Srecna Nova Godina!

Rođendani, Nova godina, praznici, slave, imendani...
Odgovori
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od dugi68 »

Webmaestro napisao:Tačno, isto je tako i sa Beogradom. Niš još uvek nije skroz baš tako, al na dobrom je putu :)
ajmo reć da dosta poznajem povijest, Niš ima drugačiji mentalni sklop i narod više čuva tradiciju. sreća je što nije bio izložen kao Beograd i Zagreb, industrija, lova itd :twisted:
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od dugi68 »

ivek-cool napisao:
dugi68 napisao:purgerima se nazivaju autohtoni zagrebčani, ono koji su stoljećima tamo, imaju korijenje odande i td. sad druga je stvar što reče ivek da su to NEkaj purgeri, u prijevodu nikakvi. zagreb je postao metropola kriminala, doseljenika i mafijaša svakakve vrste kao i pretpostavljam Beograd, Niš, Novi Sad itd. :twisted:
Da slazem se ! Ja živim 30 km sjevernije od zg-a mjesto se zove SV. Ivan Zelina ......mi sebe nazivamo prigorci-ma to je nekak domaće..........a u zg- nebi zivio ni da mi neko placa
eh a o Prigorcima sve nabolje jer osim šti je vino odlično i ljudi su dobri :D
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od dugi68 »

zeleni silvanac mi je ostao u najboljem sjećanju Slika
ivek-cool
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od ivek-cool »

dugi68 napisao:zeleni silvanac mi je ostao u najboljem sjećanju Slika
e pa moraš probat našu kraljevinu i chardonay.......preporucam kad ste usput da se javite !
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od dugi68 »

ivek-cool napisao:
dugi68 napisao:zeleni silvanac mi je ostao u najboljem sjećanju Slika
e pa moraš probat našu kraljevinu i chardonay.......preporucam kad ste usput da se javite !
živio rođo, dogovoreno a kod mene na rizling i graševinu Slika
ivek-cool
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od ivek-cool »

e da htio sam pitat dali vam je poznato ime Veselin Gradić?????? Iz Slavonskog Broda je navodno je odlican serviser harmonika a poznat je pod nadimak Veso???
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od dugi68 »

ivek-cool napisao:e da htio sam pitat dali vam je poznato ime Veselin Gradić?????? Iz Slavonskog Broda je navodno je odlican serviser harmonika
stari veso je debelo u mirovini. svi kažu da je vrhunski stručnjak. unuk mu ima trgovinu glazbalima u interšparu blizu moje kuće. kada sam ga pitao za poravak hohnerice, odgovorio je da dida radi pomalo isključivo sa guerinkama. :cry:
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od dugi68 »

navodno u Sarvaš dolazi čovjek iz Mađarske koji je vrstan stručnjak a mislim da imam i broj od stanovitog Damira iz Osijeka koji je dobar. :)
ivek-cool
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od ivek-cool »

dugi68 napisao:
ivek-cool napisao:e da htio sam pitat dali vam je poznato ime Veselin Gradić?????? Iz Slavonskog Broda je navodno je odlican serviser harmonika
stari veso je debelo u mirovini. svi kažu da je vrhunski stručnjak. unuk mu ima trgovinu glazbalima u interšparu blizu moje kuće. kada sam ga pitao za poravak hohnerice, odgovorio je da dida radi pomalo isključivo sa guerinkama. :cry:
Ja cu najvjerovatnije njemu nosit svoju guerrini jer mi je frend iz osijeka preporucio njega
ivek-cool
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od ivek-cool »

dugi68 napisao:navodno u Sarvaš dolazi čovjek iz Mađarske koji je vrstan stručnjak a mislim da imam i broj od stanovitog Damira iz Osijeka koji je dobar. :)
Ovaj iz madjarske jel to mozda Peter Moger?
Odgovori