Vrlanac i Shop

Harmonikaši na YouTubu - od amatera do profesionalaca.
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: Vrlanac i Shop

Post od alibaba40 »

Bravo Shope svaki komentar bio bi suvisan iskrene cestitke :depkvk: :depkvk:
Korisnikov avatar
Shop
120 basova
120 basova
Postovi: 197
Pridružio se: 08 Avg 2011, 09:39
Lokacija: Petrovac na Mlavi

Re: Vrlanac i Shop

Post od Shop »

alibaba40 napisao:Bravo Shope svaki komentar bio bi suvisan iskrene cestitke :depkvk: :depkvk:

Hvala puno Alibaba! :depkvk:

veliki pozdrav
Korisnikov avatar
Shop
120 basova
120 basova
Postovi: 197
Pridružio se: 08 Avg 2011, 09:39
Lokacija: Petrovac na Mlavi

Re: Vrlanac i Shop

Post od Shop »

Nesto novo.....


http://www.youtube.com/watch?v=D9uMVp9Fbzs
Korisnikov avatar
Shop
120 basova
120 basova
Postovi: 197
Pridružio se: 08 Avg 2011, 09:39
Lokacija: Petrovac na Mlavi

Re: Vrlanac i Shop

Post od Shop »

Novo kolo Zorana Vrlanca....


http://www.youtube.com/watch?v=R1IZwy0VsbI
Korisnikov avatar
skylionM
120 basova
120 basova
Postovi: 142
Pridružio se: 08 Apr 2013, 23:56
Kontakt:

Re: Vrlanac i Shop

Post od skylionM »

Shope, uzivo ste odlicni, tercu lepiš odlično, orkestar zvuči odmereno i elegantno, bez nekih harmonskih iživljavanja koje mom uvetu smetaju.
Kolo gospodina Vrlanca je super za igru, nema neke posebne autorske bravure, ali i ne treba da ima, jer samo mi "udareni" obraćamo pažnju na to, ostali narod voli da igra, a ovo je narodsko kolce..a volim zvuk dugmetare majku mu, za srpska kolca idealan, dodje mi da naučim da sviram dugmetaru.
Ovo sa vama su Čeda bubnjar i legenda Cakija sa gitarom, gde on ubaci gitaru kolce odmah dobije neku posebnu i "veselu" boju :-)!
U kom studiju je ovo snimljeno? Ako možeš pošalji mi u "personal message" i koja je cena studija i aranžmana, ako nije indiskretno pitanje?! Voleo bih da znam zbog sebe....
Pozdravljam te
Korisnikov avatar
Shop
120 basova
120 basova
Postovi: 197
Pridružio se: 08 Avg 2011, 09:39
Lokacija: Petrovac na Mlavi

Re: Vrlanac i Shop

Post od Shop »

skylionM napisao:Shope, uzivo ste odlicni, tercu lepiš odlično, orkestar zvuči odmereno i elegantno, bez nekih harmonskih iživljavanja koje mom uvetu smetaju.
Kolo gospodina Vrlanca je super za igru, nema neke posebne autorske bravure, ali i ne treba da ima, jer samo mi "udareni" obraćamo pažnju na to, ostali narod voli da igra, a ovo je narodsko kolce..a volim zvuk dugmetare majku mu, za srpska kolca idealan, dodje mi da naučim da sviram dugmetaru.
Ovo sa vama su Čeda bubnjar i legenda Cakija sa gitarom, gde on ubaci gitaru kolce odmah dobije neku posebnu i "veselu" boju :-)!
U kom studiju je ovo snimljeno? Ako možeš pošalji mi u "personal message" i koja je cena studija i aranžmana, ako nije indiskretno pitanje?! Voleo bih da znam zbog sebe....
Pozdravljam te

Hvala Miki...Pa cilj kola i jeste bio da bude za narod,da se narodu svidja i da bude "igracko"!Ipak mi narodu sviramo i od toga zivimo!A za neka umetnicka kola ima vremena,to ce Vrlanac kad ode u penziju! :ijuju:

A sto se tice Cakije i Cede to su dve legende,mozda i najbolji u svom poslu na ovim prostorima!Imao sam cast sad skoro da sviram sa njima jednu svirku,to je fantasticno milina jedna posebno Cakija!Inace snimano je kod Cede u studiju,u Jagodini!


pozdrav
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Vrlanac i Shop

Post od Webmaestro »

Opasna ekipa, alal vera, bravo! :svirac:
Korisnikov avatar
Shop
120 basova
120 basova
Postovi: 197
Pridružio se: 08 Avg 2011, 09:39
Lokacija: Petrovac na Mlavi

Re: Vrlanac i Shop

Post od Shop »

Webmaestro napisao:Opasna ekipa, alal vera, bravo! :svirac:


Hvala puno Vlado...a ekipa je....stvarno vrh... :) :svirac:
Korisnikov avatar
Shop
120 basova
120 basova
Postovi: 197
Pridružio se: 08 Avg 2011, 09:39
Lokacija: Petrovac na Mlavi

Re: Vrlanac i Shop

Post od Shop »

http://www.youtube.com/watch?v=UDdywZTRdaQ
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: Vrlanac i Shop

Post od dugmetarac78 »

Shope prijatelju ima li kakvih novosti, ajd javi mi na PP ili mail jel pala kakva kupovina???? Pozdrav
Odgovori