Srecna Nova Godina!

Rođendani, Nova godina, praznici, slave, imendani...
Odgovori
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od dugi68 »

onda mi se obavezno javi. ostavio sam ti broj u poruci na skajpu. samo nemoj evo ja tu. dan ili dva prije :D
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od dugi68 »

ivek-cool napisao:
dugi68 napisao:navodno u Sarvaš dolazi čovjek iz Mađarske koji je vrstan stručnjak a mislim da imam i broj od stanovitog Damira iz Osijeka koji je dobar. :)
Ovaj iz madjarske jel to mozda Peter Moger?
neznam morao bih provjeriti sa kolegom :?:
ivek-cool
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od ivek-cool »

dugi68 napisao:onda mi se obavezno javi. ostavio sam ti broj u poruci na skajpu. samo nemoj evo ja tu. dan ili dva prije :D
normalno da c se javiti jer cemo imati susret sa lolama i berde bendom i tako .......uglavnom javit cu se
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od dugi68 »

ivek-cool napisao:
dugi68 napisao:onda mi se obavezno javi. ostavio sam ti broj u poruci na skajpu. samo nemoj evo ja tu. dan ili dva prije :D
normalno da c se javiti jer cemo imati susret sa lolama i berde bendom i tako .......uglavnom javit cu se
super Slika :D
ivek-cool
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od ivek-cool »

dugi68 napisao:
ivek-cool napisao:
dugi68 napisao:navodno u Sarvaš dolazi čovjek iz Mađarske koji je vrstan stručnjak a mislim da imam i broj od stanovitog Damira iz Osijeka koji je dobar. :)
Ovaj iz madjarske jel to mozda Peter Moger?
neznam morao bih provjeriti sa kolegom :?:
Damir Jambrešić????
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od dugi68 »

nemam prezime, čovjek kojega sam sreo kod vesinog unuka u radnji dao mi broj i rekao da je od njega sinu kupio harmoniku :!:
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od dugi68 »

odoh u krpe, sutra ako Bog da odoh rezati vinograd. pozdrav svima Slika
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Bata Kanda 73 »

Eee decki ono kaj velite za Zg,isto je ak ne i gore i u Bg-u,a sto se tice ovde po Nis se kao koprcamo (citaj sastavljeno) da nam takvi bizgovi nezagade grad i neotruju merak.Jbg-a,cinimi se da se jos uvek drzimo i mislim da od tih vecih gradova jedino jos Nis sacuvao nesto malo duse.Verovatno i zato sto sve pare odose za Bg.ko da u ostalim mestima nezive ljudi!
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Webmaestro »

A jel ima nekog ovdi u sitne sate?
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Bata Kanda 73 »

A be nema niki na forum osim men.Kude se dedoste :lol: Slika Ajd onda cu sam da se dopisujem ;) Sto se tice pocinjanja bavljenja nekim instrumentom(dal je kasno ili ne)sve zavisi s kakvom namerom kreces.Ako zelis da postignes nesto vise u muzici sa instrumentom,onda je pocinjanje sa 20 i kusur godina kasno,(nezelim nikog da demoralisem ali treba biti iskren i objektivan),ali ako zelis da "prinaucis",onako radi svog nekog cefa i radi meraka(narocito kad se drustvo nadje)onda je o.k.Bavljenje bilo kojim poslom zahteva prvo talenat a onda puno,puno vremena provedenog radeci taj poso(bilo koji) da bi se doslo do nekih dobrih rezultat(vecih ili manjih).E sad dok si klinac ,sve ti je lakse,manje obaveza,manje briga,mozak bolje upija informacije,vise vremena za sebe i logicno je da se u mladjim danima forsiras da postignes sto vise jer kasnije sve i da hoces sve gore predhodno pomenuto ti ili manjka ili imas u visku ;) A sto se tice instrumenta,samo polako,ja sam predugo svirao u Welt.od 60 basova,pa sam tek od skoro konacno nabavio solidan instrument i opet nije kakav prizeljkujem(ali sta ces kao i uvek:novac)pa eto nije mi smetalo da,mislim,solidno naucim da sviram,vazno je za pocetnike da nebude manja od 80 basa,da je u dobrom stanju(dihtacija ,ravna klavijatura) da se nebi mucio sa njom a sve ostalo je u drugom planu,a i iskreno govoreci harmonike su danas puno jeftinije(pristupacnije) nego ranije.p.s.ja ga bas pretera Slika
Odgovori