Pitanje vezano za PP

Pravila foruma, predlozi, sugestije i kritike, uputstva za rad na forumu i slično.
Aleksandar_Ks
Nema harmoniku
Postovi: 5
Pridružio se: 17 Jul 2012, 18:49

Pitanje vezano za PP

Post od Aleksandar_Ks »

Pozdrav drugari... zanima me zasto ne mogu da posaljem privatnu poruku?
Naime postavio sam oglas, covek mi se javi, ali ja ne mogu da odgovorim.
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Pitanje vezano za PP

Post od Webmaestro »

U Pravilima Foruma pise ovako:
  • Korisnici koji imaju manje od 16 postova nisu u mogućnosti da šalju privatne poruke drugim članovima!
;)
Aleksandar_Ks
Nema harmoniku
Postovi: 5
Pridružio se: 17 Jul 2012, 18:49

Re: Pitanje vezano za PP

Post od Aleksandar_Ks »

Hvala lepo na odgovoru....
alek
120 basova
120 basova
Postovi: 226
Pridružio se: 15 Nov 2011, 17:52

Re: Pitanje vezano za PP

Post od alek »

Da se nadovežem.
Ja takođe nisam u mogućnosti da šaljem privatne poruke a imam preko 16 postova pa me je zanimalo kolko postova je potrebno da imam da bi mogo da šaljem poruke? Pokušao sam da pošaljem dve poruke ali one nisu poslate pa me interesuje da kada sakupim dovoljan broj postova, da li će se one automatski poslati, ili moram ponovo da ih pišem, i da li postoji mogućnost da ih obrišem pa kad sakupim dovoljan broj postova da ponovo pošaljem?
Pozdrav.
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Pitanje vezano za PP

Post od Webmaestro »

Sve dok ne ostvarite 16 postova ne mozete slati poruke, niti se cuvaju poruke koje pokusavate da posaljete. Nakon sto sakupite 16 postova automatski se ukljucuje mogucnost za slanje privatnih poruka. @alek, sada imas vise od 16 postova i opcija za slanje poruka ti je automatski ukljucena, mozes probati ;)
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: Pitanje vezano za PP

Post od dugmetarac78 »

Evo i ja imam problem sa slanjem PP. U zadnje vreme kad napišem i pošaljem poruku nekom od članova foruma, piše mi da je poruka poslana, a ona u stvari završi u folderu za slanje. ???
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Pitanje vezano za PP

Post od Webmaestro »

Poslata poruka stoji u folderu "Za slanje" sve dok je onaj kome je namenjena ne otvori odnosno dok je ne pročita. Kada bude otvorena / pročitana od strane primaoca ona prelazi u folder "Poslate poruke". Na taj način se ima uvid u to da li je poruka pročitana ili još uvek nije ;)
Korisnikov avatar
Salle1010
120 basova
120 basova
Postovi: 134
Pridružio se: 23 Sep 2011, 14:02
Lokacija: Cuprija

Re: Pitanje vezano za PP

Post od Salle1010 »

Webmaestro napisao:Poslata poruka stoji u folderu "Za slanje" sve dok je onaj kome je namenjena ne otvori odnosno dok je ne pročita. Kada bude otvorena / pročitana od strane primaoca ona prelazi u folder "Poslate poruke". Na taj način se ima uvid u to da li je poruka pročitana ili još uvek nije ;)
To nisam znao ni ja,... lepo odradjeno! :jdishddf:
Korisnikov avatar
magicyzy
48 basova
48 basova
Postovi: 61
Pridružio se: 30 Apr 2013, 23:30
Lokacija: Duisburg, Deutschland

Re: Pitanje vezano za PP

Post od magicyzy »

ja sam novi na forumu i evo jos nemam dovoljno postova za privatne poruke pa rekoh da nesto napisem, ipak je to jos jedan post vise :D
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: Pitanje vezano za PP

Post od alibaba40 »

Jos jedno pitanje: ili ja nisam dugo posjecivao forum ili mi je nesto promaklo ne mogu da se sjetim , nego fali post literatura jeli to moderator premjestio ili izbrisao?Pozdrav
Odgovori