Srecna Nova Godina!

Rođendani, Nova godina, praznici, slave, imendani...
Odgovori
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Bata Kanda 73 »

ma isto Slika Vreme dusu dalo za dremku a ja nemogu Slika pa eto slusam Ivana Mileva i malko oratim s kolege :D
ivek-cool
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od ivek-cool »

kaj jedini ja u ovo doba vjezbam i cudim se kak nema nikog na forumu
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Bata Kanda 73 »

Ee druze nisi jedini ja do malopre se"zezah" malo sa armonice :) da smirim zivce ;)
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Bata Kanda 73 »

Umalo da zaboravim,ono juce sto pricah za knjige od Mije Krnjevca-ZAVRSENOO!Sada samo da pokupim diskove i da postavim,izgleda da to nije skola samo za dugmetaru nego i klavirnu-provericu.Inace je trojezicna.
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Webmaestro »

Ja vezbam u sitne sate :)
Bata Kando, bravo za knjigu! Literature nikad dosta.
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Bata Kanda 73 »

aloo pozegaa! :D
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od dugi68 »

a jbg.., ajd što vikendom mlatite pare, nedjeljom spavate. red bi bio barem neki vic da se napiše. evo ja malo se mučio. naučio na desnu ruku biljana platno beleše i onda naletim na verziju od poštovanog Krnjevca. to jest ljepše, kompliciranije al braćo, povataše me grčevi u šakama. al nema veze, jučer hvala bogu komšiji orezo četvrtinu vćnjaka i danas trećinu svog vinograda. idemo sutra dalje. da mi se malo nasmijete: ona vježba 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 5-4, 5-3, 5-2, 5-1 ide ko po loju a mislio sam da prsti nemogu tako funkcionirati. pozdrav svim harmonikašima (i nama koji to želimo postati) i ljudima dobre volje. :D :D
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Bata Kanda 73 »

Eee dugi,dok oni mlate kintu mi mlatimo... :D !Nego,za sta su ti one vezbe?A sto se tice cika Mije Krnjevca,neprevazidjen je,forsiraj njegov prstored-nema bolji narocito za pocetnika.Nego jel si i ti klavirac?
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od dugi68 »

bata kando, te vježbe su iz Albina Fakina za razgibavanje a klavirac "jesam" (ovo pod navodnicima sam rekao tiho, da neko ne čuje). uz božju pomoć to mislim postati. :)
ivek-cool
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od ivek-cool »

Ajd evo me .....malo su mi se obaveze nakupile pa se nisam imao vremena družit! evo jedan brzi vic :

Razmišljanje jednog benda na gaži: "Gitarista" ovu noć odsviram i zaradim 300 eur i sljeducu subotu svadba i ja sam ovaj mjesec vani sa kreditom i rezijama ........"bubnjar" pun mi ku...c ovog benda nemogu vise tak svirat nemaju pojma samo estam cijelu noc ovo mi je zadnja gaža.........."klavijaturista" ona crna me stalno snima i gleda e tak ju bi zbario sam da ovo cim prije završi da joj uletim sa pričom i pala je ............."basista" G G D D G G D D C C G G .... Slika
Odgovori