Guerrini Professional Cassoto

Sve o različitim markama i modelima harmonika, o proizvodjačima i fabrikama, opšte karakteristike instrumenata.
Pravila foruma
Molimo držite se teme. Prilikom odgovaranja na temu pišite o harmonici (modelu) koja je predmet teme. Sve ostale poruke biće obrisane ili premeštene.
Odgovori
mategrganja
16 basova
16 basova
Postovi: 17
Pridružio se: 29 Sep 2014, 15:28

Guerrini Professional Cassoto

Post od mategrganja »

Pozdrav, da li bi neko mogao opsirnije da mi napise o harmonici Guerrini Professional Cassotto, isporbao sam je i odlična je no zanima me koliko je ona losija od superior 2 i u cemu je razlika da je jeftinija nekih 1000eura?
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: Guerrini Professional Cassoto

Post od Koca »

To je druze preradjena troglasna petoreda stepenasta dugmetara pa je zato jeftinija, a da li je losija ili bolja to se mora konkretno uporedjivati. Bilo je skoro reci na tu temu, eto opisi ti kakva je bas ta koju si svirao, sta si na njoj svirao, koju muziku (stil) najcesce sviras, jer ako uzmes 10 Superior 2 da probas sve su razlicite, pozdrav.
mategrganja
16 basova
16 basova
Postovi: 17
Pridružio se: 29 Sep 2014, 15:28

Re: Guerrini Professional Cassoto

Post od mategrganja »

Odsviramo sam par pjesama tipa Rastao sam pored dunava, par pjesama od tozovca, ilica te par kola u usporedbi sa superior 2 koju sam takoder probao je negdje u istom rangu otprilike no kupujem harmoniku do 4000eura a neznam koju da uzmem treba mi nesto za svirke na "SUHO" da je dovoljno glasna sa dvije violine i ostatkom clanova s time da je 2+2 pa ako ima neko neki prijedlog neka slobodno napise :)
Odgovori