Savjeti - Nova harmonika - Scandalli Super VI -

Ukoliko vam treba pomoć pri kupovini ili prodaji harmonike ovo je pravo mesto da postavite pitanje. Procene vrednosti, stanja, karakteristika, godišta i originalnosti instrumenta.
DamciDince
Nema harmoniku
Postovi: 13
Pridružio se: 14 Nov 2018, 00:23

Re: Savjeti - Nova harmonika - Scandalli Super VI -

Post od DamciDince »

Ja opet kazem sledece,,
Ja se spremam da kupim super 6 I uzecu je u 2019 !!
Gledam novu 11.000 I sigurno Jo's par hiljada da bi dobio binci tonove uz nju znaci super 6 extreme..
Stime sto Niko nije zadovoljan sa Tim novim harmonikama
Preostaje sledece,kupi polovnu proverenu I daj 15 hiljada eura..
Kupujemo nepoznato I ne provereno sad koliko prodavaca zeli da nosi harmoniku na iskrenu procjenu!!!
Ako covjek Smatra da njegova cjena jeste upravo 50.000 onda mora biti I mnogo razloga.. pazite Nije moje da se raspravljam , Ali ja zivim u takvoj zemlji gdje ljudi posjeduju credit I nemare precise za cjenama nazalost tako je danas..
Ja opet gledam sa druge strane za moju dusu meni treba nesto jeftinije a I ja Sam nisam profesionalac tako da ja licno dajem pare zbog toga sto je to cjena trenutna,,
alek
120 basova
120 basova
Postovi: 226
Pridružio se: 15 Nov 2011, 17:52

Re: Savjeti - Nova harmonika - Scandalli Super VI -

Post od alek »

U prevodu, harmonika nije na prodaju. Ako je čovek normalan i nije na nekim drogama kao što je gore neko napisao, onda je svestan da za tu harmoniku ne može dobiti ni desetinu od te cene. Jednostavno, pokušao je da bude šaljiv, ali nije mu uspelo, i to je to :) U stvari, možda i jeste, možda je nekome simpatično to što je ubacio toliku cenu za harmoniku. Meni njegov oglas uopšte nije interesantan :)
DamciDince
Nema harmoniku
Postovi: 13
Pridružio se: 14 Nov 2018, 00:23

Re: Savjeti - Nova harmonika - Scandalli Super VI -

Post od DamciDince »

Pozdrav alek!
Na kraju sve je to za ljude..
Nema razloga da se uopste ustrucavamo,ja sam posedova
Radio stanicu u koju Sam licno ullzio 6 hiljada.. na kraju Sam jedva izvuko 2 hiljade razlog je bio u Tom hobiju malo ko ima mozak jer gledam da non stop kupuju I nikad nedostignu to sto traze Ali eto 6 hiljada I'm puno...
Ja da se bavim Tim sportom profesionalno nebi zelio pare.
Korisnikov avatar
sampionce
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 603
Pridružio se: 04 Feb 2012, 22:41

Re: Savjeti - Nova harmonika - Scandalli Super VI -

Post od sampionce »

Ovde je vec krenulo OZBILJNO trolovanje!!
Neki su poceli da vrlo opasno truju ovaj sajt!
Korisnikov avatar
sampionce
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 603
Pridružio se: 04 Feb 2012, 22:41

Re: Savjeti - Nova harmonika - Scandalli Super VI -

Post od sampionce »

...A predlozio bih da dvojac Dimce-mladen izvede kupo-prodajnu rokadu za nekih 60.000€ (kad se ima, moze se!) i uz prilozeni Youtube snimak svima nama « opravda » isto (verujte - BAS smo zeljni da i to vidimo!) a pored da stoje kumovi, naravno nakupci, koji ce od tog momenta traziti za stari, or’ginalni Prezident « sa Binći tonovima i sarenim fasenima » tricavih 78.000£!!

« Cujem li se prof’sore?! »
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: Savjeti - Nova harmonika - Scandalli Super VI -

Post od Koca »

Ovde ce se pojaviti uskoro prijatelj Mitar i pitati "Jeli bre jel ovo neka zajebancija, ma ima da bude samo fik i gotovo " . :lol: :lol: :lol:
DamciDince
Nema harmoniku
Postovi: 13
Pridružio se: 14 Nov 2018, 00:23

Re: Savjeti - Nova harmonika - Scandalli Super VI -

Post od DamciDince »

Ja nikos nisam podcjenio niti uzdizo!!! Svako ima svoje Ali evo vam I primjer!!!

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre ... 3769573259


https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre ... 2193531053

Nepljuj na mene ja nemam nista stim ako on to trazi to je njegova stvar Ali da ga nazivam ludim ili glupim???

Svasta boze
mladen-marija1
96 basova
96 basova
Postovi: 115
Pridružio se: 15 Jul 2012, 13:31

Re: Savjeti - Nova harmonika - Scandalli Super VI -

Post od mladen-marija1 »

ajte ljudi manite se praznih prica,ja sam presretan sto sam eto sasvim slucajno putem ovog foruma imao cast da se upoznam s kolegom dimcetom,nemate pojma s kim komunicirate,nego kolega dimce rece da planira da kupi novu harmoniku scandalli extreme,ja ne znam bas sigurno,ali mislim ako se ne varam da je osnovna garnitura tonova artigiana,zatim kao neki upgrejd po zelji idu binchi garnitura i zatim kao neka vrhunska ponuda idu ti artisan tonovi,oni bi trebali biti najkvalitetniji,nisam imao prilike viditi tu harmoniku niti je probati,vidio sam na you tubu ima video uradaka s tom harmonikom kod gosp.Mogera u Madjarskoj,ali ne znam koji tonovi su u tim spotovima,bilo bi zanimljivo cuti ako je neko imao prilike uzivo oprobati te nove scandalli extreme,moj savjet kolegi dimcetu,nikako ali nikako ne davati kaparu,pa kako urade,urade,ni slucajno,samo gotov instrument,na kolena,pa se vidi jel to to ili nije,moj jedan prijatelj je narucio iz castelfidarda novu harmoniku 2+2,da kazemo novi settimio artist 6,harmonika je dosla u opticki super lijepom stanju,zvucno katastofa,jedno dvadesetak tonova sto u basoonu sto u klarinetu pri pinkicu jacem potezanju mijeha potpuno gusilo,znaci apsolutno se nije moglo na nju svirati,taj moj kolega je inace i jako dobar majstor,tako da je narednih 6 mjeseci tjunirao tu harmoniku,strplivo,ton po ton,podesavao perca,zazore ili sta vec nije radio,da bi je doveo u fantasticno stanje da apsolutno nema gusenja,ni na klarinetu ni na basoonu,ni na najvisim ni na najnizim tonovima,e sad ja postavljam pitanje,kako su je talijani uopste mogli pustiti u prodaju u takvom stanju,zaista mi nije jasno,zato,debeli oprez,samo proba,bez obzira jesu li nove ili polovne,kako ljudi pricaju,od svih novih te nove scandalli su djene djene,imaju prolaznu ocjenu,pa ako je neko imao prilike da ih proba,neka iznese svoje utiske,ajd zdravo forumasi :svirac:
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: Savjeti - Nova harmonika - Scandalli Super VI -

Post od Koca »

Mladene!
Posle ovoliko negativnih komentara na forumu uz 1 izuzetak od strane Dinceta, pa zatim upozorenja kupcima o cenama ovih harmonika u rubrici "Pitanja" na oglasu OLX.ba od strane gosp. Needica i jos jednog clana koji apeluje na kupce da se klone ovakvih oglasa molim te reci nam da li se osecas i dalje prijatno i da li mislis da ces prodati harmoniku za cenu od nekih 50.000e? Meni licno ne smeta mozes staviti i 500.000 e no ne znam sta ces postici time?
alek
120 basova
120 basova
Postovi: 226
Pridružio se: 15 Nov 2011, 17:52

Re: Savjeti - Nova harmonika - Scandalli Super VI -

Post od alek »

I dalje ostajem pri tome da se čovek šalio, ali mu šala nije prošla :lol: Ali eto, ne bi bilo loše da stavi veću sumu.
Odgovori