Srecna Nova Godina!

Rođendani, Nova godina, praznici, slave, imendani...
Odgovori
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od dugi68 »

:) iskreno rečeno, protiv česme nemam apsolutno ništa jer sam pokraj nje proveo krasne trenutke sa prvom ljubavi. a da sam bio pokraj slavine mislim da mi danas nebi bila fora pričat sinu ikćerki o tome Slika
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od dugi68 »

Webmaestro napisao:
dugi68 napisao:meštre, u Hrvatskoj se uglavnom koristi termin slavina. možda griješim, neznam kod iveka :?:
Mislim da u Zagrebu kažu baš pipa! Družim se sa Zagrepčankom :)
auuuuuuuuuu sad ću naje.... zbog ovoga što ću reći. purgeri su država u državi :twisted:
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Webmaestro »

dugi68 napisao::) iskreno rečeno, protiv česme nemam apsolutno ništa jer sam pokraj nje proveo krasne trenutke sa prvom ljubavi. a da sam bio pokraj slavine mislim da mi danas nebi bila fora pričat sinu ikćerki o tome Slika
E baš zato je pipa prava reč! Kad kažeš: "pipali smo se pored pipe" Slika Slika :lol: :)
ivek-cool
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od ivek-cool »

Webmaestro napisao:
dugi68 napisao:meštre, u Hrvatskoj se uglavnom koristi termin slavina. možda griješim, neznam kod iveka :?:
Mislim da u Zagrebu kažu baš pipa! Družim se sa Zagrepčankom :)
Da maestro u pravu si ......pravi purgeri kažu pipa !
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Webmaestro »

A šta su to purgeri?
ivek-cool
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od ivek-cool »

dugi68 napisao:
Webmaestro napisao:
dugi68 napisao:meštre, u Hrvatskoj se uglavnom koristi termin slavina. možda griješim, neznam kod iveka :?:
Mislim da u Zagrebu kažu baš pipa! Družim se sa Zagrepčankom :)
auuuuuuuuuu sad ću naje.... zbog ovoga što ću reći. purgeri su država u državi :twisted:
Ma ne baš pravih purgera mislim da vise ni nema ova klincadija i moja generacija to je NEkaj drugo!
ivek-cool
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od ivek-cool »

Webmaestro napisao:A šta su to purgeri?


Starješine u zagrebu! A kao veli se da ako si iz zg da si purger a ne zagrepčan ........e sad tocno znacenje neznam
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od dugi68 »

purgerima se nazivaju autohtoni zagrebčani, ono koji su stoljećima tamo, imaju korijenje odande i td. sad druga je stvar što reče ivek da su to NEkaj purgeri, u prijevodu nikakvi. zagreb je postao metropola kriminala, doseljenika i mafijaša svakakve vrste kao i pretpostavljam Beograd, Niš, Novi Sad itd. :twisted:
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Webmaestro »

Tačno, isto je tako i sa Beogradom. Niš još uvek nije skroz baš tako, al na dobrom je putu :)
ivek-cool
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od ivek-cool »

dugi68 napisao:purgerima se nazivaju autohtoni zagrebčani, ono koji su stoljećima tamo, imaju korijenje odande i td. sad druga je stvar što reče ivek da su to NEkaj purgeri, u prijevodu nikakvi. zagreb je postao metropola kriminala, doseljenika i mafijaša svakakve vrste kao i pretpostavljam Beograd, Niš, Novi Sad itd. :twisted:
Da slazem se ! Ja živim 30 km sjevernije od zg-a mjesto se zove SV. Ivan Zelina ......mi sebe nazivamo prigorci-ma to je nekak domaće..........a u zg- nebi zivio ni da mi neko placa
Odgovori