GUERRINI

Sve o različitim markama i modelima harmonika, o proizvodjačima i fabrikama, opšte karakteristike instrumenata.
Pravila foruma
Molimo držite se teme. Prilikom odgovaranja na temu pišite o harmonici (modelu) koja je predmet teme. Sve ostale poruke biće obrisane ili premeštene.
Odgovori
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: GUERRINI

Post od Koca »

Gde se seti Rajka Budze? :pozdrav: Pre neki dan mi dodje da odsviram jednu pesmu (kolo sa pesmom tako nesto) od njega i to posle "100 godina" jer to kako sam onda svirao nije bilo onako kako on svira i sad ga nadjem u triler i bas sam bio zadovoljan :lol: Ne znam da li ga ima u rubrici Harmonikasi pa ako nema stavi ga pa nacicemo i ovu stvar koju ne znam kako se zove ali je uvod mocan.
Ne znam tacnu godinu proizvodnje CHampionki sa 13 registara ali znam da je posle 79.g. Vecina harmonikasa hvali bas te CHampionke sa metalnim bes registrima, a bilo je negde na forumu reci od kada do kada su koji tonovi isli pa prelistaj malo da ne gubim vreme a necu pisati ni napamet, jer se nesecam svega.
Jaric_T_Zivadin

Re: GUERRINI

Post od Jaric_T_Zivadin »

Их... Па ко се више сликао са хармоником о рамену од Буџе? :D Волим и ја његове ствари да свирам. А како стоје ствари, стићи ћу га са буџом на зглобу леве руке. :lol:
Хвала за инфо. Потражићу ово у вези тонова на форуму.

Само једно питање ван теме: Јел то "онај" Коча? -Што некада људи говорише: "Раја Бошковић и Коча па сви остали"? :)
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: GUERRINI

Post od Koca »

Ne taj :lol:
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: GUERRINI

Post od Koca »

Posto nisi ti, eto dodao sam i Budzu u rubriku Harmonikasi svetski i nasi, pa ce se mnogi podsetiti Rajka Budze.
Jaric_T_Zivadin

Re: GUERRINI

Post od Jaric_T_Zivadin »

Koca napisao:Ne taj :lol:
Па ко велим да питам... :)
Koca napisao:Posto nisi ti, eto dodao sam i Budzu u rubriku Harmonikasi svetski i nasi, pa ce se mnogi podsetiti Rajka Budze.
Обавезно уз Рајка да се подсете и покојног мајстор Џогуле! ;)
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: GUERRINI

Post od Koca »

Postavi neki link po tvom ukusu. :svirac:
guerini
120 basova
120 basova
Postovi: 276
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: GUERRINI

Post od guerini »

sta je sad ovo Guerrini Champion President Oro dugmetara nova 2850 evra, Proizvodac: Guerrini
Mozete naci na sajtu mix-musichouse a pise jos i ovo
Guerrini, vodeća firma u oblasti izrade harmonika sa jugoslovenskim sistemom, razvio je ovaj model kroz iskustvo dugo tri generacije sa bogatim originalnim kvalitetom. . Tonovi ručno radjeni.
Opis proizvoda
Ovaj model predstavlja vrhunac kvaliteta u proizvodnji firme Guerrini. Ovaj značajan model tipa dugmentare omogucava izvodjenje svih vrsta kompozicija iz različitih krajeva Srbije. Ručno izradjeni tonovi najboljeg kvaliteta, dekor od zlatastog metala i ukrasi daju ovom modelu izgled živosti i topline što ga čini eskluzivnim proizvodom firme Guerrini. Tonovi ručno radjeni najboljeg kvaliteta.
pa nije li Guerini prestao sa proizvodnjom ili se to izgleda vraca? al cena je mnogo niska :zbunjen:
Ibro dirka
16 basova
16 basova
Postovi: 36
Pridružio se: 04 Jan 2016, 23:31

Re: GUERRINI

Post od Ibro dirka »

Ja licno nevjerujem u taj oglas,mada harmonika izgleda kao originalna izvana a i cijena je mnogo niska.Osim toga radionica Guerrini je zatvorena od 2010 god...
petar3petar
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 536
Pridružio se: 02 Jul 2011, 23:23

Re: GUERRINI

Post od petar3petar »

Ibro dirka napisao:Ja licno nevjerujem u taj oglas,mada harmonika izgleda kao originalna izvana a i cijena je mnogo niska.Osim toga radionica Guerrini je zatvorena od 2010 god...
možda se netko upeca
asfalt
Nema harmoniku
Postovi: 7
Pridružio se: 16 Maj 2016, 18:57

Re: GUERRINI

Post od asfalt »

Pozdrav,


Ako može odgovor da li je ova harmonika upotpunosti original :

http://www.olx.ba/artikal/21734895/guer ... plus9-reg/

Moja mišljenja da je, Superior 12 ili professional .






Hvala.
Odgovori