Srecna Nova Godina!

Rođendani, Nova godina, praznici, slave, imendani...
Odgovori
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Webmaestro »

Uskoro cemo uvesti rigorozne mere na forum te oni koji nemaju minimum 100 posta nece moci nista da skinu odavle! :twisted: :) Slika
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Bata Kanda 73 »

omako ti se aa? :D Pa nista neznas :lol: .Burazeru Lincura je vrsta rakije,radi se o sljivovici u koju se stavi travka(smejavka) 8) lincura,pa to odstoji valjda 40 dana i onda mu to ispadne svojevrsna tinktura tj.LEK :D Slika ;) I mogu ti reci stvarno lek,za stomak-zakon,a tek za raspolozenje!Uz kleku moje najomiljenije pice!!Ma koje be predrasude dugi,to samo mali ljudi plitke pameti mogu tako da gledaju!Nit smo mi sta zapoceli,nit nas je ko sta pito,nit smo mi ovako stvar sredili ali smo ga zato Bogami grdno najeb... :x Nego muzika i samo DOBRA muzika,je univerzalni jezik i univerzalna viza!
ivek-cool
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od ivek-cool »

Webmaestro napisao:Uskoro cemo uvesti rigorozne mere na forum te oni koji nemaju minimum 100 posta nece moci nista da skinu odavle! :twisted: :) Slika
Slika Slika

slazem se! evo mene u sitne sate iz studia......radimo neku pjesmicu za festival u pitomaci!
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Webmaestro »

E jedva cekam da cujem pesmu. A jel ce da je peva neka lepa pevacica? :)
ivek-cool
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od ivek-cool »

Webmaestro napisao:E jedva cekam da cujem pesmu. A jel ce da je peva neka lepa pevacica? :)
Da , mi sad po novom imamo pjevacicu u bendu i super se uklapa..........a ova pjesma nis posebno ,pjesma za festival u podravini!
ivek-cool
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od ivek-cool »

Kaj je ovo danas ,ni jedan post??
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Bata Kanda 73 »

evo i mene velikog kriticara.Ma izgleda da ovo vreme pogoduje samo za.. Slika :) E drugari jel se meni cini ili smo mi svi "klavirci"?
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Webmaestro »

I meni se cini da je vecina klaviraca ovde. Izgleda da nam jos nisu stigli Sumadinci sa njihovim dugmetarama! :)
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Bata Kanda 73 »

Mislis na pasuljare :) Izgleda da smo skoro svi klavirci.Pa maestro sta ima novo po Pirot?E,drug je iskopao na net-u knjigu skola harm.(doduse dugmetare) Mije Krnjevca iz dva dela oko 300str.i narezace.Videcemo kakva je ,ako je to-to pokupicu informaciju kako da "skinete".Inace taj moj drug i kolega je carapan,veoma lepo svira,ucio kod Koste iz Siljegovac i ima Prezidenta iz '80 god.ko lutku-kupio je novu!
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Webmaestro »

Ovde pada kiša! A s druge strane Sićevačke klisure kako je?
Odgovori