Vrlanac i Shop

Harmonikaši na YouTubu - od amatera do profesionalaca.
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Vrlanac i Shop

Post od Webmaestro »

Bravo Shop, tako se to radi :svirac:
Korisnikov avatar
skylionM
120 basova
120 basova
Postovi: 142
Pridružio se: 08 Apr 2013, 23:56
Kontakt:

Re: Vrlanac i Shop

Post od skylionM »

Opasno Shope, uživancija!
I gospodin Vrlanac svira meraklijski, vidi se da uživa :-)
Bravo! pozz
Korisnikov avatar
Shop
120 basova
120 basova
Postovi: 197
Pridružio se: 08 Avg 2011, 09:39
Lokacija: Petrovac na Mlavi

Re: Vrlanac i Shop

Post od Shop »

Hvala puno na lepim komentarima! Znace puno od takvih ljudi i muzicara! :)


pozdrav
Korisnikov avatar
zex
120 basova
120 basova
Postovi: 191
Pridružio se: 20 Nov 2011, 14:21
Lokacija: Beograd

Re: Vrlanac i Shop

Post od zex »

Svaka cast kolega Shope! Zvuk je malo losijeg kvaliteta, distorzira malo, ali bitno je da se cuje! :)
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: Vrlanac i Shop

Post od dugmetarac78 »

Odlična svirka, nema šta, al po meni fali samo malo "agresivnosti" pogotovo na samom početku Tomicinog kola, al to je samo moje mišljenje, inače super, bass-kontra i poklapanje harmonija mi se iskreno naj više svidelo, jer milina je svirati kad imaš takvu pratnju iza sebe. :svirac: :depkvk:
Korisnikov avatar
Shop
120 basova
120 basova
Postovi: 197
Pridružio se: 08 Avg 2011, 09:39
Lokacija: Petrovac na Mlavi

Re: Vrlanac i Shop

Post od Shop »

dugmetarac78 napisao:Odlična svirka, nema šta, al po meni fali samo malo "agresivnosti" pogotovo na samom početku Tomicinog kola, al to je samo moje mišljenje, inače super, bass-kontra i poklapanje harmonija mi se iskreno naj više svidelo, jer milina je svirati kad imaš takvu pratnju iza sebe. :svirac: :depkvk:

Hvala na lepom komentaru i na kritici,svacije misljenje uvazavam i postujem! Nije da se sad nesto pravdam ali ne moze svaki put da se odsvira isto,agresivno ili fino i slatko,sve zavisi od raspolozenja u tom trenutku,bar ja tako sviram kako sam kad raspolozen!Sto i nije mozda dobro ali tako je!

A sto se tice basa i kontre Shone je legenda,car! stvarno izvanredan muzicar i milina je svirati sa njim!

pozdrav i svako dobro
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: Vrlanac i Shop

Post od dugmetarac78 »

Nadam se da mi nisi nešto zamerio, odrasli smo ljudi i glupo bi bilo da ako smo prijatelji i kolege, nebudemo iskreni međusobno, u ostalom kao što sam i rekao svirka je do j.ja, a to što se tiče "agresorskog" sviranja, možda je to samo ta moja ljubav prema Kodićevom stilu, pa mi je malo zafalilo, sve u svemu extra, a i pratnja je 10+ :jdishddf: :depkvk:
Korisnikov avatar
Shop
120 basova
120 basova
Postovi: 197
Pridružio se: 08 Avg 2011, 09:39
Lokacija: Petrovac na Mlavi

Re: Vrlanac i Shop

Post od Shop »

dugmetarac78 napisao:Nadam se da mi nisi nešto zamerio, odrasli smo ljudi i glupo bi bilo da ako smo prijatelji i kolege, nebudemo iskreni međusobno, u ostalom kao što sam i rekao svirka je do j.ja, a to što se tiče "agresorskog" sviranja, možda je to samo ta moja ljubav prema Kodićevom stilu, pa mi je malo zafalilo, sve u svemu extra, a i pratnja je 10+ :jdishddf: :depkvk:
Ma ne bre druze taman posla nemam sta da ti zamerim,kao prvo nisi nista lose rekao a kao drugo i da jesi svako ima pravo da kaze sta misli!A i ja sam znam sta tu jos fali i koliko treba da se radi da bi "to bilo to"! Ukusi su razliciti kao i stilovi sviranja svako nesto voli kao ti Kodica (sto sam primetio do pre) tako i ja mozda nesto drugo,i prema tome svako gradi neki svoj stil! :svirac: :jdishddf:


pozdrav
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: Vrlanac i Shop

Post od dugmetarac78 »

Usput da te pitam u vezi harmonike koju sviraš na tom snimku, to je rr. ili ??? Zanimljiva mi je, i zbog boje meha itd. Pa ako nije neki problem da kažeš koju reč o njoj.
Korisnikov avatar
Shop
120 basova
120 basova
Postovi: 197
Pridružio se: 08 Avg 2011, 09:39
Lokacija: Petrovac na Mlavi

Re: Vrlanac i Shop

Post od Shop »

dugmetarac78 napisao:Usput da te pitam u vezi harmonike koju sviraš na tom snimku, to je rr. ili ??? Zanimljiva mi je, i zbog boje meha itd. Pa ako nije neki problem da kažeš koju reč o njoj.

Nije problem,taman posla! Ja sam harmoniku kupio 1999 godine kao original ima unutra dalapin pecat i na plocici je oznaka No 92!Harmonika je tada bila stvarno extra,ima i malu kabinu,tada sam je platio 6000 maraka!A zut meh ima zato sto je bila bela i ja sam je presvukao u crno! Inace teska srca,harmonika ce biti na prodaju za jedno 2-3 nedelje ako Bog da!I to cu traziti neku minimalnu cenu,zato sto iskreno treba da se sredjuje!Ja je imam 13-14 godina i za to vreme sam samo jedan ton promenio!A od toga je 10 godina svirala po kafanama,satorima itd.... Ako te jos nesto zanima slobodno pitaj!


pozdrav
Odgovori