pomoc oko kupovine Bugari harmonike

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
Odgovori
Korisnikov avatar
magicyzy
48 basova
48 basova
Postovi: 61
Pridružio se: 30 Apr 2013, 23:30
Lokacija: Duisburg, Deutschland

pomoc oko kupovine Bugari harmonike

Post od magicyzy »

Pozdrav svima!

treba mi pomoc oko procjene jedne harmonike, mada znam da je po slici tesko reci koliko harmonika vrijedi.
naime, ja sviram nekih 6 mjeseci u jednom harmonikaskom orkestru, tj bolje reci, ucim se svirati :-)
u tu svrhu sam kupio jednu Hohner Atlantic IV de Lux staru 40 godina, posto svi u orkestru sviraju na Hohner (vecinom Morino)
jedna kolegica je sebi kupila sada Morino i zbog toga prodaje jednu Bugari Artist 128B s konverterom. kako sam ja puno veci fun talijanskih harmonika
nego li "njemackih" a i volio bih nauciti svirati melody bass, zanima me da li mi netko moze reci koliko bi ova harmonika mogla vrijediti (da li je cijena u oglasu prenapuhana ili realna?)
njenu nisam slikao jer nisam imao prilike, ali sam nasao na internetu jedan oglas u Italiji za istu harmoniku pa mozete vidjeti kako izgleda (ps, ima 2 reda diskant registara)

Slika

unaprijed vam se zahvaljujem
Korisnikov avatar
srks69
120 basova
120 basova
Postovi: 288
Pridružio se: 07 Jan 2013, 13:31

Re: pomoc oko kupovine Bugari harmonike

Post od srks69 »

Pa piše da je 4.500€
Korisnikov avatar
magicyzy
48 basova
48 basova
Postovi: 61
Pridružio se: 30 Apr 2013, 23:30
Lokacija: Duisburg, Deutschland

Re: pomoc oko kupovine Bugari harmonike

Post od magicyzy »

pa znam ja sto pise, nego mene zanima kolika je realna cijena ove harmonike...
drazen2
Nema harmoniku
Postovi: 10
Pridružio se: 01 Jun 2011, 15:50

Re: pomoc oko kupovine Bugari harmonike

Post od drazen2 »

Pozdrav,
ja imam Bugari Armando iz 1978. godine, što jamči vrhunsku izradu, tonove, mehaniku i sve ostalo.
Harmonika je u besprijekornom stanju, ugodjena itd - dvokabinska sa standardnim 5-glasnim basovima.
Cijena je 4.000 EUR.
Ako ste zainteresirani, odgovorite, pa ćemo pričati o tome.
Korisnikov avatar
magicyzy
48 basova
48 basova
Postovi: 61
Pridružio se: 30 Apr 2013, 23:30
Lokacija: Duisburg, Deutschland

Re: pomoc oko kupovine Bugari harmonike

Post od magicyzy »

Postovani,

trenutno sam u fazi skupljanja informacija i nisam u mogucnosti odvojiti toliko novac.
U svakom slucaju, hvala Vam na ponudi. lijep pozdrav
Odgovori