crucianelli harmonika

Sve o različitim markama i modelima harmonika, o proizvodjačima i fabrikama, opšte karakteristike instrumenata.
Pravila foruma
Molimo držite se teme. Prilikom odgovaranja na temu pišite o harmonici (modelu) koja je predmet teme. Sve ostale poruke biće obrisane ili premeštene.
mamula
120 basova
120 basova
Postovi: 173
Pridružio se: 16 Jun 2011, 07:57

Re: crucianelli harmonika

Post od mamula »

Ukika napisao:aha, ukapirao sam o cemu pricas. Ma nije ona 2+2, nema kabinu, al kad sam svirao sa njim u dve harmonike, on svira dvojku, nije mnogo zaostajala... platio sam je 800evra, a tonovi ne znam, original je sve u njoj, a koji su tonovi ugradjivani ne znam..
odlicna trgovina!
Korisnikov avatar
Ukika
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 400
Pridružio se: 20 Mar 2011, 19:38

Re: crucianelli harmonika

Post od Ukika »

za te pare se mozda mogao naci neki kantus u slabom stanju ili supita, ali ova jede sve to, "kabina" lepse zvuci nego kod bilo koje supite koju sam probao... jos znam i ko je i kad uveza, koliko i kad svirao, kupio sam je od drugara, uradio je servis pre mesec, dva, puko je 180 e.. tako da nemam din da ulozim..
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: crucianelli harmonika

Post od Bata Kanda 73 »

Ukika,extraharm.A to što nema kabinu i nije neka mana za ovakvu mašinu.Na kraju krajeva uvek možeš da je ugradiš i kad i to ulaganje sabereš za male pare imaćeš harmoniku em retku em dooobru.Puno sreće i sve najbolje!
Korisnikov avatar
Ukika
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 400
Pridružio se: 20 Mar 2011, 19:38

Re: crucianelli harmonika

Post od Ukika »

hvala, hvala... Cucete je, odlicno zvuči... znate i sami da nisam hteo svašta da kupim, svi su mi rekli da sam bolesnik, da tražim dlaku u jajetu, a ja sam samo hteo zdrav instrument koji nije u opticaju, i eto je :D
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: crucianelli harmonika

Post od Koca »

De objasni koja su to 4 glasa. Bason, klarinet, povisen sopran i koji je cetvrti? Pozdrav i srecno te sluzila.
Korisnikov avatar
Ukika
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 400
Pridružio se: 20 Mar 2011, 19:38

Re: crucianelli harmonika

Post od Ukika »

Bason, klarinet, sopran koji ima i ova cetvoroglasna sa pikolom (onaj koji gradi violin), i povisen sopran..
Odgovori