može i troglasna), neka se javi na pp.

evo, ovak nekaj??

http://www.pik.ba/artikal/5684524/dallape-140b/
tako je, upravo takvo nešto....eto, u subotu čovjek dolazi i hoće baš sopranku dugmetaru, tako da možda već za vikend ode....a ovo bi mi odgovaralo, taman ti neki novci do kojih bi išao...

Samo ja planiram na takvom ručnom radu skinuti oznaku dallape (ili koji već bude) i staviti neko svoje ime :ijuju:
Korisnikov avatar
sqartist
96 basova
96 basova
Postovi: 107
Pridružio se: 28 Mar 2011, 11:31
Lokacija: HR
Kontakt:

Re: Dallape harmonika

Post od sqartist »

ja sam samo prikeljio prvi oglas koji sam vidio da je dugmetara i 600€. Nemam pojma ni ko to prodaje ni kakva je harmonika. :lol:

ako svi tonovi rade i ne treba ju servisirati, te novce valjda vrijedi... usput, moj Cantus će uskoro na pazar, ako Bog da, negdje sredinom kolovoza :ijuju:
Tomina
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 388
Pridružio se: 08 Sep 2011, 11:35

Re: Dallape harmonika

Post od Tomina »

sqartist napisao:ja sam samo prikeljio prvi oglas koji sam vidio da je dugmetara i 600€. Nemam pojma ni ko to prodaje ni kakva je harmonika. :lol:

ako svi tonovi rade i ne treba ju servisirati, te novce valjda vrijedi... usput, moj Cantus će uskoro na pazar, ako Bog da, negdje sredinom kolovoza :ijuju:
Pretpostavljam šta budeš dalje kupio ;)

Avatar?
Korisnikov avatar
sqartist
96 basova
96 basova
Postovi: 107
Pridružio se: 28 Mar 2011, 11:31
Lokacija: HR
Kontakt:

Re: Dallape harmonika

Post od sqartist »

Tomina napisao:
sqartist napisao:ja sam samo prikeljio prvi oglas koji sam vidio da je dugmetara i 600€. Nemam pojma ni ko to prodaje ni kakva je harmonika. :lol:

ako svi tonovi rade i ne treba ju servisirati, te novce valjda vrijedi... usput, moj Cantus će uskoro na pazar, ako Bog da, negdje sredinom kolovoza :ijuju:
Pretpostavljam šta budeš dalje kupio ;)

Avatar?

Dobro gađaš :D Jedino ipak ne bude bijela već jedan drugi, jako poznati "look"... no o detaljima kad to bude na dnevnom redu :svirac:
Korisnikov avatar
steela
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 386
Pridružio se: 15 Avg 2012, 11:48

Re: Dallape harmonika

Post od steela »

jesi mislio kod mogera ili kod ivana? poz
Korisnikov avatar
sqartist
96 basova
96 basova
Postovi: 107
Pridružio se: 28 Mar 2011, 11:31
Lokacija: HR
Kontakt:

Re: Dallape harmonika

Post od sqartist »

INBOX
Korisnikov avatar
steela
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 386
Pridružio se: 15 Avg 2012, 11:48

Re: Dallape harmonika

Post od steela »

drugar jesili uzeo sta?
sta bi s onom dalapom sto ti je sqartist poslao,jesi se cuo s valsnikom?
poz
Zaključana tema