harmonike SIWA&figli

Sve o različitim markama i modelima harmonika, o proizvodjačima i fabrikama, opšte karakteristike instrumenata.
Pravila foruma
Molimo držite se teme. Prilikom odgovaranja na temu pišite o harmonici (modelu) koja je predmet teme. Sve ostale poruke biće obrisane ili premeštene.
Odgovori
Korisnikov avatar
srks69
120 basova
120 basova
Postovi: 288
Pridružio se: 07 Jan 2013, 13:31

Re: harmonike SIWA&figli

Post od srks69 »

sqartist napisao:samo kratko da kažem svoj dojam.
Imao sam priliku svirati uz jedan "prezentatorski" model Super Quatrro Artist iz Zagreba nekih 4 sata (ja sa Cantusom) i osobno što se tona tiče, ne bi se mijenjao "ključ za ključ"...
Opet ti sa Cantusom, nekad je pametnije ćutati?!
Korisnikov avatar
sqartist
96 basova
96 basova
Postovi: 107
Pridružio se: 28 Mar 2011, 11:31
Lokacija: HR
Kontakt:

Re: harmonike SIWA&figli

Post od sqartist »

Ej Sroljko, odlepi od mene u svoju buvaru!
Korisnikov avatar
srks69
120 basova
120 basova
Postovi: 288
Pridružio se: 07 Jan 2013, 13:31

Re: harmonike SIWA&figli

Post od srks69 »

http://www.youtube.com/watch?v=ji-i-0zvjI8
Jel to taj cantus i svirka koja ti daje za pravo da iznosiš, uglavnom bezvezna mišljenja, samo nek se mlati?! :lol:
Korisnikov avatar
sqartist
96 basova
96 basova
Postovi: 107
Pridružio se: 28 Mar 2011, 11:31
Lokacija: HR
Kontakt:

Re: harmonike SIWA&figli

Post od sqartist »

srks69 napisao:http://www.youtube.com/watch?v=ji-i-0zvjI8
Jel to taj cantus i svirka koja ti daje za pravo da iznosiš, uglavnom bezvezna mišljenja, samo nek se mlati?! :lol:
Tebi nisu sve na broju očito što se tiče prava. Svatko ima pravo izreći svoje mišljenje. Tko si ti da sebi daješ pravo da krojiš koje mišljenje tko smije reći... spusti se malo na zemlju!!! Ispadaš kao dobro izdresirano kučence koje čim ja nešto napišem iskočiš.



Ovo je iz 2009 i to nije ta svirka, gde tu vidiš Siwu? Tu su još bile Serenellini i Dallape Supermaestro. Svirka "na kojoj temeljim svoje mišljenje" nije snimana i bila je prošle godine. Dotična mi se Siwa nije dopala jer je imala po mom ukusu loš, kreštav i preumjetan zvuk. Nekome bi možda bio izvrstan.... eto, 100 ljudi 100 ćudi.

A ako tebi neke temelje civilizacijske stvari nisu jasne potraži stručnu pomoć i okani se mene i mojih postova, pošto ja tebe ne diram.
Korisnikov avatar
srks69
120 basova
120 basova
Postovi: 288
Pridružio se: 07 Jan 2013, 13:31

Re: harmonike SIWA&figli

Post od srks69 »

Imaš pravo na svoje mišljenje ali ne da mlatiš, a ti si mi baš ovako zapao za oko?!
Korisnikov avatar
sqartist
96 basova
96 basova
Postovi: 107
Pridružio se: 28 Mar 2011, 11:31
Lokacija: HR
Kontakt:

Re: harmonike SIWA&figli

Post od sqartist »

Za mene ti mlataraš i šta sad?? Ti si stvarno neki totalitaristički tip... Neka svi misle kao ja, i samo ja....

Previše ti misliš na mene :lol:
Ajde ti lijepo živi svoj život i ostavi mene na miru. Bit će ti lijepše u životu!


...neka Webmaestro ostavi ovo da vide ljudi ko počinje uvijek da pod*ebava. Hvala! :ijuju:
Korisnikov avatar
srks69
120 basova
120 basova
Postovi: 288
Pridružio se: 07 Jan 2013, 13:31

Re: harmonike SIWA&figli

Post od srks69 »

Kada bar pet pravih harmonikaša sa ovog foruma potvrde da nisam u pravu ja ću ti se izviniti, a webmaesto sad negde roštilja, neće ti moći pomoći. :D
Korisnikov avatar
sqartist
96 basova
96 basova
Postovi: 107
Pridružio se: 28 Mar 2011, 11:31
Lokacija: HR
Kontakt:

Re: harmonike SIWA&figli

Post od sqartist »

Ja niti ne očekujem da mi se za išta izvinjavaš, ja ti nisam ništa ni zamjerio. Tvoj nastup sve govori o tebi, a na temelju mojih postova jedino se ja mogu obrukati. I što bi to točno kolege trebali potvrditi. Pa da kažem i da mi Hohner Atlantik ima bolji zvuk od te Siwe to je opet moje mišljenje. Za njenu mehaniku ništa nisam rekao jer tu nemam zamjerki.

Uostalom dobio sam desetak poruka od članova odavde na tvoj konto, kojima također ideš na živce.... pa što... ne pada mi napamet se s tobom niti s bilo kim ovdje kačiti. To mi je retardirano ali eto, netko baš preferira taj stil...

Prijatno webmaestru, još ako se slasti kompletnim Leskovačkim vozom, pravi je sretnik...

adio :ijuju: :svirac:
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: harmonike SIWA&figli

Post od Webmaestro »

Ajde srks ne započinji takve rasprave!
Korisnikov avatar
srks69
120 basova
120 basova
Postovi: 288
Pridružio se: 07 Jan 2013, 13:31

Re: harmonike SIWA&figli

Post od srks69 »

Ništa, samo sam iskoristio pravo na moje mišljenje.
Ne znam jesi li pročitao ornamentiku i epitete dotičnog?
"Ej Sroljko" ; "izdresirano kučence" ; " retardirano" ; "pod*ebava" ....
Bode li ovo kome oči, a sa svojim cantusom je i ranije imao ispada, samo dezavuiše potencijalne kupce "siwa & figli" a i drugih harmonika.
Nemam više komentara. :hmmm:
Odgovori